Wiedźmin 3: Dziki Gon - list otwarty

+
Już jakiś czas temu myślałem o tym, czy nie będzie zmiany daty premiery ze względu na ogromną ilość pracy. Na którejś konferencji latem było mówione, że całą linię fabularną da się już przejść, ale wiadomo - odbugowanie takiego olbrzymiego świata musi trwać.

W każdy razie, Redzi, macie moje pełne zaufanie. Niektórzy najpierw narzekają, że na trailerach widać (podobno) niedoróbki, a później mają za złe, że potrzebujecie czasu na ich poprawienie. Poczekam trochę dłużej i tyle, zdecydowanie wolę dostać do ręki arcydzieło bez jednej skazy, czyli to, na co czekam od chwili ogłoszenia preorderów.

Przynajmniej będę miął czas na przejście serii od początku, już się bałem, że się nie wyrobię ;)

Życzę Wam owocnej pracy nad szlifowaniem gry i cierpliwie czekam na nowe materiały albo informacje :)
 
Wiesz, to trochę tak jakbym czytał, że rząd podnosi podatki, ceny paliwa, VAT i akcyzy na wszystko, ale jednak podnosi minimalną wypłatę i emerytury o kilka procent rocznie.

To nic nie daje. Takich trzeba "wynosić na widłach" za swą niekompetencję.

Ale H, miejmy nadzieję, że wyciągną wnioski i przy CP2033 pójdzie im lepiej.

Heh, nie przekonuje mnie analogia do rządu, który nie pozostawia Nam wyboru w kwestii podatków i składek :) Tutaj bym raczej porównał sprawę do Appla, którego marketing i mocna marka są samograjem nakręcającym hajp dla produktów wcale nie przełomowych...
Bo tutaj chodzi o postrzeganie marki i marketing właśnie, który trochę nam trochę wizje zbyt optymistyczne przedstawiał :) I nie mam tego za złe bo taki właśnie jest jego cel, dzięki tej wizji i hajpowi ceny akcji szły w gorę. Niestety nie zawsze wychodzi, jak widzimy na tym przykładzie i przynajmniej nie poszli w zaparte, tylko przyznali się do kłopotów, czyli odwrotnie, niż zrobiłby to np. Ubisoft. Wcześniej REdzi nie mogli by ogłosić bo nie byłoby szans na TGA :)
 
I bardzo dobrze. Jest obsuwa. Mam nadzieję że do tego czasu doczekamy się poważnego traktowania wszystkich składowych w grze a nie tylko kwestii graficznych.

Bardzo wiele elementów się na to wszystko składa:
- grafika wymaga dopieszczania
- nic nie wiadomo o rozwoju skili
- alchemia- póki co, nie została dogłębne wyjaśniona graczom na czym ma polegać (sporo niejasności)
- Cykl dobowy- póki co nie wiadomo czy w ogóle się pojawi, ale jest szansa że popracują również i nad tym
- polonizacja z zgranie scen filmowych z gestami i mimiką postaci dostępnych w grze ( to również tyczy się pozostałych jezyków)

Jestem w gruncie rzeczy zadowolony z tych wieści, bo niestety ale same DLC nie wystarczą by dobrze załatać grę i ewentualnie poszerzyć jakość rozgrywki i możliwych różnych buildów rozwoju, bez uszczerbku na reputacji. Bardzo dobra i słuszna decyzja.
W dodatku weszły nowe karty graficzne również na rynek (gtx 970 i gtx 980, które wcześniej nie były pewnie uwzględnione w procesie wczesnej optymalizacji) a zapowiada się zapewne w niedalekiej przyszłości pojawienie się na rynku gtx 980ti)

Decyzja jak najbardziej słuszna, zbyt wiele wątpliwości pojawiło sie ostatnimi czasy. A posucha na forum o nowe sprecyzowane informacje wołały o pomstę do nieba i pozostawiały po sobie niesmak, tak jakby Redi chcieli przed nami coś ukryć. Oby faktycznie było nadal zaangażowanych ponad 200 ludzi w studio w cały ten projekt, bo jak się zaczną zwolnienia to wiedz że coś się dzieje...
 
