Wiedźmin 3: Dziki Gon na PAX East 2015 - Nowe wideo z rozgrywki!

+
Zgadzam się z większością przedmówców. Gra wygląda pięknie. Malownicze krajobrazy bardzo zachęcają do eksploracji. Jedyną rzeczą do której można by się przyczepić to rzeczywiście ten lot wiwerny. Jest jakiś taki.... nienaturalny , ale poza tym jest świetnie. Szczególnie podoba mi się nowe okno ekwipunku. Proste i przejrzyste.
 
To ja jeszcze napomknę o samym gameplayu, który zapowiada się r.e.w.e.l.a.c.y.j.n.i.e. - system walki wygląda znacznie bardziej interesująco niż ten z dwójki, animacje są na prawdę świetnie. Zobaczcie sobie chociażby odskok z 35 minutowego gameplayu jak wyglądał, a jaki jest teraz ;) . Szykuje się na prawdę świetna gra pod każdym względem czego o poprzednich częściach powiedzieć nie można. Czym więcej razy oglądam ten materiał, tym bardziej doceniam ogrom pracy włożony w grę i progress jaki możemy zobaczyć z materiału na materiał. Dobra robota Redzi.
 
Last edited:
No ewentualnie postarajcie sie pozbyc jak najwiekszej ilosci bug'ow i glitch'y zeby za bardzo nie przeszkadzaly w grze. Poza tym z dostepnych do tej pory materialow gra prezentuje sie genialnie. Dla mnie najwazniejsza jest fabula i wiem ze sie nie zawiode. Oby W3 sprzedal sie w jak najwiekszym nakladzie bo jest bedzie z pewnoscia wart swojej ceny.
 
No ślicznie, piękna grafika, animacje walki i sama walka. Drzewa szumiące na wietrze - orgazm dla oczu. @Marcin Momot macie ode mnie po piwie.
 
Last edited:
Pięknie, nie powiem, pięknie- mam tylko jedno pytanie:
@Marcin Momot czy przesunięcie dźwięku w dialogach wynika z tego, że to wideo, czy w grze jest tak samo? Pytam, bo w wielu grach zauważam ten problem i nie ukrywam, trochę on denerwuje. ;)
 
Obejrzałem bez kompresji i nie licząc kiepskiej roślinność, trochę dziwnego ekwipunku to graficznie jest świetnie. Widoki miejscami są bardzo ładne. Z trawą pewnie już się nic nie zmieni bo taką samą widzimy w każdym gameplay'u, obym się mylił i po premierze spotkała nas miła niespodzianka. ;)
 
Już inni przedmówcy rozpłynęli się nad tym, jak gra pięknie wygląda, więc nie będę ich dublował.
Powiem tylko że powiewy wiatru i oświetlenie naprawdę wspaniale dodają klimatu. Duży plus.

Zauważyliście zmiany w inventory?
Teraz (4:14)

Przedtem (3:59)

Poprzedni interfejs przypomina ten z W2. Nowy wygląda na bardzo na odchudzony ale też działający płynniej.

EDIT 20:25: Ale ja głupi. Już wielu przede mną wychwyciło to, że jest nowe menu ekwipunku :) Ale niech będzie dla porównania :)
 
Last edited:
Polecam przeczytać co Evil Chris napisał na interze. Jest generalnie zażenowany faktem, że czytając komentarze odnośnie gameplayu są same jęki na downgrade, wjechanie koniem na babkę, złe światło, cienie, kamera be. Ani słowa o wiwernie królewskiej, ani słowa o wyglądzie wsi, wieśniaków.
Zgadzam się z nim totalnie. To co się dzieje w komentarzach(przynajmniej na interze) to istna żenua...
 
Mnie się podobało strasznie. Wszystko cud, miód, pięknie, elegancko. Jedynie co, to menu ekwipunku. Wolałem to poprzednie. Jakoś bardziej mi się podobało

Aaa, no i czemu Geralt mimo wszystko jednak musi się wspierać pochodnią, jak widzi w ciemnościach równie dobrze
 
Polecam przeczytać co Evil Chris napisał na interze. Jest generalnie zażenowany faktem, że czytając komentarze odnośnie gameplayu są same jęki na downgrade, wjechanie koniem na babkę, złe światło, cienie, kamera be. Ani słowa o wiwernie królewskiej, ani słowa o wyglądzie wsi, wieśniaków.
Zgadzam się z nim totalnie. To co się dzieje w komentarzach(przynajmniej na interze) to istna żenua...

A co ma napisać?
Tak, no w sumie macie rację. Trawa w naszej grze wygląda wujowo, ale cóż. Nic z tym nie zrobimy.

Żeby nie było - mnie aktualny poziom graficzny satysfakcjonuje, i to bardzo. Na trawę podczas seansu nie zwróciłem uwagi nawet raz, dopiero na screenach zacząłem się przyglądać. Ale faktem jest, że mocno ona odstaje od reszty, to i ludzie o tym wspominają.
 
Jak dla mnie - bardzo dobrze to wygląda. Pewnie to moja wina, bo nie mam za wysokich wymagań i zaproponowana trawa mnie, że tak powiem, dość jara (zabawna gra słów) . Nie sądzę, żebym się na tej grze zawiodła; chcę fajnej rozgrywki, dobrej fabuły, ciekawych postaci i interakcji, ładnej scenerii itd itp.
I przecież zanosi się, że to wszystko jest.

Jestem kontenta, o.
 
Top Bottom