Wiedźmin 3: Dziki Gon - list otwarty

+
Kurczę, ilu takowych ludzi jest co właśnie w taki sposób się nastawiali, na pocieszenie dodam, że być może masz szansę na to, że W3 podczas premiery gra ci wejdzie, zależy też jakie będą wymagania sprzętowe.
Ciekawi mnie jaka będzie reakcja pana Angry Joe na temat przesunięcia premiery W3 :D?


Nadzeja zawsze jest, ale wraz z premierami nowszych GPU ta gdzieś się zatraca, w jej miejsce pojawia się realna wizja obniżania ustawień na mojej...
Nie jest to dobra wiadomość.
Mam nadzieje że Angry Joe wpadnie do studia i skopie rzyć komu trzeba.
 
Last edited:
 
Dwóch redów obserwuje ten temat powiedźcie coś a nie tylko czytacie i robicie sprawozdanie szefostwu o reakcji fanów co nam dzisiaj zaserwowaliście . Wciąż czekamy na OBIECANY trailer w pl !
 
No cóż, nieważne czy ktoś jest zły czy przyjął to dobrze, jedna rzecz będzie wspólna.

Materiały, które dostaniemy teraz będą już rozkładane piksel po pikselu, pół liścia się nie ukryje zapewne, żadne źdźbło nie zostanie pominięte.
 
A DLC co tu niby ma do rzeczy? To co zapowiedzieli jako DLC to pierdółki, które jak na razie są tylko w planach, a nawet, jeżeli część z nich już istnieje to przecież głupiej zbroi nie tworzy się przez miesiąc.

Pojawiły się w temacie posty typu "mają czas na DLC, a nie mają go na wykończenie gry". Tego typu DLC to dla takiego studia jak CDPR robota pewnie na góra kilka dni, jeżeli nie godzin. Mają do dyspozycji setki ludzi, więc oddelegowanie kilku osób do takich pierdół to bardzo niski stopień szkodliwości dla całokształtu produkcji.
Tylko że te DLC były tworzone pod hasłem, że gdy skończą prace nad W3, wolni pracownicy będą nad tymi dodatkami pracować, to czemu nagle dostajemy kolejną obsuwę taki mały smród po tym zostaje.
I po drugie nawet UBI nie zapowiada DLC pół roku przed premierą, pomimo że te jest darmowe, i wyszło na to że to tani marketing a nie mesjasze branży...
 
Powiem tak. Nie ma tego złego, coby na dobre nie wyszło. Raz, że być może już będę miał wtedy nowego kompa
U mnie to samo... plus na początku roku zapowiada mi się osobisty zawodowy crunch, więc... nie będę narzekać :) Jako notoryczny "obsuwacz", łączę się z wami w zawstydzeniu.

Ale jeżeli te "12 tygodni na dopieszczenie" nie uwzględni dodania gnomów, to widły pójdą w ruch!
 
Last edited:
Czy ktoś może wie, co się stało z tym tematem - ,, Wiedźmin 3: Dziki Gon najbardziej oczekiwaną grą roku 2015 ! Zobacz nowy trailer! ''
Dlaczego już tam nie przybywa postów ?
 
Ehh widać przy REDach nie ma co planować. W W2 nie pograłem w dniu premiery, Powrót Białego Wilka też był flopem (i teraz na prawdę zaczynam się zastanawiać czy to aby na pewno byłą wina "niedoświadczonego francuskiego studia"). I nie, wbrew temu co myśli zdaje się tutaj większość to nie jest OK, że niby więcej czasu == lepsza jakość. Jak już wcześniej pisałem - wrażenie, że rzucają się z motyką na słońce jest w pełnym efekcie. Już nie wspominając o zapewnieniach że gra już skończona w 100%. Pozostaje mieć nadzieję, że ta obsuwa coś do sprawy (gry) wniesie poza zdenerwowaniem. Nie wiem czy kolejną taką kabałę zniosę. No ale cóż dałem się nahype`ować to teraz mam tego efekty.

PS
Swoją drogą to ten PL trailer wyszedł dziś czy jak bo już po 19, a wątpię że nawet ludzie na crunch`u o takiej pracują.
 
Jakby robił to Blizzard to byśmy dostali w 2030, jakby robił to Valve to byśmy nawet nie dostali zapowiedzi, Gdyby robiło to Ubi byśmy już dawno płatną Alfe dostali, a od EA premiere-launch DLC prolog resztę kupisz za jedyne 79.99$ łącznie 8 paczek DLC

Za to Redzi zrobili najgorsze. Przesunęli premierę i stracili w oczach tysięcy fanów.
 
Kurczę, skoro straciliście zaufanie do RED-ów to nie zamawiajcie gry ani nie kupujcie w trakcie premiery, kiedy się zjawi. Wiem, że z mojej strony to są mocne słowa. Tak jakbyście nie mieli co innego robić, czy to poczytać przez ten okres, pouczyć się, spędzać czas z bliskimi, znajomymi. Gdy skorzystacie aktywnie z wolnego czasu, złość szybko wam minie i zapomnicie o tym co się stało :).
 
Za to Redzi zrobili najgorsze. Przesunęli premierę i stracili w oczach tysięcy fanów.

Zaiste. Koniec świata! Widły i na pracowników! Bluzgajmy, krzyczmy i rzucajmy kamieniami! To jest na prawdę śmieszne. Jakbyś dostał dziurawy produkt, to byś jęczał że też źle. Jak tu dogodzić?
 
Top Bottom