Wiedźmin 3: Dziki Gon - list otwarty

+
Wpadł mi taki głupi pomysł, że może REDzi szykują specjalnie dla nas poprawioną wersję i dlatego jeszcze nie wrzucili. Ale to jest chyba za bardzo naciągane :hmm:
 
 
Wpadł mi taki głupi pomysł, że może REDzi szykują specjalnie dla nas poprawioną wersję i dlatego jeszcze nie wrzucili. Ale to jest chyba za bardzo naciągane :hmm:
Nikt nie ma czasu na poprawki zwiastuna, bo wszyscy w studiu siedzą całymi dniami i grają żeby poprawiać błędy gry. Kolejna teoria spiskowa.
 
Redzi nastawili się na klienta międzynarodowego - tylko on przynosi zyski. Sprzedaż udziałów kontrolnych w spółce-matce CDP.pl tylko to potwierdza (dla mnie spółka dystybująca gry, czyli 'niebiescy' i później CDP.pl, to była spółka matka, mimo wszystko). Bardzo lubię CDP Red, naprawdę, ale widać, że współpraca z Community przy trzecim Wieśku leży. Mam wrażenie, że podczas tworzenia Zabójców Królów forum było 'pełne' Redów... A teraz to jest tylko pełne informacji prasowych i zbywania fanów miłymi słówkami.
Szczerze nie rozumiem, jak firma, mająca praktycznie ugruntowaną pozycję na rynku, może mieć tak słaby PR. Toż to się w głowie nie mieści, żeby coś obiecywać swoim fanom (wiedząc, że fan Wiedźmina to upierdliwy i pamiętliwy stwór jest), a potem nie dotrzymywać słowa. Poprawcie mnie, jeśli się mylę, ale przy Wiedźminie 2 obietnice były spełniane (nie zawsze w 100%, ale jednak spełniane).
 
Last edited:
Poprawcie mnie, jeśli się mylę, ale przy Wiedźminie 2 obietnice były spełniane (nie zawsze w 100%, ale jednak spełniane).


No, jakby się postarać, to ten dziennik wydrukować można... a i las jest tak korytarzowy, źe faktycznie do dziś się gubię.
 
Bardzo lubię CDP Red, naprawdę, ale widać, że współpraca z Community przy trzecim Wieśku leży. Mam wrażenie, że podczas tworzenia Zabójców Królów forum było 'pełne' Redów... A teraz to jest tylko pełne informacji prasowych i zbywania fanów miłymi słówkami.
Szczerze nie rozumiem, jak firma, mająca praktycznie ugruntowaną pozycję na rynku, może mieć tak słaby PR. Toż to się w głowie nie mieści, żeby coś obiecywać swoim fanom (wiedząc, że fan Wiedźmina to upierdliwy i pamiętliwy stwór jest), a potem nie dotrzymywać słowa. Poprawcie mnie, jeśli się mylę, ale przy Wiedźminie 2 obietnice były spełniane (nie zawsze w 100%, ale jednak spełniane).

Pełno Redów tutaj na forum którzy grubo gawedzili z forumowiczami to było za czasów poswstawania Wiedzmina 1
Później już była kiszka ;)
 
Pełno Redów tutaj na forum którzy grubo gawedzili z forumowiczami to było za czasów poswstawania Wiedzmina 1
Później już była kiszka ;)
Niestety, wtedy jeszcze nie byłem użytkownikiem forum, dlatego też nie mogę powiedzieć, jak było przy W1 :p Wyraziłem tylko swoje subiektywne odczucia nt. forum z czasów W2 :)
 
Dupa, nic nie będzie! Ot tak Redzi mają nas chyba w poważaniu... Gdyby nie to, że uwielbiam książkowego Wiedźmina nie kupowałbym tej gry, ale raczej bym nie wytrzymał, nie móc wcielić się w wirtualnego Geralta. Co najmniej dziwnym dla mnie jest fakt z jakim zapałem niektórzy bronią CDP RED, pomimo iż nas ignorują, zbywają prostymi słówkami. Cenie Redów za to, ze podjęli się stworzenia gry w uniwersum Wiedźmina, ale na litość boską więcej dla fanów! TAK, MOŻNA MIEĆ SWOJE ZDANIE W DZISIEJSZYCH CZASACH.
Żądamy screenów po polsku! Polscy fani są ignorowani, bo nie dostali screenów w swoim ojczystym języku!
Cierpliwości. Prawdopodobnie jesteśmy najbardziej wymagającym klientem, dlatego dla nas materiały są szlifowane na wysoki połysk.
Jeden poniedziałek można w zasadzie odhaczyć. Zostały dwa: jeden przed świętami a drugi przed sylwestrem. :)
Przed premierą jest jeszcze jeden - tak zwany "Lany"...

