Wiedźmin 3 Dziki Gon Krew i Wino - problem z instalacją!

+
Status
Not open for further replies.
Wiedźmin 3 Dziki Gon Krew i Wino - problem z instalacją!

Witam
Dzisiaj nabyłem dodatek Krew i Wino, jednak nie mogę go zainstalować po wprowadzeniu kodu wyskakuje mi, że nie mam podstawy w bazie. Tak wiem jaki jest mój problem, moja podstawka nie jest zaktualizowana do najnowszej wersji. I tutaj rodzi się pytanie jak zaktualizować podstawkę? Niestety przez program GOG nie mogę tego zrobić weryfikuje grę i wyświetla mi, że mam najnowszą wersję, a moja wersja to 1.04. Czy jest jakaś strona z patchami, a może jakoś automatycznie mogę to zaktualizować?
 
zaloguj się na stronie http://www.gog.com/ tymi samymi danymi co na gog galaxy, powinno z automatu przejść na twoje konto i zobaczysz tam grę. Klikasz w obrazek i pokaże ci możliwe wersje do pobrania.

Niestety GOG Galaxy nie wykryje ci po pobraniu ze strony wersji gry.

Czy w programie GOG próbowałeś zamiast weryfikacji wejść w ustawienia i zobaczyć, jakie wersje ci się tam wyświetlają?
Możesz spróbować pobrać aktualizację przez program klikając w extras/dodatkowe (nad weryfikacją), co jest zalecane, bo w razie jak ci przerwie połączenie albo coś źle pobierze to nie będziesz musiał pobierać ok. 20GB danych od początku.
 
Niestety, ale w programie GOG opcja extras jest zablokowana, nie mogę jej w ogóle kliknąć.
 
W ustawieniach (jak klikniesz "more/więcej", nie ikonkę gog) też nic nie ma?

Bardzo dziwna rzecz. A próbowałeś aktualizować program?
 
Program GOG Galaxy mam w wersji 1.1.5 (beta). Ikonka "more/więcej" jest aktywna, ale praktycznie nie mogę nic więcej zrobić jak zweryfikować grę, udać się do supportu oraz odinstalować grę.

---------- Zaktualizowano 21:51 ----------

Znalazłem swój problem, gra była "niepotwierdzona" teraz to naprawiłem i wszystko już mam z góry wielkie dzięki!
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom