Wiedźmin 3: Dziki Gon najbardziej oczekiwaną grą roku 2015! Zobacz nowy trailer!

+
Głos Yen został potwierdzony? Widziałem jak ktoś pisał wczoraj, że to Lena Headey (Cersei z gry o tron), prawda to?
 
Głos Yen został potwierdzony? Widziałem jak ktoś pisał wczoraj, że to Lena Headey (Cersei z gry o tron), prawda to?
Brzmi podobnie, ale czy to ona, to ja nie wiem ;P Pewnie nie, za dużo by było aktorów z GoT ;P
 
Zastanawiam się do kogo należy ta upierścieniona ręka...? ;)

View attachment 8244
Sądzę, iż to ręka jakiegoś czarodzieja (pierścienie) i jeszcze ten drewniany kij który trzyma... Czyżby różdżka?
E: Co do tego kija to bardziej przekonujący jest trzon topora, różdżkę chyba inaczej by trzymał.
 
Last edited:
To raczej nie Emhyr, ma całkiem inny strój. Z początku myślałem, że to Zoltan, ale ma za małe łapy jak na krasnoluda (i do tego te pierścienie). Być może to jakaś inna ważna postać z gry, o której jeszcze nic nie wiemy ;P
 
Znaczy się w pl? Bo innej, nowej wersji zwiastuna nie będzie ;P

Będzie :)

Niestety w tym wypadku kompresja okropnie dała nam się we znaki. Chciałem wszystkich zapewnić, że pracujemy nad nową wersją zwiastuna, którą udostępnimy na naszym kanale tak szybko, jak będzie to możliwe. Będzie ona oczywiście w dużo wyższej jakości. Po raz kolejny chciałem Was zapewnić, że nie ma mowy o żadnym downgradzie.
 

Guest 3669645

Guest
Ręka należy do kogoś ze Skellige (jakiś concept-art się tu przewijał, Hjalmar to był chyba albo inaczej się nazywał), widać że to jakaś bitwa / napaść na okręty wyspiarzy. Był nawet concept art tej sceny z płonącymi statkami.

Zoltan nie ma tak szczupłej dłoni i nie nosi pierścieni. Emhyr odpada, nie pasuje. Ręka nie jest też kobieca.
 
To raczej nie Emhyr, ma całkiem inny strój. Z początku myślałem, że to Zoltan, ale ma za małe łapy jak na krasnoluda (i do tego te pierścienie). Być może to jakaś inna ważna postać z gry, o której jeszcze nic nie wiemy ;P
Faktycznie - łapa zupełnie raczej nie krasnoludzka.

:hmmm:
 
To byłoby możliwe, zwłaszcza, że Crach an Craite oraz jego syn Hjalmar Krzywogęby (w innym stroju, bo na concept-art'cie był inny) pojawią się w W3. Dodatkowo obaj obrali za swój cel bronienie Ciri za wszelką cenę (jeśli dobrze pamiętam) :)
 
Moje wrażenia, spostrzeżenia, uwagi oraz pochwały. Z góry uprzedzam post będzie długi.

Po kilku godzinach snu, w końcu budzi mnie odgłos dzwonka w telefonie. To już ten czas - myślę - czas Wiedźmina, polskiej marki, która zaledwie po ponad 7 latach na rynku komputerowym, osiągnęła status szanowanej przez większość graczy nie tylko w Europie, ale i na świecie. Czas, kiedy nasz Geralt na rozdaniu nagród na kontynencie, gdzie Batman jest ikoną nie tylko rozrywki komputerowej, ale tzw popkultury, zdobywa tytuł najbardziej oczekiwanej gry przyszłego roku. Walka owszem była zacięta i pewnie gdyby nie nasza akcja ze spamowaniem o głosy gdzie tylko się da, nagabywanie rodzin, kolegów, youtuberów czy innych osobistości internetu o tak potrzebne REDom głosy, nic by z tego nie było. Świadczy to o tym, jak wierni i oddani są fani Wiedźmina. I mam nadzieję, że REDzi po tej akcji dostaną jeszcze większej motywacji do stworzenia dzieła, RPGa, na miarę takich klasyków jak Planescape Torment czy Baldur's Gate. Życzę im tego z całego serca, nie tylko ze względu na to, że są polską firmą, ale dlatego, że nie traktują swoich fanów jak dużej, bezrozumnej masy, której trzeba wszystko podać na tacy w jak najprostszej formie w stylu np. obecnego Bioware/EA, ale zapaleńców, którzy mają chęci i czas, aby wspierać mentalnie i finansowo developerów. @Marcin Momot @Keth z tego miejsca serdeczne dzięki za Wasz trud i wysiłek, nawet w tych okolicznościach, które podaliście o nagłej potrzebie dostarczenia materiału na galę The Game Awards.

