Wiedźmin 3: Dziki Gon - list otwarty

+
To co dopiero będzie z tymi wypatrującymi Cyberpunk 2077?

Czyżby powyższy tytuł zdradzał również planowaną datę wydania ;).
 
[OT] Na tym kanale, w opisie, jest też Niemiecki i Francuski. Niemiecki ma nawet dubbing :p
Redzi, a gdzie obiecana Polska wersja?

Należy zacząć walczyć o wersję dla inuitów, tych z górnej części archipelagu Tuamotu i (tu upomnę się o swoje)) ślązaków.
Taki Yarpen zapieprzający po śląsku - to by było coś!
Choć z drugiej strony jakby Ciri zajechała akcentem z Knurowa-Czerwionki to niektórzy mogliby to potraktować jako obciach.
 

Guest 3669645

Guest
Chopy, a wiela W1 i W2 miały obsuw? Na W1 nie czekałem a jak było z W2 to już niy pamiętom.
 
Ale daje to przynajmniej powód aby mieć potomstwo i aby nasz syn/wnuk mógł kiedyś powiedzieć, że granie w gry od RED'ów stanowi jego rodzinną tradycję :D.

Całkiem ciekawa koncepcja. :D

Dla mnie niewykonalna, ale za te kilkanaście lat mogę zacząć "nawracać" moich siostrzeńców :) .

Ciekawa rozmowa się wywiązała, ale @IwaN , nie pytam nawet o powód Twojej niemocy. ;)
Ale nie przejmuj się, jest nas dwóch. :D
 
Last edited:
To co dopiero będzie z tymi wypatrującymi Cyberpunk 2077?

Czyżby powyższy tytuł zdradzał również planowaną datę wydania ;).
Kto wie? Obstawiam, że Cyberpunk 2077 premierę będzie miał w 2017 roku. :)
 
Last edited:
Redzi przełożyli premierę. Wallace przełożył urlop.

 
Last edited:
No odpalę na tej maszynie, co sama się kupi :p

Ewentualnie może ktoś założyć fundację i się forumowo zrzucicie na mój sprzęt :D
 
Niech sobie redzi pracują spokojnie, to gra z całkiem innej beczki ( gameplayowo ) 2018 niech wyznaczą date premiery na spokojnie

Cyberpunk 2077 może okazać się grą jeszcze bardziej rozbudowaną od wiedźmina (oby budżet zarobiony na Wiedźminie im starczył z nawiązką na Cybera), choćby dlatego że daje Redom dużo większe pole do popisu w kwestii dialogów, klas postaci, linii fabularnych, sandboxowści, czy elementów cooperacyjnych (funkcje online), Jeśli dodać do tego wierne odwzorowanie otwarego świata mogą nawet się pokusić o sterowanie różnymi pojazdami naziemnymi/latającymi z różnym modelami sterowania i wykorzystywania ich w walce/questach. Jednym słowem wszystko to co zawiera GTA V + świetne rozwiązania mechanik z klasycznych, action, czy cRPG

Na cybera zapatruję się dużo bardziej niż na Wiedźmina, a jeśli poziom fabuły będzie równie dobry czy nawet lepszy od mangi Ghost in the Shell to będzie to gra wręcz kultowa. Redzi mogą wręcz pokusić się o zawarcie w tej grze problemów filozoficznych, metafizycznych, religijnych, społecznych, gdzie trudne wybory to będzie codzienność i główny atut marki.
Jeśli chodzi o premierę to nie spodziewałbym się jej wcześniej niż 2020 roku. Choćby z powodu że gra fabularna w tytule zawiera właśnie ten rok. Moim zdaniem byłby to świetny wręcz pretekst marketingowy, a daje dostatecznie dużo czasu dla twórców by spełnić pokładane nadzieje związane z tą grą. A one są wręcz chyba większe niż wymagania fanów twórczości Sapkowskiego, nasze forum to pikuś z porównaniem ze społecznością cyberpunkową, która kocha na zabój ten temat.

Mam nadzieję, że o Cyberze jeszcze długo długo nic nie usłyszymy, a promocja gry nie oprze się na grafice ( "downgrade" Wieśia uczy, że można się na tym bardzo przejechać) lecz skupi się na ilości grywalnych klas postaci, ich różnych modeli prowadzenia rozgrywki, mnóstwa możliwości kreacji własnego bohatera i wykorzystanych wczepów, które będą bezpośrednio wpływały na sposób prowadzenia rozgrywki. W cyberpunk 2077 grafika nie jest najważniejsza, jest tylko dodatkiem do świetnie zapowiadającej się gry RPG, która ma szanse pobić fall outa, human revolution, i inne pokrewne tytuły. Tego Redom i sobie życzę. Konceptarty to wszystko co chciałbym oglądać przy jej promocji, zamiast odpicowanych trailerów, które wypaczają realny obraz gry, dając fałszywy HYPE dla zapaleńców jakości grafiki. Po co znów przeżywać zawód niespełnionych obietnic?
 
Top Bottom