Wiedźmin 3: Dziki Gon - list otwarty

+
Bo to ma być flaga Monako i to żaden błąd.

Wklep sobie na fejsbuku Polandball, oczywiście możesz też inne Państwoballe, szybko załapiesz.

[OT] Ależ to jest błąd - to, że ktoś później wymyślił jakąś dziwną teorię, uzasadniającą odwrotną flagę Polski, ale normalne flagi innych krajów, to nie znaczy, że tak ma być. Po prostu autorom nie chciało się zmieniać tego i tyle. Dlatego też nie rozumiem 'jarania się' Polandballem, ani wszelkimi jego modyfikacjami. [/OT]

Wracając do tematu Wiedźmina, widzę, że wielu ludzi chce już, teraz, wymagania sprzętowe. Spokojnie, gdyby optymalizacja była już w 100% zakończona, to by Redzi podali wymagania. Ogólnie rzecz ujmując, patrząc na wymagania współczesnych gier "next-gen" można mniej więcej ocenić, jakiego kompa potrzebujemy, żeby odpalić W3 na średnich/wysokich. Ultra rezerwuję dla konfiguracji świeżych w momencie premiery (tak było przy okazji premiery W2).

Hiszpanie też już mają Elder Blood, tyle że tam są już tylko napisy.

Włosi także :p
Na tym kanale, w opisie, jest też Niemiecki i Francuski. Niemiecki ma nawet dubbing :p
Redzi, a gdzie obiecana Polska wersja?
 
Last edited:
Smiki wrzuca swoje stare arty z intera do nas jako świeże i myśli że nikt się nie domyśli.

:troll:
 
Wracając do tematu Wiedźmina, widzę, że wielu ludzi chce już, teraz, wymagania sprzętowe. Spokojnie, gdyby optymalizacja była już w 100% zakończona, to by Redzi podali wymagania. Ogólnie rzecz ujmując, patrząc na wymagania współczesnych gier "next-gen" można mniej więcej ocenić, jakiego kompa potrzebujemy, żeby odpalić W3 na średnich/wysokich. Ultra rezerwuję dla konfiguracji świeżych w momencie premiery (tak było przy okazji premiery W2).

Ale już nam parę dni temu na dniach obiecano wymagania więc... No chyba, że ma być tak jak z materiałami w rodzimej wersji językowej to może i w czerwcu je (wymagania) dostaniemy. :p
 
Wracając do tematu Wiedźmina, widzę, że wielu ludzi chce już, teraz, wymagania sprzętowe. Spokojnie, gdyby optymalizacja była już w 100% zakończona, to by Redzi podali wymagania.
We wczorajszym wywiadzie Marcin Iwiński powiedział, że gra jest już praktycznie skończona. Jeżeli to prawda, nie widzę przeszkód, by wymagania były podane "na dniach" (czyt. w styczniu, zgodnie z zapowiedziami).
 
To może tak, REDzi mówią że Pani Dereszowska gra Yen w W3, a my zapominamy, że Polska wersja trailera miała istnieć (no chyba, że ktoś na prawdę chce poznać głos Bartosza The Wieśniaka, który opowiada Geraltowi o wizycie Gonu w wiosce).
 
To jest śmieszne bo my jesteśmy olewani po całej linii zazwyczaj... Było tak przy okazji większości poprzednich materiałów i jest tak dalej... A wymagania na dniach obiecał prezes Kiciński więc z hejtami na ludzi czekających na wymagania 'na dniach' proszę się pohamować :p
 
to jest śmieszne bo my jesteśmy olewani po całej linii zazwyczaj... Było tak przy okazji większości poprzednich materiałów i jest tak dalej... A wymagania na dniach obiecał prezes kiciński więc z hejtami na ludzi czekających na wymagania 'na dniach' proszę się pohamować :p



Co jak co, ale kassa musi brzęczeć :) A my im sakiewek nie napełnimy.
Trzeba się będzie do olewania przyzwyczajać. Ludzie przyzwyczaili się do DLC i Season Passów, takie coś to pestka będzie.
Ja osobiście obstawiam, że Redzi kiedyś ww. wprowadzą do swoich gier.
 
Raczej będzie dobrze, jak na to patrzeć optymistycznie od oficjalnego listu z informacją o kolejnym przełożeniu premiery gry W3. Jak posucha jest, to część ludzi musi na siłę szukać sensacji, dziury w całym, jak teorie spiskowe. Inni producenci bądź też nawet dystrybutorzy czy to gier, książek rzeczywiście robili dużo, dużo większe cyrki niż RED. Ja miałem, mam i będę mieć zaufanie do RED-ów, przecież nie proszą nas o bezpośrednie wsparcie finansowe, sami nad tym pracują. Niektórym ciężko po prostu pojąć, że Wiedźmin 3 to coś na dużo, dużo większą skalę nie tylko zawartościową niż przypuśćmy W1 bądź W2. Także raczej nie mogą pozwolić sobie na poważne straty, tym bardziej, że wcześniej zyskała nie tylko dużo nagród ale i spory rozgłos na całym świecie.

Nagrody? Za co za najbardziej oczekiwaną grę, proszę was, powtarzam się ale było mnóstwo gier które dostawały takie nagrody i potem była kupa. Zaufanie do Redów można mieć i owszem też posiadam ale takie wtopy troche je niszczą. Wiadomo że oczekuje się że W3 będzie przełomową grą, na wysokim poziomie itd i że tak gra wymaga wielkiego nakładu pracy. Wszysko się zgadza, znów napiszę raz jeszcze duży nakład pracy nie zmienia ustalonych czynności przy wykonywaniu tej pracy, skoro wyszły błędy lub czegoś nie zrobiono na czas to znaczy że winni są ludzie, osoby które można wskazać palcem i to one zawaliły. Istnieje prawdopodobieństwo grniczące z pewnością że gra wyjdzie, to nie ulega wątpliwości, prace są zbyt zawansowane, za wiele kasy poszło firma zawiele straci jak gra nie wyjdzie, jednak po pierwszym i drugim liście mój optymizm co do jakości gry, terminowości itp. znaczie opadł. To nie pesymizm a raczej realizm. Gdybym był pesymistą pisał bym: "Teraz gra będzie napewno zrąbana..." Mam nadzieję że Redzi śledzą ten wątek na bierząco i rozsądne głosy krytyki dadzą im do myślenia i zmobilizują do wydajniejszej i lepszej pracy. Sam w swojej pracy zawodowej odpowiadałem i odpowiedam za duże projekty typu budowa obiektów energetycznych i wiem jak wygląda praca z planem realizacyjnym w ręku i szczerze mówiąc za taką obsuwę z mojej winy moja firma zapłaciła by niezłe pieniądze a ja pewnie szukał bym pracy. Więc sumując to wszysko. Panowie do roboty by nie było nowych niespodzianek.
 
Last edited by a moderator:
Top Bottom