Wiedźmin 3: Dziki Gon najbardziej oczekiwaną grą roku 2015! Zobacz nowy trailer!

+
Wiedźmin 3: Dziki Gon najbardziej oczekiwaną grą roku 2015! Zobacz nowy trailer!



Z dumą informujemy, że Wiedźmin 3: Dziki Gon zdobył nagrodę dla “Najbardziej Oczekiwanej Gry”, przyznaną mu w trakcie gali The Game Awards 2014 odbywającej się w Las Vegas.

“Nagroda TGA 2014 dla Najbardziej Oczekiwanej Gry daje naszemu zespołowi niesamowity zastrzyk energii, w tym jakże ważnym, ostatnim etapie prac. Dziki Gon już za kilka miesięcy trafi na wasze komputery i konsole - nie możemy doczekać się chwili, w której zabierzemy Wam cały wolny czas! Jesteśmy niezmiernie wdzięczni za całe okazane nam wsparcie i liczymy że zostaniecie z nami nie tylko do premiery, ale także długo po niej…” - powiedział John Mamais, producent wykonawczy gry Wiedźmin 3: Dziki Gon.

Mamy dla Was także zupełnie nowy zwiastun, w którym zobaczycie w akcji przerażający Dziki Gon. Zwiastun zatytułowany “Starsza Krew” prezentuje najważniejszych bohaterów oraz zapowiedź niesamowitej, olbrzymiej przygody, która czeka na was w grze.


Kliknij tu, aby go zobaczyć.
 
Super zwiastun, super grafika i super zapowiedź :) Czekamy na więcej bo mam przeczucie, że zaczyna się tym razem na poważnie :)
 
Od dawna nie wypowiadałem się na temat W3 bo mam wielki ból czterech liter , że istnieje możliwość że w to nie zagram !! :)
Sam trailer dobry , nie tak dobry jak z E3 , ale lepszy niż ostatni trailer CGI .
 
Weź ten mem bo jest daremny... Nie ma żadnego obniżania jakości grafiki - Wy sobie coś ubzduraliście i tyle...

@Rustine Nigdy Was tak nie nazwę... najlepiej się na mnie rzucać... weź się uspokój i idź komentować, a ode mnie się odczep.
 
Last edited:
Weź ten mem bo jest daremny... Nie ma żadnego obniżania jakości grafiki - Wy sobie coś ubzduraliście i tyle...

Nie popadajmy w ślepe fanbojstwo. Obniżenie jakości grafiki wystąpiło i jest znaczące. Nie znaczy to, że gra prezentuje się brzydko. Po prostu dużo gorzej niż na wcześniejszych materiałach. I mówię to ja - były przeciwnik wszelkich teorii o downgradzie.
 
Widać , że gra znajduje się na ostatniej prostej , grafika z trailera była z konsoli , a jak ps4 kosztuje 1500zł to musieli obniżyć wartość , żeby to ładnie chodziło niestety ... Jak ktoś ma kompa za trzy tysiące to niech śpi spokojnie bo będzie miał grafikę jak z poprzednich trailerów , dla mnie grafa nie jest najważniejsza liczy się fabuła i przyjemność z gry
 
Nie ważne czy to wersja z konsoli czy nie, bo i tak wersja gameplay'a na konsoli wyglądała dużo lepiej niż ten trailer. A wystarczy sobie porównać wygląd kolczugi, która teraz wygląda jakby była płaska, zupełnie jakby to nie była kolczuga, tylko koszula z narysowanymi elementami kolczymi.
 
Top Bottom