Wiedźmin 3: Dziki Gon - list otwarty

+
Ech, chyba muszę zredukować nadawanie na forum, bo coraz częściej muszę tłumaczyć się z treści swoich postów...

Nie martw się, nie jesteś w tym osamotniony.
Wiem coś o tym na skutek przeprowadzonej przeze mnie prowokacji z Edwardem Cullenem.
Liczba osób posądzających mnie o to, że piszę serio, przegięła pałę goryczy.
Brak emotki w kształcie pisanki jest duuuużym brakiem.

Wrażliwców posiadających PS4 uprasza się o niekontynuowanie.

PISANKA - Zamiast trailera na PS4 niech Redzi chociaż dadzą tę emotkę - PISANKA

---------- Zaktualizowano 21:21 ----------

No i oczywiście interaktywna wersja questa 'Na k*rwich dupach do raju' też musi być! :D

To moim zdaniem może być za łatwe. Przynajmniej dla niektórych. :)
O ile dobrze pamiętam to nie chodziło o to, żeby do raju, jeno żeby przez morze.
 
A kto tu mówi o stawianiu statków?
Zresztą, dla chcącego, nic trudnego :hai:.

Odwrotne ustawienie pionowe w/w elementów podczas podróźy przez morze byłoby (IMO) nieuczciwe:) Coś jak masowe wykorzystywanie spoilerów. No i istnieją podejrzenia, że Jaskier już parę razy taką pracę wykonał.
 
A gdyby tak... nazwać statek "K..wie D.py"? Fakt, cwaniactwo, ale wykonalne cwaniactwo i nie aż tak nieuczciwe.

Ogólnie pomysł mi się podoba. LLoyd's co prawda może łajby nie ubezpieczyć :) Jest ryzyko, jest zabawa.
Jednak argument z Jaskrem jest dalej (i w tym przypadku) aktualny.
 
Last edited:
Yarpen Zigrin zachował powagę,
patrzył na chłopca baczniej i jakby z troską.
- Synu - powiedział wreszcie bardzo serio. - Spójrz. Tam przy szynkwasie siedzi
Evangelina Parr. Jest ona, trzeba przyznać, pokaźna. Ba, nawet wielka. Ale mimo jej
rozmiarów ponad wszelką wątpliwość nie jest to k**wa zdolna położyć kres wszystkim
k**wom.

1. Odnaleźć Evangeline Parr w Wyzimie,
2. Nauczyć ją pływać
3. Załadować na nią tyle zapasów ile się zmieści
5. Przepłynąć na jej pokaźnym ciele morze.
6. ???
7 Profit!
8. Nie ma punktu "4."
 
Zastanawiam się, czy ten temat powinien być jeszcze otwarty. Za każdym razem jak widzę, że pojawiły się nowe posty zaglądam, bo mam nadzieję, że może ktoś napisał coś merytorycznego (może nawet ktoś z CDP RED), ale tu wybitnie sprawdza się powiedzenie, że
Nadzieja matką głupich
.
 
Zastanawiam się, czy ten temat powinien być jeszcze otwarty. Za każdym razem jak widzę, że pojawiły się nowe posty zaglądam, bo mam nadzieję, że może ktoś napisał coś merytorycznego (może nawet ktoś z CDP RED), ale tu wybitnie sprawdza się powiedzenie, że .
Tutaj juz jest 100% offtop
 
Zastanawiam się, czy ten temat powinien być jeszcze otwarty. Za każdym razem jak widzę, że pojawiły się nowe posty zaglądam, bo mam nadzieję, że może ktoś napisał coś merytorycznego (może nawet ktoś z CDP RED), ale tu wybitnie sprawdza się powiedzenie, że .

To list był otwarty. Zamkną wątek - zamkną ew. ujście frustracji. BTW - naprawdę masz jakąś nadzieję, że ktokolwiek sensowny napisze cokolwiek sensownego o tym, że to będzie aż Maj 2015 (o ile nie później)?
Jeżeli tak to powiedzenie rzeczywiście się chyba sprawdza.
 
Oj, o to Ty już się nie martw - pieniądze przepić jest niezwykle łatwo :D ...

Prawdziwy Słowianin wyda je tylko na wino kobiety i śpiew :) najlepiej jak ktoś ma śpiewającą ładną żonkę z którą można wypić winko - wtedy kasa przynajmniej zostanie w rodzinie :)
 
Prawdziwy Słowianin wyda je tylko na wino kobiety i śpiew :)



P.S. Koniec (w tym temacie) spamu z mojej strony - po prostu nie mogłem się powstrzymać :troll:
 
Top Bottom