Wiedźmin 3: Dziki Gon - list otwarty

+
Wy naprawdę myśleliście, że "na dniach" pana Kicińskiego znaczy "za kilka dni"? :p.

Na to wychodzi...Po za tym chyba tylko polscy "fani" są tak upierdliwie marudni.
Z tym że to nie fani a właśnie "fani", zachowanie rozwydrzonych bachorów z postawą roszczeniową.Masarka jakaś.
 
Na to wychodzi...Po za tym chyba tylko polscy "fani" są tak upierdliwie marudni.
Z tym że to nie fani a właśnie "fani", zachowanie rozwydrzonych bachorów z postawą roszczeniową.Masarka jakaś.

Co to za deprecjonowanie Polskich fanów? Wejdź na intera - takie samo marudzenie.
 
Polska wersja trailera (o ile w ogóle się pojawi) będzie chyba ostatnią z tych dubbingowanych, nie licząc japońskiej, prawda? :)
 
Wy naprawdę myśleliście, że "na dniach" pana Kicińskiego znaczy "za kilka dni"? :p.

E tam, czepiasz się. Na dniach oznacza, że zrobią to pomiędzy świtem a Zmierzchem (Pozdrowienia dla Edwarda Cullena).
A dni krótkie akurat, to nie umieją "cylnąć' :) Pracują chłopaki po nocach, w dzień śpią.
 
Last edited:
Dupa, nic nie będzie! Ot tak Redzi mają nas chyba w poważaniu... Gdyby nie to, że uwielbiam książkowego Wiedźmina nie kupowałbym tej gry, ale raczej bym nie wytrzymał, nie móc wcielić się w wirtualnego Geralta. Co najmniej dziwnym dla mnie jest fakt z jakim zapałem niektórzy bronią CDP RED, pomimo iż nas ignorują, zbywają prostymi słówkami. Cenie Redów za to, ze podjęli się stworzenia gry w uniwersum Wiedźmina, ale na litość boską więcej dla fanów! TAK, MOŻNA MIEĆ SWOJE ZDANIE W DZISIEJSZYCH CZASACH.
 
Dupa, nic nie będzie! Ot tak Redzi mają nas chyba w poważaniu... Gdyby nie to, że uwielbiam książkowego Wiedźmina nie kupowałbym tej gry, ale raczej bym nie wytrzymał, nie móc wcielić się w wirtualnego Geralta. Co najmniej dziwnym dla mnie jest fakt z jakim zapałem niektórzy bronią CDP RED, pomimo iż nas ignorują, zbywają prostymi słówkami. Cenie Redów za to, ze podjęli się stworzenia gry w uniwersum Wiedźmina, ale na litość boską więcej dla fanów! TAK, MOŻNA MIEĆ SWOJE ZDANIE W DZISIEJSZYCH CZASACH.

Kolega w szafie siedzi i nie widział skrinów dzisiejszych jeszcze? :harhar:
 
Ale raczej chodzi mu o polski trailer, który nie wiedzieć czemu jest ciągle zamiatany pod dywan. :(

Chcieliśmy tutaj na forum wyjątkowe informacje speszjal dla nas to teraz będziemy tak wyjątkowi, że nie dostaniemy naszej wersji, która była obiecana w przeciwieństwie do innych. ;_;
 
Screeny widziałem. Nie prezentują gry tak jak pokazy rozrywki czy zwiastuny, czemu w kółko otrzymywaliśmy ostatnio jeden i ten sam gameplay do tego nie najlepszy w naszej ojczystej mowie. Inne studia prześcigają się w dogadzaniu swoim fanom, ale chyba nie CDP RED.
 

Attachments

  • pan tu nie stał.jpg
    pan tu nie stał.jpg
    158.3 KB · Views: 59
Ale raczej chodzi mu o polski trailer, który nie wiedzieć czemu jest ciągle zamiatany pod dywan. :(
Czasami myślę, że może to z powodu, że jest coś nie tak z polskim dubbingiem? Niektóre sceny z gameplay'a sprawiały wrażenie nagrywanych "na szybko". Może coś w tym jest? Oby nie :p
 
Top Bottom