Wiedźmin 3: Dziki Gon - list otwarty

+
Z jednej strony fajnie, bo produkt ostatecznie lepiej dopracują, ale z drugiej razem z poprzednią obsuwą to sporo czekania. Czyżby kolejna posucha?
 
Z jednej strony fajnie, bo produkt ostatecznie lepiej dopracują, ale z drugiej razem z poprzednią obsuwą to sporo czekania. Czyżby kolejna posucha?
Ano, chyba jo. Dozowanie materiałów będzie baaaardzo rozciągnięte w czasie.
 
Last edited:
A tak w ogóle to bez sensu jest ustalać premierę 2 lata przed zakończeniem gry
Najlepiej nie ustalać nic, dopracować gre na maxa i planować wypuszczenie ;)
Nie byłoby żadnego płaczu ;)
Ja tam sobie poczekam te 3 miechy dodatkowe, dla mnie życie to nie tylko wiedzmin więc nie ma problemu ;)
Szkoda tylko że Red oberwie za to
Pozdro
 
Jedyne co można się bać to to, że CDP nie ogarnia swojej gry, słyszałem że nie jest zbyt ciekawie w studiu(kij wie czy to prawda) no ale skoro sa obsuwy to coś w tym jest.
Albo po prostu otwarty, ogromny świat, który miał być niewątpliwie atutem, daje w kość teraz twórcom(mnóstwo błędów)
 
Last edited:
Dla mnie same pozytywy:
1. Urlop w maju zawsze jest lepszy niż w lutym.
2. Nie mam już zagwozdki czy mam kupić PC czy wymienić samochód.
3. W maju złożę lepszy komp niż w lutym.
4. Gra będzie bardziej dopracowana.
 
Redzi po prostu zobaczyli, że ludzie nie chcą wiedźmina w zdowngrade'owanej wersji, więc wracają do high resowej i czekają dodatkowe 3 miesiące aż wyjdą karty graficzne co to pociągną


Albo przeczytali posty moje i piocha na temat alchemii i rozwoju postaci i stwierdzili, że muszą te systemy przeprojektować

I znaków. I ekwipunku. I rozwoju postaci :p
Zastanawiam się czy już nie za późno na przeprojektowywania :p Budżet nie z gumy, pół roczna obsuwa może wręcz "uśpić" część teamu (np. nowej muzyki raczej nie będą już robić, pomimo tego że nie jest to najkosztowniejszy fragment gry :p). Oczywiście sporo rzeczy można dopracowywać, jednak czasem nie ma co łatać - a szczególnie nie tanim kosztem :]
 
Stojąc trochę z boku i nie będąc na bieżąco z wieściami dotyczącymi gry, muszę przyznać, że jestem lekko rozczarowany. Do myślenia w takich chwilach dają też te wszystkie <antoni mode on> "teorie spiskowe" <off>. Czekam na więcej info od REDów, jak i z racji planów na przyszłość będą musiał zrezygnować z pre-ordera. Cholernie szkoda, ale jak jestem fanem poprzednich Wieśków i prozy Sapkowskiego, to czekam, ale z mniejszą podjarką.

Nie, nie jestem jakiś anty PiS/PO, czy coś. Po prostu to sympatyczne jest :)
 
Czytając wcześniejsze komentarze zastanawiam się ilu deweloperów może pochwalić się takim kredytem zaufania jak Redzi. :) Lekkie rozczarowanie jest, ale jeśli kolejne (oby już ostatnie) opóźnienie ma zagwarantować nam grywalnego wieśka w dniu premiery, to nie ma na co narzekać . Czekam, trzymam kciuki i życzę powodzenia!
 
O! Jest czas by zmienić głos Eredinowi na normalny, na dodanie gnomów, kowala z podgrodzia, Percivala, kościanego pokera i innych ważnych elementów
 
@piochu
Teraz już nie jest tak bardzo za późno jak jeszcze było wczoraj ;)

Ludzi od muzyki i tak się bierze "z zewnątrz"

Ano, jeszcze 18, alchemię do 22 bym zdążył ogarnąć ;)

A co do muzyki to prawda. I potem jest "nad grą pracowało 300 osób, w tym 50 osobowy chór dla jednej sceny" :p
 
Top Bottom