Wiedźmin 3: Dziki Gon najbardziej oczekiwaną grą roku 2015! Zobacz nowy trailer!

+
Rozumiem negatywne emocje, ale nie ma chyba potrzeby obrażać miłośników fast foodów zwłaszcza, że takowi są nie tylko w USA ;)
 
Mogliby podać orientacyjną godzinę, tak to tylko odświeżam żeby pierwszemu obejrzeć, skomentować i wrzucić do "Linków".
 

Attachments

  • hYAe4UV.jpg
    hYAe4UV.jpg
    44.3 KB · Views: 32

Guest 3669645

Guest
Zwykle wrzucali do 16, a nic nie ma.

Jesteśmy zgubieni :crybaby:
 

Guest 3669645

Guest
Chyba aż na wigilię zrobię filmik o forumowym, REDpointowym Scrooge'u :p
 
Do 18:00. Także tego, jest nadzieja.

Nie sądze, pisałem do fanpagu cdp.pl i napisali, że udostępnią materiał do sieci jak dostaną go od REDów, a to chyba tak szybko nie trwa od momentu dostania materiału do uploadu:)
 
Last edited:

Guest 3669645

Guest
Z dubbingiem?
Nie, wezmę animację "Opowieść Wigilijna" w wersji francuskiej i dam PL napisy, na dubbing brak mi ludzi, chyba że ktoś jest chętny do zagrania :D

Dobra, już nie offtopuję, jak cuś to PW.
 

Guest 3669645

Guest
Nie sądze, pisałem do fanpagu cdp.pl i napisali, że udostępnią materiał do sieci jak dostaną go od REDów, a to chyba tak szybko nie trwa od momentu dostania materiału do uploadu:)
Czyli nici z dzisiejszego oceniania głosu Yen. Tak myślałem, wypuszczą PL trailer dopiero jak poprawią błędy z teksturami.
 
A ja takie pytanie postawie, na końcu tego trailera jest pokazany fragment mapy, czy ktoś jest w stanie zrobić zrzut jej obrazu w przyzwoitej jakości, nie znam się na obróbce filmów i nie wiem czy to jest w ogóle wykonalne ale jeśli tak to być może czegoś nowego się z niej dowiemy.
 
http://www.gpwinfostrefa.pl/GPWIS2/...iecie-daty-premiery-gry-wiedzmin-3:-dziki-gon

tylko to tutaj zostawie

edit:

albo wkleję, może kogoś szlag trafi z wrażenia

[h=1]CD PROJEKT SA przesunięcie daty premiery gry Wiedźmin 3: Dziki Gon[/h] [h=2]Raport bieżący 20/2014[/h]
Zarząd spółki CD PROJEKT S.A. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Jagiellońskiej 74, w nawiązaniu do informacji przekazanej w Raporcie bieżącym nr 11/2014 z dnia 5 czerwca 2014 roku, niniejszym informuje, iż podjął decyzję o przesunięciu ustalonej wcześniej daty ogólnoświatowej premiery gry "Wiedźmin 3: Dziki Gon" / "The Witcher 3: Wild Hunt" na dzień 19 maja 2015 roku.

W uzasadnieniu podjętej decyzji Zarząd spółki wskazuje, że priorytetem studia CD PROJEKT RED jest dostarczenie najwyższej jakości gier RPG, których dopracowanie technologiczne i artystyczne istotnie wpływa na ich późniejszy komercyjny sukces.

Wielkość i złożoność gry "Wiedźmin 3: Dziki Gon", która ukaże się w dniu premiery na Xbox One, PlayStation 4 i komputery PC, ma decydujący wpływ na przebieg jej produkcji. Zarząd spółki uwzględniając zaawansowanie i skalę prac związanych z wprowadzaniem niezbędnych poprawek detali, postanowił przesunąć termin ogólnoświatowej premiery gry "Wiedźmin 3: Dziki Gon" o 12 tygodni w stosunku do daty wcześniej podanej do publicznej wiadomości.
 
Last edited:
Top Bottom