Wiedźmin 3: Dziki Gon już dostępny do wstępnego pobrania!

+
Widzę, że wcześniej był poruszony temat wersji językowej i padła odpowiedź, że pakiety językowe będą opublikowane wkrótce. Do premiery pozostało kilkanaście godzin, a ja wciąż nie mam jak zmienić języka gry z angielskiego na polski w Galaxy. Wie ktoś może - czy to "wkrótce" znaczyło "wkrótce, przed premierą", czy "wkrótce po premierze"? Jakoś nie bawi mnie wizja rozpoczęcia gry z Geraltem mówiącym po angielsku.
Oficjalne info z GOGa głosi, że dodatkowe 3 GB w postaci paczek językowych będzie możliwe do pobrania "once the game is live", czyli po oficjalnej premierze. Ile po - nie wiadomo. Pre-load zawiera polskie napisy, więc nie ma tragedii.
 
Akurat ze zrozumieniem angielskiego nie mam żadnych problemów więc nie o to chodzi. Po prostu dla mnie uniwersum Wiedźmina mówi po polsku. Pozostaje mi mieć nadzieję, że polska paczka językowa będzie dostępna możliwie szybko po premierze.
 
Oficjalne info z GOGa głosi, że dodatkowe 3 GB w postaci paczek językowych będzie możliwe do pobrania "once the game is live", czyli po oficjalnej premierze. Ile po - nie wiadomo. Pre-load zawiera polskie napisy, więc nie ma tragedii.

Coś mi się wydaje, że nie zrozumiałeś kontekstu.
W tej samej wiadomości czytamy:

Be the very first to play!
The Witcher 3: Wild Hunt is now available to preload on GOG.com. If you have pre-ordered the anticipated, next-generation RPG, you can choose to pre-load the game and be one of the very first to play once it goes live on May 19th.


A następnie:

The preload includes subtitles in every language and full English voiceovers. Once the game is live, you'll have the option to download an additional ~3GB language pack with voiceovers in your preferred language.

Czyli - zagramy po premierze i po premierze czyli 19.5.2015 r. ( o 1 w nocy naszego czasu) ściągniemy stosowne pliki językowe - i tyle!
 
Coś mi się wydaje, że nie zrozumiałeś kontekstu.
W tej samej wiadomości czytamy:

Be the very first to play!
The Witcher 3: Wild Hunt is now available to preload on GOG.com. If you have pre-ordered the anticipated, next-generation RPG, you can choose to pre-load the game and be one of the very first to play once it goes live on May 19th.


A następnie:

The preload includes subtitles in every language and full English voiceovers. Once the game is live, you'll have the option to download an additional ~3GB language pack with voiceovers in your preferred language.

Czyli - zagramy po premierze i po premierze czyli 19.5.2015 r. ( o 1 w nocy naszego czasu) ściągniemy stosowne pliki językowe - i tyle!

Przecież napisałem dokładnie to samo.
To, że tobie się wydaje że udostępnienie tych plików jest tożsame z godziną pierwszą w nocy dziewiętnastego maja nie znaczy, że faktycznie tak będzie. Bo to wcale z tekstu nie wynika, co zdążyłem w kilku innych postach zaznaczyć.
Chociaż przyznaję, że taką mam właśnie nadzieję.
 
Przecież napisałem dokładnie to samo.
To, że tobie się wydaje że udostępnienie tych plików jest tożsame z godziną pierwszą w nocy dziewiętnastego maja nie znaczy, że faktycznie tak będzie. Bo to wcale z tekstu nie wynika, co zdążyłem w kilku innych postach zaznaczyć.
Chociaż przyznaję, że taką mam właśnie nadzieję.

Oczywiście, że wynika to z tekstu.
Możesz zagrać - once it goes live i możesz pobrać - once it goes live .
Użyto dokładnie takich samych sformułowań - literalnie takich samych. A więc obie czynności są tożsame i będziemy mogli je wykonać - once it goes live, a once it goes live oznacza właśnie 19 maj (w przypadku Polski godzinę 1, co zaznaczono w przesłanych przez GOG wiadomościach do ludzi którzy kupili u nich grę).
Po cholerę wprowadzasz zamieszanie.
 
Zdążyłem w innym temacie zaznaczyć, że właśnie taki obrót spraw zakłada optymistyczny wariant, przy okazji uwzględniając fakt, że nie wszystko może pójść zgodnie z planem w świetle ostatnich wpadek deweloperów.

Oczywiście, że wynika to z tekstu.
Możesz zagrać - once it goes live i możesz pobrać - once it goes live .
Użyto dokładnie takich samych sformułowań - literalnie takich samych
Nie.
Mogę zagrać once it goes live i pobrać once it is live - gwoli ścisłości.
Co - powtarzam - niekoniecznie musi oznaczać, że jest to właśnie ten sam moment, tożsamy z oficjalną premierą punkt pierwsza.
 
Ah nie wiem jak mogłem pominąć 5 stronę tematu i wpisać posta. Nie dostrzegłem ale dzięki mimo to :p

----------------------------------------------
O paczki językowe są już na gogu! :D
 
Last edited:
Już słyszę stukot Dzikiego Gonu.

:yes:
 
Pre-load pobrałem z poziomu GoG Galaxy. Paczki językowe pobiera się "ręcznie" czy przez gogowego klienta? (u mnie wciąż nieaktywne -> zrzut)
 
Pre-load pobrałem z poziomu GoG Galaxy. Paczki językowe pobiera się "ręcznie" czy przez gogowego klienta? (u mnie wciąż nieaktywne -> zrzut)

Gog galaxy, kliknij grę, daj "MORE", potem "GET BACKUP AND EXTRAS", wtedy całkiem po prawej masz "LANG", zmień na polski i wybierz pliki do instalacji.
 
Można pobierać na 3 sposoby. Ręcznie przez przeglądarkę. Za pośrednictwem gog downloadera i przez GOG Galaxy. W tym ostatnim trzeba wejść w Get Backub & Extras i wybrać język polski. Następnie trzeba pobrać te 3 pliki. Wejść do folderu, do którego się pobrały, kliknąć na part 1 (exe) i zainstalować dubbing PL. Tyle.
 
Gog galaxy, kliknij grę, daj "MORE", potem "GET BACKUP AND EXTRAS", wtedy całkiem po prawej masz "LANG", zmień na polski i wybierz pliki do instalacji.

ślepy jestem od tego czekania...

MORE -> CONFIGURE (jak pisałem wyżej, zmiana języka nieaktywna)


MORE -> GET BACKUP AND EXTRAS


pobieram "ręcznie", ze strony
 
@szemrany
Odnośnie screena z dołu.
Klikasz na wiedźmina z paska po lewej i dopiero tam MORE.
Powinno być dalej to, co mówiłem. Jeśli nie, to nie mam pojęcia jak ci pomóc.
 
Top Bottom