Wiedźmin 3: Dziki Gon najbardziej oczekiwaną grą roku 2015! Zobacz nowy trailer!

+
Ale się osób się nazbierało ;) no moja czarnulka już czeka na wiedźmina i spółkę. Mam nadzieje , że Jaskier jakąś balladę nam zaśpiewa , gdy będziemy wraz z Geraltem podróżowali pewnie będzie śpiewał o świństwach ale co tam;)
 
Eee tam ja się o głosy nie martwię bo jak udało mi się przeżyć Jaskra to i wszystko inne przeżyje:)
 
- Graficznie gra ładna, myślę, że podobny poziom co SoD ecz przy SoD większy opad szczęki był, tylko miejscami strasznie nie równo i czasem dziwne tekstury (oglądałem bez kompresji). Nie jest źle, mam nadzieję, że teraz - 3 miesiące przed premierą to Redzi tylko upiększają grę - poprawiają tekstury i grafikę. Dla mnie najgorzej wyszła scena z królem co zsiada z konia w wiosce, ten śnieg czy szron na zbroi - dziwnie. Walka Gonu z Geraltem i Lambertem znaczy kolczuga wyszła fatalnie. Ogólnie niektóre sceny są piękne, inne bryzdkie - strasznie nierówny poziom.
- Tylko pytam gdzie mój piękny śnieg? (którym już widziałem). Gdzie mój piękny deszcz, burza, wiatr i rozhulany las? (o którym słyszałem). Gdzie ten pięny ogień co był w VGX czy SoD? (ten obecny jest ładny ale widzieliśmy już lepszy).
- MUZYKA WYMIATA! Prawie jak Rutamiata :D
- Postać która "wysadza Gon" to chyba Geralt, ma 2 miecze na plechach, a nie jeden, dodatkowo widzę elementy pancerza Wilka - czyli tego głównego - naramiennik.
- Dalej, Yen i nilfgaardzcy żołnierze uciekają przed Gonem w konnym pościgu czy ich prowadzą?
- Geralt walczy ramię w ramię z Lambertem (jest blizna, ta sama zbroja co na ostatnim zwiastunie).
 
- Postać która "wysadza Gon" to chyba Geralt, ma 2 miecze na plechach, a nie jeden, dodatkowo widzę elementy pancerza Wilka - czyli tego głównego - naramiennik.
Jest ich tam dwóch, Geralt i Lambert, razem chowają się w quenie, ale miecze należą do Lamberta, bo on jest trochę wyżej uniesiony ;P

---------- Zaktualizowano 16:24 ----------

Przyjrzałem się dokładnie i już wiem, że to Geralt robi quena (dotyka dłonią ziemi), a Lambert rzuca petardę ;P Chyba że zamiast petardy to jakaś wzmocniona wersja znaku, wtedy mógłby ją rzucać właśnie Geralt ;P
 
Last edited:

Guest 3669645

Guest
Znaczy się w pl? Bo innej, nowej wersji zwiastuna nie będzie ;P
To w końcu będzie czy nie będzie? Coś mnie ominęło i REDzi już opublikowali tą poprawioną o której pisali? Czy ta nieskompresowana to ta poprawiona i ten brzydki Król Gonu już tak zostanie?
 
To w końcu będzie czy nie będzie? Coś mnie ominęło i REDzi już opublikowali tą poprawioną o której pisali? Czy ta nieskompresowana to ta poprawiona i ten brzydki Król Gonu już tak zostanie?
Najprawdopodobniej tak, aczkolwiek na tym nieskompresowanym filmiki nie jest już taki brzydki. To znaczy nie no, owszem, jest paskudny, ale już jakoś ujdzie w tłoku ;P
 

Attachments

  • 1801363_828764577146325_2396255735916782167_o.jpg
    1801363_828764577146325_2396255735916782167_o.jpg
    181 KB · Views: 28
Top Bottom