Wiedźmin 3: Dziki Gon na PAX East 2015 - Nowe wideo z rozgrywki!

+
Macha skrzydłami normalnie. Jednak nie ma co porównywać jej do ptaków, bo ma zwyczajnie zbyt małe skrzydła, żeby mogły ją unieść. A przynajmniej tak to wygląda. Stąd pewnie ten dysonans, którego sam doświadczam :).
 
Nie chodzi mi o skrzydła (które fakt są za małe ) tylko zmienia kierunki w bardzo krótkich odległościach i robi to po zajebiście prostej lini:) dla porównania latające syreny wyglądały bardzo naturalnie w powietrzu
 
Nie jest za późno na napisanie swoich wrażeń?
Zaczynając od otoczenia - Jest super. Widząc to wszystko zapiera mi dech w piersiach. Czuję się jakbym widział prawdziwą jesień. Jestem przeciwnikiem tej całej cukierkowatości, przesadnych kolorów itd. Bez dwóch zdań wolę w Wiedźminie szarą i smutną codzienność, lecz tym razem to wszystko wygląda ślicznie. To prawda, że roślinność trochę kuleje, ale w dużej ilości nie rzuca się to w oczy. Wiatr sprawia poczucie, że te miejsce żyje. Teraz uwaga. Sądzę, że w niektórych kwestiach obecny gameplay wygląda lepiej niż ten 35-minutowy. Nie umiem powiedzieć jakie to są kwestie. Po prostu najnowszy materiał wygląda dla mnie lepiej. Zbroja (sukienka) Pana Gerwanta bardzo mi się podoba. Od zawsze byłem zwolennikiem tego typu ubioru w Wiedźminie. Muzyka jak zawsze cudowna. Walka z wiwerną nie zrobiła na mnie wrażenia. Wydawała mi się sztywna. Chociaż te combo na koniec wyglądało fenomenalnie ;)

Ale na świętą Melitele. Zmieńcie te inventory. Poprzednie było dużo lepsze (IMO).
 
co do Wywerny, powinna przy każdym machnięciu skrzydeł opadać trochę do dołu i znowu się wzbijać i tak w koło,w koło, w koło, dałoby to iluzje że na prawdę te skrzydła ją unoszą, niestety nie jest tak, pływa sobie w powietrzy, tak jakby nie walczyła o uzyskanie siły nośnej, tak to widzę. Ale dla mnie to mały szczegół, w W3 jest tyle rzeczy ,że niemożliwe żeby wszystko było doskonałe.
 
Wut? Ta Wyverna w pewnym momencie prawie w ogóle nie macha skrzydłami, a lata z prędkością 10 km/h jak balon xD

Nie wiem czy zauważyliście w poprzednich gameplayach, ale gdy Geralt długo mierzy z kuszy to w pewnym momencie zwalnia czas żeby można było łatwiej wymierzyć. Prawdopodobnie jest to ułatwienie dla graczy, którzy nie będą grali przy użyciu myszy i klawiatury. Dla Redów niefortunnie to wyszło gdy akurat wiwerna skręcała w locie i wyszło to mega nienaturalnie. Tyle odnośnie wiwerny.

Co do fragmentu rozgrywki: Pamiętajcie, że to tylko gra. Coś zawsze jest tworzone kosztem czegoś. Śmiać mi się chce jak widzę, że wszyscy narzekają na trawę. W Inkwizycji trawa wg mnie była fatalna. Zielona trawa bez cieni z jasno brązowym podłożem i wiecie co? Inkwizycja zgarnęła więcej nagród Gry Roku niż ktokolwiek mógł przypuszczać. A nie hejtowano jej o takie pierdoły. Dorośnijcie i zrozumcie developerów. Pozdrawiam forumowiczów i trzymam za Was kciuki Redzi. :)
 
Dla mnie oprócz fatalnego wyglądu menu i kiksów z nakładaniem olejów na miecz stalowy a walką m. srebrnym; mieczem stalowym zardzewiałym, który ma prawie 300 damage, "wywerny" a nie normalnie jak u Sapkowskiego "wiwerny" może być. Szkoda tylko silnika i pamięci na ten wiatr. Bez tego byłoby pewnie płynniej jeszcze. Zastanawia mnie jednak jedno: kiedy był nakręcony ten filmik? Bo narrator w wersji PL używa starego podtytułu 3 części przygód Geralta pt. "Królestwa Północy"!!! Słychać to wyraźnie w 7.00 min filmiku PL- cytuję: "Królestwa Północy zawierają dawkę ponad stu godzin czystej przygody".
 

