Wiedźmin 3: Dziki Gon - list otwarty

+

Guest 3669645

Guest
Znając życie na skany artykułu o W3 poczekamy kolejny tydzień. Hoł, hoł.
 

Attachments

  • img_m4_130.jpg
    img_m4_130.jpg
    79.9 KB · Views: 46
Dla mnie wiadomość ta nie jest końcem świata i nie wywołuje hejtu. Może trochę mnie smuci, ale nic ponad to. Skoro potrzebujecie więcej czasu ok, skoro przeliczyliście się z czasem też ok (sama dobrze wiem, jak ta złośliwa czasoprzestrzeń potrafi się zakrzywiać).

Wszystko pięknie, tylko to nie jest praca z polskiego którą jak się odda za kilka dni pani przymknie oko. Mnie irytuje i zawsze będzie irytował brak profesjonalizmu kogoś kto do takiego miana aspiruje. Spora część ludzi, która czeka na tę grę ma prawo tak myśleć że ktoś nie traktuje nas do końca poważnie. Przesunięcie gry o miesiąc, trzy czy rok, to dla kogoś kto naście lat skończył dzieścia lat temu niby nic strasznego. Jeśli miał bym 16 czy 18 lat, klął bym ile wlezie bo ile można czekać na premierę i odkładać kasę a ta się w kieszeni nie trzyma za długo. Zresztą nie Redzi pierwsi tak zrobili, tytuły można wyliczać i wyliczać i to budzi obawy. Pozostaje tylko nadzieja że jest jednak dobrze.
 
Last edited:
Wszystko pięknie, tylko to nie jest praca z polskiego którą jak się odda za kilka dni pani przymknie oko. Mnie irytuje i zawsze będzie irytował brak profesjonalizmy kogoś kto do takiego miana aspiruje. Spora część ludzi, która czeka na tę grę ma prawo tak myśleć że ktoś nie traktuje nas do końca poważnie. Niby nic przesunięcie gry o miesiąc, trzy czy rok dla kogoś kto naście lat skończył dzieścia lat temu ale jeśli miał bym 16 czy 18 lat klął bym ile wlezie. Zresztą nie Redzi pierwsi tak zrobili, tytuły można wyliczać i wyliczać. Pozostaje tylko nadzieja że jest jednak dobrze.

Raczej będzie dobrze, jak na to patrzeć optymistycznie od oficjalnego listu z informacją o kolejnym przełożeniu premiery gry W3. Jak posucha jest, to część ludzi musi na siłę szukać sensacji, dziury w całym, jak teorie spiskowe. Inni producenci bądź też nawet dystrybutorzy czy to gier, książek rzeczywiście robili dużo, dużo większe cyrki niż RED. Ja miałem, mam i będę mieć zaufanie do RED-ów, przecież nie proszą nas o bezpośrednie wsparcie finansowe, sami nad tym pracują. Niektórym ciężko po prostu pojąć, że Wiedźmin 3 to coś na dużo, dużo większą skalę nie tylko zawartościową niż przypuśćmy W1 bądź W2. Także raczej nie mogą pozwolić sobie na poważne straty, tym bardziej, że wcześniej zyskała nie tylko dużo nagród ale i spory rozgłos na całym świecie.
 
Jeśli miał bym 16 czy 18 lat, klął bym ile wlezie bo ile można czekać na premierę i odkładać kasę a ta się w kieszeni nie trzyma za długo.

Ja mam 17 i jakoś nie klnę, ile wlezie. Głównie dlatego, że nie odkładam, więc odsunięcie premiery odsuwa konieczność wzięcia się w końcu w garść :p
 
Ja mam 17[...]

Ha! Już wiem dlaczego REDzi przesunęli premierę! Sprawdzili dane swoich najwierniejszych fanów i okazało się, że większość jest nieletnia. Nie chcąc robić zawodu blokując treści dla dorosłych, a jednocześnie pragnąc funkcjonować zgodnie z literą prawa - czekają, aż młodzież odbierze dowód osobisty. Ze statystyki widać im wyszło, że w maju większość już będzie pełnoletnia...

 
Tak naprawdę SMiki trolluje i wszyscy tu jesteśmy dojrzali, pełnoletni i grubo po 30. Nie trzeba opóźniać gry, nie, na pewno nie.
 
Last edited by a moderator:
Nasze forum jest wielkie i niezmierzone i ma nawet temat dotyczący wieku forumowiczów, a znajduje się on tutaj. Jeśli więc czujecie chęć pogawędzenia o tym kto ma ile lat to zapraszam właśnie tam.
 
Wolę poczekać na świetną grę niż dostać ją z błędami. Powodzenia Redzi ! Mam nadzieję, że tym razem czasu wam wystarczy :)
 
Top Bottom