Wiedźmin 3: Dziki Gon - list otwarty

+
Dzisiaj
Uoooo, źli redzi *bluzg bluzg, już nie zagram w Wiedźmina i foch i spiracę, elo idę stąd.
Następny gameplay
Oooo, jaki fajny dopracowany, jednak to przesunięcie to dobra decyzja, gra taka super i złożę na sprzęt...

Jestem w stanie się założyć że tak będzie, o łopatę, Redpointa i kawałek kiełbasy.
 
Im więcej tego czytam tym bardziej mi szkoda REDów, bo to jedno z najmniej pewnych Community jednak, po takich UBI i EA gracze jeżdżą jak po burej.... Blizza czy Valve wychwalają, a tu zmienia się to jak w kalejdoskopie... Mnie tylko martwi olewanie ostatnich tagów do REDańczyków - jakby dostali zakaz komunikowania się z Community (dodałbym polskim, bo na interze minimalnie więcej REDańczycy piszą ale to byłoby nadużycie, bo po prostu masa z nich nie zna polskiego) może coś w tym jest?
 
Hype Train prezentuje się teraz mniej więcej tak:


Właściwie to można spekulować, czy mają odwagę przyznać się, że mają problemy. Z jednej strony oświadczenie o przesunięciu premiery, a z drugiej (jeszcze kilka dni/tygodni temu) zapewnienia w stylu: "Wszystko jest dobrze.", "Nie ma żadnej obawy.".
Nie rozumiem, dlaczego CDPR robi wokół siebie taki hałas i wykrzykuje "To będzie gra dekady!".
Czy nie lepiej mile się zaskoczyć i odkryć geniusz w grze, która była skromniej reklamowana?

Jestem ciekaw, czy po tej całej gównoburzy, kiedy to nie będzie przybywało już 10 postów na minutę, ktoś z REDów jeszcze się odezwie. Oczywiście nie mam pretensji do Marcina, ponieważ to nie on decyduje o tym, co będziemy wiedzieć. Jednak prawda jest taka, że oświadczenie nie wyjaśnia nic...
 

Attachments

  • z15055703Q,Wykolejony-pociag-metra-w-Nowym-Jorku.jpg
    z15055703Q,Wykolejony-pociag-metra-w-Nowym-Jorku.jpg
    57.9 KB · Views: 36
Tylko że te DLC były tworzone pod hasłem, że gdy skończą prace nad W3, wolni pracownicy będą nad tymi dodatkami pracować, to czemu nagle dostajemy kolejną obsuwę taki mały smród po tym zostaje.
I po drugie nawet UBI nie zapowiada DLC pół roku przed premierą, pomimo że te jest darmowe, i wyszło na to że to tani marketing a nie mesjasze branży...

E no nie, w ogóle. A "przepustki sezonowe" zapowiadane podczas pierwszych zapowiedzi większości ich gier to niby nie pakiety DLC? Zresztą... Ubi nie musi nawet DLC zapowiadać, wystarczy, że po prostu je wydadzą bez rozgłosu, ponieważ i tak każdy dobrze wie, że aby gry Ubisoftu były kompletne nie wystarczy kupić pudełka z grą, tylko od razu odłożyć pieniądze na pierdyliard skórek, pojedynczych zadań i postaci do multiplayera.
 
Żarty żartami, ale nikt normalny w tej branży nie zmienia projektu na skutek głosów niezadowolonych fanów na kilka miesięcy przed jego finalizacją, bo w ten sposób nigdy by nie skończyli. Na takim etapie nic się już nie dokłada ani nie zmienia. Więc już od dawna wiedzieli, że się nie wyrobią i każdy wywiad, każdy artykuł, w którym zapowiadali grę na luty, był świadomym wprowadzaniem w błąd. Dla nas to tylko strata, nazwijmy to moralna, ale dla ludzi, którzy kupowali akcje firmy, już może to być strata bardziej wymierna, gdyż inwestując, opierali się na informacjach z założenia nieprawdziwych.
Każdy kto oczekuje, że gra nagle z kaczki zmieni się w łabędzia, powinien popracować nad swoim rozsądkiem.
 
Last edited:
Drodzy @CDPR nie przejmujcie sie postami wzburzonych użytkowników jakby im się świat zawalił, nie panują nad emocjami, posty piszą w afekcie, logiczne myślenie poszło w las, emocje wzięły górę, jutro się ostudzą i przemyślą wszystko na chłodno.
 
Redania zaczyna mocno sobie zawyżać poprzeczkę. Drugie przesunięcie premiery. Jeżeli nie wyeliminują np. złej synchronizacji audio/wideo w cutscenkach dla wersji polskiej i gra nie będzie zoptymalizowana do granic możliwości, to będzie hejt nie z tej ziemii.

Jestem trochę rozżalony, bo luty to miesiąc moich urodzin, więc bardzo się cieszyłem na premierę W3, ale z drugiej strony dolar powinien się uspokoić i nowy sprzęt się pojawi m.in. procki Intela i gtx 960. Może nawet da radę złożyć piecyk z pamięciami DDR4 :)

Jednakże, ja bym był ostrożny z przesuwaniem premiery. Jak to mówią, do trzech razy sztuka, ale gdy już nie daj Boże po raz trzeci przesuną premierę, to powstanie niesmak i nastroje zaczną się ochładzać i gracze skierują się w kierunku innych gier.
 
Czytając ten wątek można odnieść wrażenie, że odzew ze strony POTENCJALNYCH klientów jest bardzo negatywny, Ale potem uświadamiam sobie, że na tym forum udziela się nie więcej niż kilkadziesiąt osób z czego ci najgłośniejsi to zwykli frustraci. Tak więc nie jest to reprezentatywna grupa fanów. Na innych stronach "growych" opinie są bardziej wyważone. REDzi nie ma co się przejmować garstką krzykaczy. Róbcie swoje.
 
Jednakże, ja bym był ostrożny z przesuwaniem premiery. Jak to mówią, do 3 razy sztuka, ale gdy już nie daj Boże po raz 3 przesuną premierę, to powstanie niesmak i nastroje zaczną się ochładzać i gracze skierują się w kierunku innych gier.

Dlatego trza mieć to "przeczucie", mieć spartańską cierpliwość aż do granic wytrzymałości jak jeszcze się nie kupowało czy to części do kompa czy całego sprzętu. Cierpliwości, cierpliwości, jak za dużo myśleć o tym samym to niezdrowo.
 
W sumie to żałuje, że głosowałem na nich w TGA. Ludzie pomagają im jak mogą, a tu takie cyrki odwalają.
 
Heh. Dużo płaczu. A jestem przekonany, że to nie ostatnia obsuwa. Jeśli ci bardziej wrażliwi szanują swoje zdrowie, niech lepiej zaczną się psychicznie przygotowywać, że w Wiedźmina 3 będą grać dopiero pod koniec 2015 r.
 
Heh. Dużo płaczu. A jestem przekonany, że to nie ostatnia obsuwa. Jeśli ci bardziej wrażliwi szanują swoje zdrowie, niech lepiej zaczną się psychicznie przygotowywać, że w Wiedźmina 3 będą grać dopiero pod koniec 2015 r.

Zawsze jest taka opcja, jedyna pewna premiera to wtedy kiedy gra już pojedzie do tłoczni.
 
Top Bottom