Wiedźmin 3: Dziki Gon najbardziej oczekiwaną grą roku 2015! Zobacz nowy trailer!

+
W temacie o TGA wspomniano, że Yen może być grywalną postacią, bo dostała alternatywne ciuszki w DLC.
 
Stawiam na Ciri, bo wiąże się z nią znacznie więcej możliwości gejmplejowych niż z Yen (zarówno magia, jak i wiedźmińska walka mieczem, przenoszenie się w czasie i przestrzeni), a także więcej contentu fabularnego. Może nawet w formie grywalnych retrospekcji z sagi ;)
Zresztą, scena z SoD gdy Ciri biegnie do ruin na wzgórzu, też może sugerować, że się w nią wcielimy.
 
Mimo mojego Ciri'owego fanboizmu, muszę przyznać, że gra z perspektywy Janeczki też byłaby wielce interesująca. Szalenie intrygująco wygląda wizja poznania fabuły z jej perspektywy, w końcu strasznie dużo rzeczy z nią związanych jest owianych tajemnicą. Nie wspominając o możliwym poznaniu wydarzeń z nilfgardzkiej strony konfliktu.

Ostatecznie jednak logika i wypowiedź Marcina sugeruje Ciri. Jest ona osią wydarzeń Gonu, jest ogromnie ważna z fabularnego punktu widzenia i nie wymaga pisania walki od podstaw (wystarczy parę modyfikacji). Skoro spędzimy z tą drugą postacią sporo czasu, to zapewne odbiór Jaskółki w grze (pozytywny, bądź negatywny) będzie miał spory wpływ na jej potencjalny występ w roli głównej bohaterki w hipotetycznym Wiedźminie 4.

Innymi słowy:

View attachment 8101
 

Attachments

  • 50a41b965ce9ed48a0dd0d782ce306c12435e7e5a2e8c539f8e7d560ddba64e0.jpg
    50a41b965ce9ed48a0dd0d782ce306c12435e7e5a2e8c539f8e7d560ddba64e0.jpg
    65.6 KB · Views: 30
Nie zapominajmy , że Ciri włada mieczem i zna techniki wiedźmińskich stylów walki , zaś Yennefer jest tylko czarodziejką to przez trzeba by było zrobić kompletnie inny system walki i bardziej rozbudowaną magię ...
 
Last edited:
Grywalną postacią raczej na pewno będzie Ciri, bo jest niejako "wiedźminką", więc RED'zi nie będą musieli silić się na inny styl gry/walki (jak byłoby w przypadku czarodziejki Yen).

Poza tym, będzie to niezłe wprowadzenie głównej postaci następnej gry z "serii Wiedźmin" ;) ...
 
Widźmy również Lamberta, dla niego już nie trzeba tworzyć nowego systemu walki. Może jakiś epizodzik z jego perspektywy? ;)
 
post80 said:
jak na razie odnoszę wrażenie że zamiast przyciągąć uwagę niezdecydowanych graczy do Dzikiego Gonu to dzięki tym niedopracowanym zwiastunom tylko ich tracą póki co. Marketingowo wypadają bardzo źle... To się czuje i słyszy.
No niestety to prawda. A jeszcze czytałem w jakimś artykule, że marketingowo są stratni o 3 mln złotych, więc robi się tym bardziej niepokojąco.
 
Widźmy również Lamberta, dla niego już nie trzeba tworzyć nowego systemu walki. Może jakiś epizodzik z jego perspektywy? ;)

Jeszcze słowo odnośnie drugiej grywalnej postaci. (...) Natomiast całkiem sporo czasu spędzimy wcielając się w jej rolę. Dodam, że jest ona ogromnie ważna dla fabuły gry:)

Więc jeśli Lambert nagle zmieni płeć i stanie się kluczowy dla całej intrygi, to czemu nie :lol: ...
 
Widźmy również Lamberta, dla niego już nie trzeba tworzyć nowego systemu walki. Może jakiś epizodzik z jego perspektywy? ;)
Ale to by było zbyt proste a może i prostackie. W końcu już w wiedźmina się wcielamy, więc to byłoby bez sensu, bo nie pokazywałoby gry z jakiejś innej perspektywy.

Więc jeśli Lambert nagle zmieni płeć i stanie się kluczowy dla całej intrygi, to czemu nie :lol: ...
Ona w sensie postać.
 
Last edited:
"że gra jest dla mnie natural english i wybrałem swoją wersję udźwiękowienia..." po tym fragmencie przestałem czytać post użytkownika "Deymosa", który już wystarczająco za wiele powiedział. "Wiedźmin" i natural english? To jak połączenie wiatraka z piernikami.

P.S Tego się na trzeźwo czytać nie da... takie to bzdury są...
 
Last edited:
Wracając do Ciri i Yen nadal nie wiemy kto podkłada im głosy ;) nie wiem kto mógłby podkładać głosy pod te postacie lecz jak oglądałem serial wiedźmin to w roli Yennefer świetnie wypadła Grażyna Wolszczak , ale raczej w grze nie ona będzie głos podkładała
 
Wracając do Ciri i Yen nadal nie wiemy kto podkłada im głosy ;) nie wiem kto mógłby podkładać głosy pod te postacie lecz jak oglądałem serial wiedźmin to w roli Yennefer świetnie wypadła Grażyna Wolszczak , ale raczej w grze nie ona będzie głos podkładała

Trollujesz? Bo nawet ja z Grażynką to trollowałem...

Yennefer jest tylko jedna! Anna Dereszowska
 
Z jednej strony sądzę, że to Yen, bo ciuszki w dlc i podobna akcja co w sadze. Zaś z drugiej strony, Ciri moglibyśmy grać w innych czasach i wymiarach, co nie przeszkadzałoby nam w fabule i mogłoby być bardzo ciekawe... sam nie wiem.
 
Top Bottom