Najlepszy ficzer to wrzucanie petard przez okno i podpalanie Igni hihihi.
Oj, tam, czepiasz się. Igni przecież podpalało: pochodnie i ogniska. No dobra, tylko pochodnie. I tylko kontekstowo - w lochach zamku i kopalni Vergen. :p
 
Last edited:
Żądamy screenów po polsku! Polscy fani są ignorowani, bo nie dostali screenów w swoim ojczystym języku!
Cierpliwości. Prawdopodobnie jesteśmy najbardziej wymagającym klientem, dlatego dla nas materiały są szlifowane na wysoki połysk.

Drogi użytkowniku nie drwij, dobrze wiesz, że chodzi o zwiastun Elder Blood... Co do szlifowania nie sadze, by chciało się Redom jeszcze coś przed świętami wypuścić, a po świętach i sylwestrze niektórzy zapomną i ot co problem z głowy.
 
Najlepszy ficzer to wrzucanie petard przez okno i podpalanie Igni hihihi.

Jest petarda wydzielająca gaz, który podpala się za pomocą Igni, więc to się akurat zgadza. A wrzucanie przez okno jest technicznie możliwe, ale tylko w ruinach Loc Muinne, gdzie nie ma szyb.
 
Drogi użytkowniku nie drwij, dobrze wiesz, że chodzi o zwiastun Elder Blood... Co do szlifowania nie sadze, by chciało się Redom jeszcze coś przed świętami wypuścić, a po świętach i sylwestrze niektórzy zapomną i ot co problem z głowy.

Chodziło mi o to, że polscy fani na wszelkie materiały reagują bardzo żywiołowo: Zachwycają się i niesamowicie podsycają hype, gdy materiały są bardzo dobre, ale jednocześnie nie stronią od gównoburzy w przypadku potknięć - a każdy screen analizowany jest piksel po pikselu. Produkcja jest już na takim etapie, że negatywnej reklamy i wytykania niedociągnięć (jak choćby po pokazaniu skompresowanego trailera na tubie) należałoby zacząć unikać. Przecież nawet te (skądinąd śliczne) nowe screeny wywołały dyskusje na temat zbrój i kurtek wiedźmińskich oraz ich zgodności z literaturą.
A może zwyczajnie nie znajdą dość czasu przed świętami, a po świętach zajmą się innymi materiałami do pokazania? Językiem rosyjskim, czy hiszpańskim posługuje się dużo więcej potencjalnych nabywców gry, niż polskim, więc to one były priorytetem.


Ech, chyba muszę zredukować nadawanie na forum, bo coraz częściej muszę tłumaczyć się z treści swoich postów...
 
Chodziło mi o to, że polscy fani na wszelkie materiały reagują bardzo żywiołowo
Zajrzyj Waść na serwisy zagraniczne albo intera, a potem osądzaj. Wszyscy tak reagują na materiały z W3, Neogaf to już w ogóle płacz totalny o downgradzie, więc to nie domena polskich fanów, bynajmniej.
 
A może zwyczajnie nie znajdą dość czasu przed świętami, a po świętach zajmą się innymi materiałami do pokazania?
W takim razie po co obietnice o polskiej wersji językowej? :)

Ech, chyba muszę zredukować nadawanie na forum, bo coraz częściej muszę tłumaczyć się z treści swoich postów...
Myślę, że to nie kwesta ilości zamieszczanych postów, lecz bardziej wyrazistego komponowania swoich myśli :)
 
Może REDzi postanowili iść szlakiem Rockstara i zadbać o detale? Zdecydowanie liczę na więcej interakcji z otoczeniem w takich obiektach jak karczma. Tak, żeby można było napić się z każdym i - przy tym - zrobić jakąś casualową mini-misję.
No i oczywiście interaktywna wersja questa 'Na k*rwich dupach do raju' też musi być! :D
 
Top Bottom