Wiedźmin 3: Dziki Gon - list otwarty

+
Cyberpunk 2077 może okazać się grą jeszcze bardziej rozbudowaną od wiedźmina (oby budżet zarobiony na Wiedźminie im starczył z nawiązką na Cybera), choćby dlatego że daje Redom dużo większe pole do popisu w kwestii dialogów, klas postaci, linii fabularnych, sandboxowści, czy elementów cooperacyjnych (funkcje online), Jeśli dodać do tego wierne odwzorowanie otwarego świata mogą nawet się pokusić o sterowanie różnymi pojazdami naziemnymi/latającymi z różnym modelami sterowania i wykorzystywania ich w walce/questach. Jednym słowem wszystko to co zawiera GTA V + świetne rozwiązania mechanik z klasycznych, action, czy cRPG
No nie nastawiałbym się na to bo inaczej możesz się szybko rozczarować. :) Może Redzi pierwszą grę zrobią ostrożnie, bez otwartego świata, za to z mnogością wyborów? Taki Deus Ex: Bunt Ludzkości świat miał mikroskopijny, zamknięty, mimo to grało mi się w niego dobrze.
 
No nie nastawiałbym się na to bo inaczej możesz się szybko rozczarować. :) Może Redzi pierwszą grę zrobią ostrożnie, bez otwartego świata, za to z mnogością wyborów? Taki Deus Ex: Bunt Ludzkości świat miał mikroskopijny, zamknięty, mimo to grało mi się w niego dobrze.

Ba! DE:BL zachęcił mnie do klimatów CP - jedna z najlepszych gier XXI wieku dla mnie. :)
 
No nie nastawiałbym się na to bo inaczej możesz się szybko rozczarować. Może Redzi pierwszą grę zrobią ostrożnie, bez otwartego świata, za to z mnogością wyborów? Taki Deus Ex: Bunt Ludzkości świat miał mikroskopijny, zamknięty, mimo to grało mi się w niego dobrze.

Być może... moim zdaniem cały dział PR mają do wymiany, bo jeśli będą tak promować grę jak w przypadku Wieśia to wywołaja 3 wojnę światową . Przy Cyberze trzeba uważać co się mówi i nie dawać graczom złudnych nadzieii. Tylko tyle i aż tyle
 
@sebogothic Przecież REDzi potwierdzili, że CP2077 to open-world.
Tak samo jak potwierdzali, że OSTATECZNA premiera Wiedźmina 3 będzie 24 lutego 2015 roku? Sorry, ale od czasów pierwszych zapowiedzi sporo się jeszcze może zmienić. Wystarczy sobie przypomnieć co obiecywano w dwóch pierwszych Wiedźminach.
 
Wiecie, że o Cyberpunku 2077 jest całe osobne forum, a seria Deus Ex ma dedykowany temat? ;)

@SMiki55, zrób akcję na Kickstarterze, pojedź na fali nostalgii, że potrzebujesz nowego sprzętu do tworzenia jeszcze lepszych herbów i wiedźmińskiej wikipedii niż za dawnych lat :p
 
Ciekawostka: Z międzynarodowego transkrypcja z rosyjskiego; dzięki @Валькирия (thanks BTW).


Geralt: What happend here?
Man: A death come through here and I felt it's cold breath. They didn't stay for long and village froze like in the middle of winter. He is not alive anymore, they caught him in that hut. If only you'd hear how human can scream.
Wild Hunt: Witcher, I so waited for you.
Yennefer: You saw what happend. Ciri can be even more dangerous than Wild Hunt.
Geralt: They will figure that I find her and try to attack us. I want you to help me to push them back. We all knew how much risk this would take. Elder blood flows in Ciri's veins, that's why they want to hunt her down.
Wild Hunt: Control yourself Geralt, you know how this will end.

Po polsku:
Geralt: Co tu się stało?
Mężczyzna: Przeszła tędy śmierć i poczułem jej zimny oddech. Nie zostali tu długo, wioska zamarzła podobnie jak w środku zimy. On już nie żyje, złapali go w tej chacie. Gdybyś tylko usłyszał jak ludzie potrafią krzyczeć.
Dziki Gon: Wiedźminie, długo na Ciebie czekałem
Yennefer: Widziałeś co się stało. Ciri może być nawet bardziej niebezpieczna niż Dziki Gon
Geralt: Oni się dowiedzą że ją znalazłem i spróbują nas zaatakować. Chcę żebyś mi pomogła ich odeprzeć. Wiemy jak duże będzie ryzyko. Starsza krew płynie w żyłach Ciri, dlatego właśnie oni chcą ją złapać.
Dziki Gon: Uspokój się Geralt, wiesz jak to się skończy. (tu można zmienić, bo jakoś to dziwnie brzmi)

Co Wy na to?
 