Guest 3669645

Guest
Bo narrator w wersji PL używa starego podtytułu 3 części przygód Geralta pt. "Królestwa Północy"!!! Słychać to wyraźnie w 7.00 min filmiku PL- cytuję: "Królestwa Północy zawierają dawkę ponad stu godzin czystej przygody".
Że co? "Królestwa Północy"? Skąd to wziąłeś? Albo to ja o czymś nie wiem... :p

Lektor mówiąc "królestwa północy" miał na myśli królestwa północy, bo m.in. w nich rozgrywa się gra -_o
 
Last edited by a moderator:
(...)Zastanawia mnie jednak jedno: kiedy był nakręcony ten filmik? Bo narrator w wersji PL używa starego podtytułu 3 części przygód Geralta pt. "Królestwa Północy"!!! Słychać to wyraźnie w 7.00 min filmiku PL- cytuję: "Królestwa Północy zawierają dawkę ponad stu godzin czystej przygody".
Że co? "Królestwa Północy"? Skąd to wziąłeś? Albo to aj o czymś nie wiem...

Oglądając ten filmik (z polskim komentarzem) nie zwróciłem na to kompletnie uwagi. Obejrzałem teraz znowu. Narrator wyraźnie używa zwrotu "Królestwa Północy zawierają..."
 
Zastanawia mnie jednak jedno: kiedy był nakręcony ten filmik? Bo narrator w wersji PL używa starego podtytułu 3 części przygód Geralta pt. "Królestwa Północy"!!! Słychać to wyraźnie w 7.00 min filmiku PL- cytuję: "Królestwa Północy zawierają dawkę ponad stu godzin czystej przygody".

Myślę, że to przejęzyczenie i tyle :p
 
Redzi przesadzają trochę w tym wiatrem, tzn nadużywają go. Rozumiem, chcą pokazać dynamike otoczenia ale bez jaj, bo jest tak ze albo nie wieje albo po zachowaniu drzew krzewów i traw wygląda to tak jakby piździło jak w Kieleckiem.
 

Guest 3669645

Guest
Redzi przesadzają trochę w tym wiatrem, tzn nadużywają go. Rozumiem, chcą pokazać dynamike otoczenia ale bez jaj, bo jest tak ze albo nie wieje albo po zachowaniu drzew krzewów i traw wygląda to tak jakby piździło jak w Kieleckiem.
E, tam. Na wszystkich materiałach można zauważyć różne poziomy wiatru. Zwykle nie wieje w ogóle, czasem jest malutki wiaterek (roślinki lekko się kołyszą), czasem większy, jak na Skellige czy ostatnim gamepla'u, bo burza nadciagała. Ja nie widzę przesady. Może tylko w tym, że przy większym wietrze uginają się całe pnie drzew :p

Nadal czekam na pokazanie wichury w środku lasu :rolleyes: Ciekawe czy nadal po tylu zmianach wygląda to równie obłędnie co 1,5 roku temu.
 
Last edited by a moderator:
przy większym wietrze uginają się całe pnie drzew

o to to. A trawy zachowują się jakby spadł krochmalowy deszcz.

Nadal czekam na pokazanie wichury w środku lasu

Wichura w srodku lasu ? Nie ma czegos takiego. Owszem, korony drzew szumią ładnie i gałęzie na nich sie uginają, ale na pewno nie cale drzewa Wszystko ponizej korony drzew jest bez ruchu. Mówimy o regularnym lesie gdzie odleglosci miedzy drzewami to tradycyjne ~2-4 m (?)

Kiedys na mazurach stalismy w jednym miejscu ze 4 dni bo tak pizdzilo ze sie nie dalo pływać, a w lesie można było puszczać lampiony (teoretycznie)
 

Guest 3669645

Guest
Oj tam, oj tam. Pnie naturalne winny być nieruchome, ale poza tym... Ta "magiczna" zawierucha, którą wywoływał Leszy wyglądała obłędnie. Chciałbym to zobaczyć jeszcze raz w finalnym produkcie :eek:
 
Top Bottom