Zdążę teraz nie tylko uzbierać na sprzęt, ale i na ficzery i może, po podkręceniu będę mógł odpalić W3 na NISKOŚREDNICH w 45 FPSACH! Dla mnie jest spoko.
 
Będzie dobrze, potrzebny im czas to trzeba im dać go. Wolę dostać grę z jak najmniejszą ilością bugów, bo jeszcze nie ukazała się taka gra (rozbudowana), która byłaby idealna, zawsze coś jest do poprawienia. Jednak lepiej poczekać te 3 miesiące dłużej a mieć porządny produkt, niż narzekać przez kolejne tygodnie po premierze, że zbugowane jest to, tamto, siamto. Redzi macie moje pełne zaufanie! :)
 
Płaczę lecz lepiej tak niżby mieli wypuścić grę co jest nie taka jaka powinna być. Nie mniej martwi, bo to drugi raz już. Zaczynam się martwić bardzooo.
 
Planowaliście to już wcześniej? Czy to miało związek z najnowszym trailerem? Proszę o odpowiedź.Pozdrawiam:)
 
Mogli napisać, że przesuwają, bo muszą poprawić grafikę :D. Gracze by nie mieli na co marudzić, bo sami marudzili na grafikę więc teraz mogą tylko CDPR dziękować xD.
 
Macie moje błogosławieństwo. Trochę szkoda, bo wcześniejsza data premiery wypadała akurat w moje urodziny, ale serio wolę poczekać i mieć świetną rę, której nie będzie trzeba potem łatać.
 
Teraz już wszyscy wiecie czemu nie ma dzienników. Do premiery jeszcze pół roku co się będą śpieszyć :D
 
Redzi po prostu zobaczyli, że ludzie nie chcą wiedźmina w zdowngrade'owanej wersji, więc wracają do high resowej i czekają dodatkowe 3 miesiące aż wyjdą karty graficzne co to pociągną


Albo przeczytali posty moje i piocha na temat alchemii i rozwoju postaci i stwierdzili, że muszą te systemy przeprojektować
 
Jeśli dobrze pamiętam to miały one być robione PO procesie produkcyjnym a ten właśnie się wydłużył o 3 miesiące.

Noo to właśnie mają na to czas teraz skoro sobie go wydłużyli. Jeżeli nadal będą mieli zamiar wydywać to w ten sposób w którym planowano to będę musiał się zgodzić z użytkownikami, którzy pisali, że ta cała akcja to był czysty marketing a byłem przeciwnikem tej teorii.
 
Uno 4 REDańczyków? Czyżby odpowiedź na Shitstorm? Nie będzie... Czuje się zawiedziony, nie ukrywam - szczególnie, że po sesji chciałem na spokojnie przysiąść, a tutaj będę prawie u bram kolejnej sesji i znowu nie pogram ale nie to jest najważniejsze - czuje się urażony i zawiedziony coraz większą gołosownością firmy którą wymieniam jako pierwsze miejsce w którym chciałbym pracować po studiach ale cóż... Zaczęło się od faworyzowania M$ gdy pokazał dolce, później coraz gorsza komunikacja (naprawdę słabe obchody okrągłej rocznicy naszej społeczności - przed W2 przy podobnej okazji zaprosiliście nas do REDanii, a teraz parę (nie powiem ciekawych ale jednak tylko) konkursów i tyle), a teraz kolejna obsuwa mimo masy obietnic... Ale może lepiej to niż AC:U kolejne dostać chociaż i tak już nie wierze, że będzie dużo lepiej... Czuje się zawiedziony ale o Shitstorimie nie może być mowy, bo ciągle świetny kawał roboty odwalacie.

Ps. Za wszelkie błędy przepraszam ale jestem z lekka zmęczony po obronie projektu i piszę pod impulsem.


@Marcin Momot @Keth - Co z obietnicami tej legendarnej komunikacji na linii Wy-My?
 
Top Bottom