Last edited:
Geralt: Co tu się stało?
Mężczyzna: Przeszła tędy śmierć i poczułem jej zimny oddech. Nie zostali tu długo, wioska zamarzła podobnie jak w środku zimy. On już nie żyje, złapali go w tej chacie. Gdybyś tylko usłyszał jak ludzie potrafią krzyczeć.
Dziki Gon: Wiedźminie, długo na Ciebie czekałem
Yennefer: Widziałeś co się stało. Ciri może być nawet bardziej niebezpieczna niż Dziki Gon
Geralt: Oni się dowiedzą że ją znalazłem i spróbują nas zaatakować. Chcę żebyś mi pomogła ich odeprzeć. Wiemy jak duże będzie ryzyko. Starsza krew płynie w żyłach Ciri, dlatego właśnie oni chcą ją złapać.
Dziki Gon: Uspokój się Geralt, wiesz jak to się skończy. (tu można zmienić, bo jakoś to dziwnie brzmi)
Yennefer: Widziałeś co się stało. Ciri może być nawet bardziej niebezpieczna niż Dziki Gon
Ciri może być nawet bardziej niebezpieczna niż Dziki Gon
Tyle na ten temat. A tak całkowicie poważnie, dość ciekawe. Czyżby Ciri rozwaliła kichnięciem pół Kaer Morhen?

EDIT:
Wymagania miały być na dniach i nadal ich nie ma.
Ano polski trailer też miał być. Pewnie Ciri zniszczyła i teraz w rosyjskim trailerze całe community w taki sposób poinformowano. Miejmy nadzieję, że silnika gry nie uszkodziła. Pewnie w styczniu podadzą wymagania, albo na święta, albo w kwietniu, góra 19 maja.
 

Attachments

  • tumblr_lxq4dq4lrl1qhy6c9o7_250.gif
    tumblr_lxq4dq4lrl1qhy6c9o7_250.gif
    39.7 KB · Views: 111
Last edited:
Wymagania miały być na dniach i nadal ich nie ma.

Edit: można prosić link do rosyjskiego trailera ?
 
Last edited:
@Kyniek

Z krwi Falki narodzi się mściciel, który zniszczy stary świat, a na jego gruzach zbuduje nowy. Tedd Deireadh, koniec świata, poprzedzony bitwą Ragh nar Roog, finalną walką światła i Ciemności.

Może dlatego ona niebezpieczna?
 
Co do materiałów rosyjskich też może być tym spowodowane, że u nich jest mniejsze zainteresowanie serią Wiedźminem niżeli u nas, w Polsce bądź na zachodzie. RED chce ich jakoś zachęcić, wzmocnić zainteresowanie produktem jakim jest Wiedźmin.
Jeżeli się mylę, to napiszcie, że jednak jest inaczej, wnioskowałem po tym, że na tej stronie, w dziale językowym, dokładnie rosyjskim zazwyczaj jest mało osób. Ponoć też jak wiadomo, Wiedźmin doszedł też aż do Japonii, co też było wiadomo od dawna, są nawet strony w języku japońskim jeżeli chodzi o materiały z Wiedźmina, co też tutaj pokazywaliście w postaci odnośników do ich stron.
 
Last edited:
Co do materiałów rosyjskich też może być tym spowodowane, że u nich jest mniejsze zainteresowanie serią Wiedźminem niżeli u nas, w Polsce bądź na zachodzie. RED chce ich jakoś zachęcić, wzmocnić zainteresowanie produktem jakim jest Wiedźmin.
Jeżeli się mylę, to napiszcie, że jednak jest inaczej
Mylisz się i to bardzo. Rosja to jeden z tych krajów, w których Wiedźmin jest szalenie (oczywiście hiperbolizuję) popularny. Zarówno w formie książkowej, jak i growej.
 
Tydzień mija miały być na dniach polski trailer ni ma, miały być na dniach wymagania ni ma dodatkowo widzę, że ruski trailer też padł ofiarą ,,magicznej kompresji'', ale co tam przecież redzi sobie nasz cenią, są z nami szczerzy i nie rzucają słów na wiatr,my jesteśmy dla nich najważniejsi, co ja mogę wiedzieć przecież jestem tylko zwykłym hejterem......
 
Top Bottom