Wiedźmin 3: Dziki Gon najbardziej oczekiwaną grą roku 2015! Zobacz nowy trailer!

+
Byle nie było takiego zawodu, jak pierwszy raz usłyszałem Triss.
No głos Yen jak i Ciri będzie bardzo ważny dla nas ;) mam nadzieje , że głosy będą idealnie dobrane choć przyznam , że nie mogę wykombinować kto mógłby podkładać głos Ciri. P.S kilka osób pisało , że idealnym podkładem pod Yen była by Anna Dereszowska no w sumie by pasowało...;)
 
Last edited:
Karolina Gorczyca?... hmmm jak patrze na twarz Ciri i słucham Karoliny to wydaję mi się , że troszkę nie pasuje nie jest źle , ale coś nie gra ;) może troszkę młodsza osoba by musiała dubbingować Ciri? Chociaż po głębszym zastanowieniu w słuchaniu się może i to dobra osoba do dubbingu... ehh sam nie wiem
 
Karolina Gorczyca?... hmmm jak patrze na twarz Ciri i słucham Karolina to wydaję mi się , że troszkę nie pasuje nie jest źle , ale coś nie gra ;) może troszkę młodsza osoba by musiała dubbingować Ciri?

To taki troll (zresztą widać Rudego Roba u dołu, z jakiegoś powodu Karolina Gorczyca antagonizuje forumowych koneserów dubbingu bardziej niż Jacek Mikołajczak i Agnieszka Kunikowska, ale nadal nie aż tak jak Jacek Kopczyński.
 
z jakiegoś powodu Karolina Gorczyca antagonizuje forumowych koneserów dubbingu bardziej niż Jacek Mikołajczak i Agnieszka Kunikowska
Co to to nie. Uważam, że Karolina Gorczyca odwaliła świetną robotę w TR. Rudy Rob (który ma dług w wysokości trzech koron w lokalnej karczmie) pojawił się dlatego, że jej głos nie pasuje do Ciri. Jest zbyt... dorosły.
 
Co to to nie. Uważam, że Karolina Gorczyca odwaliła świetną robotę w TR. Rudy Rob (który ma dług w wysokości trzech koron w lokalnej karczmie) pojawił się dlatego, że jej głos nie pasuje do Ciri. Jest zbyt... dorosły.

Ja nie pisałem że jest kiepska, po prostu wspomniałem że antagonizuje (antaGONizuje - hehehehe) forumowiczów.

A przy opisie Roba należy dodać, że to aktualny zajmujący tytuł największego szermierza na północy.
 
Tak, kolega nie był pewien czy ta mówiąca kobieta to na pewno Yen.

Znaczy ja tylko tak ogólnie napisałem, czy ktoś to w ogóle zauważył :p Ciekawa sprawa, Yen i Ciri w Warowni, kilka scen z walk wiedźminów. Dużo się w tym KM będzie działo.
 

Guest 3669645

Guest
Oby jutro wstawili tą PL wersję. Skoro robią nową wersję trailera bez błędów kompresji to zwiastun z PL głosami może się też spóźnić...
 
Znaczy ja tylko tak ogólnie napisałem, czy ktoś to w ogóle zauważył :p Ciekawa sprawa, Yen i Ciri w Warowni, kilka scen z walk wiedźminów. Dużo się w tym KM będzie działo.

Gdzieś na 42-44 wstawiłem aktualną wersję "Jakjamyślę fabuły", w oparciu o ujawnione materiały, tam napisałem o tym.
 
odnośnie fabuły sam jestem ciekaw bo będzie się działo bo i sprawę z Yen trzeba rozwiązać , z Ciri , z Dzikim gonem a i też te armie Nifgaardu , które opanowały już zapewne spory kawał ziemi ;)
 
Top Bottom