Wiedźmin 3: Dziki Gon - list otwarty

+
Gorzej będzie jak Władimir Władimirowicz Polskę napadnie to lipa i z majową premierą ;-)
 
I właśnie w tym momencie wyciągam pistolet i strzelam sobie w głowę - kilkanaście dni temu kupiłem nowego PC ( na szczęście bez GPU, chociaż to ,,wygrałem"). Gdybym wiedział to wcześniej to komputer bym kupił koło stycznia/lutego/marca, wtedy ceny są najkorzystniejsze, kasy uzbierałbym więcej więc na dodatkowe bajery by mnie było również stać. Ehh, 80 dni przed ,,premierą" takie jaja odwalać, przegięcie. Takie rzeczy to jednak chyba tylko w Polsce. Przesunąć premierę prawie o rok, bo chyba na początku gra miała być koło września 2014. Żenada - mówię to otwarcie jako osoba, która przeczytała 3 razy całą sagę, obejrzała denny serial i film z zadowoleniem, przeszła Wieśka 1 czterokrotnie i ,,Dwójeczkę" siedmiokrotnie ( na minimalnych i w niskiej rozdzialce ). Ten nowy komp miał być strikte pod Wiedźmina alby wreszcie dostrzec grafikę. A teraz pewnie wywalą nam takie wymagania, że się zesramy, a gra będzie fabularnym gniotem, bo oni chcą sobie dopracowywać grafikę. Jeszcze raz - żenada.
 

Tak.
Ed. Cholera, zdążyłeś zedytować :p.
 
I właśnie w tym momencie wyciągam pistolet i strzelam sobie w głowę - kilkanaście dni temu kupiłem nowego PC ( na szczęście bez GPU, chociaż to ,,wygrałem"). Gdybym wiedział to wcześniej to komputer bym kupił koło stycznia/lutego/marca, wtedy ceny są najkorzystniejsze, kasy uzbierałbym więcej więc na dodatkowe bajery by mnie było również stać. Ehh, 80 dni przed ,,premierą" takie jaja odwalać, przegięcie. Takie rzeczy to jednak chyba tylko w Polsce. Przesunąć premierę prawie o rok, bo chyba na początku gra miała być koło września 2014. Żenada - mówię to otwarcie jako osoba, która przeczytała 3 razy całą sagę, obejrzała denny serial i film z zadowoleniem, przeszła Wieśka 1 czterokrotnie i ,,Dwójeczkę" siedmiokrotnie ( na minimalnych i w niskiej rozdzialce ). Ten nowy komp miał być strikte pod Wiedźmina alby wreszcie dostrzec grafikę. A teraz pewnie wywalą nam takie wymagania, że się zesramy, a gra będzie fabularnym gniotem, bo oni chcą sobie dopracowywać grafikę. Jeszcze raz - żenada.

To weź ten pistolet i zrób co pisałeś ;-)
 
W lutym będę miał mało czasu na granie. W drugiej połowie maja - jeszcze mniej.
CDPR dopasowało się do moich planów i najwyraźniej celuje w wydanie W3 mniej więcej w lipcu, żebym trafił z urlopem :)

Pewnie podpadnę większości forumowiczów, ale u mnie wiadomość nie budzi większych emocji.

Zdarzył się obsuw? Życie, trudno, poczekamy ciut dłużej.
 
Osobiście Redzi powinni szczerze napisać posta.
,,Słuchajcie chłopaki obsuwa bo musi dopracować to,to i to." Krótko i konkretnie - prosto z mostu.Uspokoiłoby to najbardziej wzburzoną część osób.
Jestem jednak świadom że branża gier rządzi się swoimi prawami, których niekoniecznie muszę rozumieć.
 
Powiem tak - frustracja osiągnęła właśnie poziom krytyczny... jestem zły, bardzo zły. Przyszedłem po ciężkim treningu do domu z nadzieją zobaczenia polskiego zwiastuna, a tu plaskacz w twarz i przesunięcie premiery o cholerne 12 tygodni... Ja rozumiem, że ta gra jest naprawdę rozbudowana ale nie mogliście tego przewidzieć wcześniej?! Mogliście i to jak najbardziej bo codziennie obcowaliście z tą produkcją i wiedzieliście co jest nie tak... Macie u mnie REDzi minusa ale jeśli ta gra nie będzie "perłą moczarów" w maju 2015 roku to osobiście pojadę do Warszawy Was (cenzura).
 
I właśnie w tym momencie wyciągam pistolet i strzelam sobie w głowę - kilkanaście dni temu kupiłem nowego PC ( na szczęście bez GPU, chociaż to ,,wygrałem"). Gdybym wiedział to wcześniej to komputer bym kupił koło stycznia/lutego/marca, wtedy ceny są najkorzystniejsze
Toż premiera dotychczas miała być w połowie lutego, więc czemu nie mógłbyś kupić blaszaka w styczniu?
 
A teraz pewnie wywalą nam takie wymagania, że się zesramy, a gra będzie fabularnym gniotem, bo oni chcą sobie dopracowywać grafikę. Jeszcze raz - żenada.

Zajmowałeś się kiedyś fabułą do jakiegoś filmu/książki/machinimy etc.? Ja tak i powiem ci że fabułę projektuje się na początku i grę tworzy się pod nią. Na tym etapie mogą co najwyżej wywalić jakiegoś questa.
 
W lutym będę miał mało czasu na granie. W drugiej połowie maja - jeszcze mniej.
CDPR dopasowało się do moich planów i najwyraźniej celuje w wydanie W3 mniej więcej w lipcu, żebym trafił z urlopem :)

Pewnie podpadnę większości forumowiczów, ale u mnie wiadomość nie budzi większych emocji.

Zdarzył się obsuw? Życie, trudno, poczekamy ciut dłużej.

Nie zapomnij o uczniach szkół podstawowych, gimnazjum, liceum, technikum itd. :p. W nagrodę za cierpliwość i za dobre wyniki w nauce w nagrodę mogą zagrać w najnowszego Wiedźmina :D. Praktycznie maj to tuż tuż przed wakacjami :D.
 
Żenada - mówię to otwarcie jako osoba, która przeczytała 3 razy całą sagę, obejrzała denny serial i film z zadowoleniem, przeszła Wieśka 1 czterokrotnie i ,,Dwójeczkę" siedmiokrotnie ( na minimalnych i w niskiej rozdzialce ).

Nie no, skoro skoro obejrzałeś serial i grałeś na minimalnych, to ja padam do stóp. Wszystko co powiesz staje się ciałem. Nie rozumiem dlaczego Cię jeszcze nie wybrali królem świata?
 
Powiem tak - frustracja osiągnęła właśnie poziom krytyczny... jestem zły, bardzo zły. Przyszedłem po ciężkim treningu do domu z nadzieją zobaczenia polskiego zwiastuna, a tu plaskacz w twarz i przesunięcie premiery o cholerne 12 tygodni... Ja rozumiem, że ta gra jest naprawdę rozbudowana ale nie mogliście tego przewidzieć wcześniej?! Mogliście i to jak najbardziej bo codziennie obcowaliście z tą produkcją i wiedzieliście co jest nie tak... Macie u mnie REDzi minusa ale jeśli ta gra nie będzie "perłą moczarów" w maju 2015 roku to osobiście pojadę do Warszawy Was (cenzura).

Zmądrzałeś w końcu? :p
 
@Warzoch Co się dzieje co się dzieje przywódca warzochistów, przechodzi na ciemną stronę mocy? No chyba że to tylko zakonspirowany agent tylko był, który miał tą organizacje od środka zniszczyć :D
 
Top Bottom