Wiedźmin 3: Dziki Gon -- Krew i Wino zdobywa nagrodę na gali The Game Awards 2016

+

Burza46

CD PROJEKT RED
Wiedźmin 3: Dziki Gon -- Krew i Wino zdobywa nagrodę na gali The Game Awards 2016



Mamy przyjemność poinformować, że dodatek Krew i Wino do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon otrzymał nagrodę w kategorii Najlepsza Gra Role Playing podczas tegorocznej gali The Game Awards w Los Angeles.

„Wszyscy w studio pamiętamy czasy, kiedy rozszerzenia do gier miały po kilkanaście, a czasami po kilkadziesiąt godzin. Dodatki dystrybuowane na płytach CD, zawierające nowe funkcjonalności, których nie było w podstawowej grze. Gdy myśleliśmy o tym jak mógłby wyglądać dodatek do Wiedźmina 3, myśleliśmy właśnie o tamtych, wielkich przygodach.” powiedział Konrad Tomaszkiewicz, Game Director, CD PROJEKT RED. „Fakt, że zostaliśmy nominowani do tak prestiżowej nagrody jak TGA to jedno, ale fakt, że nasz dodatek zdobył tytuł Najlepszego RPG to coś zupełnie innego i niesamowitego!” dodaje Tomaszkiewicz.

Dwa tygodnie wcześniej, dodatek Krew i Wino został nagrodzony w kategoriach Najlepsza Narracja oraz Najlepsza Grafika, a Doug Cockle, głos Geralta z Rivii w angielskiej wersji językowej Wiedźmina 3, za Najlepszą Rolę w Grze Wideo na gali Golden Joystick Awards. Studio CD PROJEKT RED zostało wyróżnione tytułem Studia Roku.
 
Musi być niezłe uczucie kiedy twój tytuł wygrywa tytuł najlepszego RPG roku (i to drugi rok z rzędu) ale tym razem zwyciężcą okazuje się rozszerzenie które wygrywa z pełnoprawnymi tytułami, mimo ze konkurencja nie była duża w tym roku i tak to jest wyczyn.
 
Trzeba przyznać, że to miła niespodzianka :D. Wydawało się, że dodatek nie wygra z pełnymi grami, a jednak :). Gratulacje :D.
 
Chwila, chwila... to DLC może otrzymać tytuł gry roku?

W ogólnym rozrachunku chyba bardziej przypadło mi do gustu "Serce z kamienia" ale nie mogę też powiedzieć aby "Krew i wino" było złe.

Tak czy inaczej gratulacje.
 
Wielkie gratulacje. :D

Gdybym miała wskazać na ulubiony dodatek. Nie wiem. Zainteresowaniami bliżej mi do "Krwi i Wino" (wampiry), ale "Serca z Kamienia" też miały swój klimat. Dwie różne historie. Odrębne i ciekawe. Jeszcze raz - wielkie gratulacje. :D
 
Taka ładna nagroda i wspaniałe wyróżnienie dla DLC, które kasuje pełnoprawne tytuły. REDzi - no już wystarczy może hmm?? Żartowałam - Krew i Wino zasługuje na absolutnie każde wyróżnienie, ponieważ jest wisienką na wiedźmińskim torcie. Gratulacje! :)
 
Gratulacje :), to może CDPRojekt RED kolejny dodatek zrobicie? ;] jak wasz tytuł z dodatkami tyle nagród zbiera :D i całemu Światu się podoba wasz tytuł ;]
 
Top Bottom