Gala ja kto gala, były premierowe fragmenty gier, występy muzyczne, czyli to do czego konferencje na E3, czy Gamescomie nas przyzwyczaiły. Na pewno było lepiej niż rok temu na VGX 2013. W końcu nadszedł czas Wiedźmina. I kogo widzę? Uśmiechniętego i wyluzowanego Damiena, który z zaangażowaniem i pasją oświadcza, że w Wiedźminie 3 nie pokierujemy tylko Geraltem, ale i bardzo ważną osobą, która będzie obecna na materiale filmowym, który będzie prezentowany. Moja intuicja od razu podpowiedział mi, że będzie to zapewne Ciri. Wprawdzie nie zostało to wprost powiedziane, ale z 99% przekonaniem stawiam właśnie na nią. Nadszedł więc kąsek główny, czyli trailer. Z racji konieczności oglądania streama na tablecie, aby nie budzić rodziny, większość szczegółów mi uleciała, ale materiał zrobił na mnie dość dobre wrażenie, Oczywiście nie był to poziom ekscytacji chociażby ze sławetnego materiału z VGX 2013, ale już poziom Miecza Przeznaczenia z tego roku został w tamtej chwili według mnie osiągnięty.

Po całym dniu spędzonym w pracy miałem wreszcie czas wieczorem odpalić materiał na moim kompie. Oczywiście, zauważyłem tak jak wszyscy słabej jakości tekstury na zbroi Eredina, czy Caranthira, ale po Waszym wytłumaczeniu, że YT zjadł większość szczegółów czekałem z niecierpliwością na nową wersję. I faktycznie, nowe nagranie sprawiło, iż filmik uzyskał całkiem nową jakość porównywalną z Mieczem Przeznaczenia. Kolejny raz pokazaliście, że wbrew temu iż niektórzy Was szkalowali i porównywali do Ubi czy EA (sic!) o żadnych cięciach w jakości mowy być nie może. Nie wiem czego oczekują ludzie, którzy zwracają uwagę na mniejszą rozdzielczość gałęzi w scenie ucieczki Cirilli. Chodzi oto, żeby tak zoptymalizować (nie pogorszyć!) silnik, aby jak największa liczba osób mogła odpalić Wiedźmina na swoich komputerach. Poza tym jaki procent ludzi podczas cutsceny będzie zwracać uwagę na to, że jakaś gałąź czy źdźbło trawy będzie w trochę niższej rozdzielczościi, gdy i tak będą patrzeć na to jak rozwija się akcja i co się dzieje z bohaterem sceny. Dla mnie taka jakość jak jest teraz może zostać do premiery. a będę mile zaskoczony, jeśli w dniu premiery będzie jeszcze lepsza.

Obecnie bardzo dziwi mnie krytyka nawet tego nowego materiału na różnych forach. Szczególnie na forum międzynarodowym, gdzie niektórzy piszą, że Dragon Age Inkwizycja jest dużo lepsza graficznie i w ogóle Wiedźmin 3 to poziom gorszy niż Wiedźmin 2. Bardzo czekam na ich miny i reakcje, gdy zagrają w lutym w Wiedźmina 3. Mam nadzieję i jestem o tym głęboko przekonany, że będą na tym forum przepraszać za te kalumnie i pomyje, które są w tej chwili wylewane. Macie przed sobą jeszcze około 2 miesięcy optymalizacji. Przeznaczcie je jak najlepiej, aby doszlifować te małe niedoróbki i dajcie nam Wasz najlepszy produkt, którym (oby) będzie Wiedźmin 3: Dziki Gon.
 
Ja stawiam na Cracha (tym bardziej, że dzieje się to chyba na statku), bo Hjalmar miał trochę inne ciuchy na swoim modelu ;P

Nie, bo już było ;P
Chodziło o tą nieskompresowaną wersją, tylko Marcin się pewnie źle wysłowił ;P
 
Ja stawiam na Cracha (tym bardziej, że dzieje się to chyba na statku), bo Hjalmar miał trochę inne ciuchy na swoim modelu ;P

Stawiam na Hjalmara

 
Last edited:
Za Crachem lub Hjalmarem może przemawiać jeszcze jedna rzecz - te guziki na rękawach. Symbol na nich (czyli takie, eee, bo ja wiem... Turbiny? ;P) przypominają trochę wzór na tarczach klanu Craite:





Edit: Sama kolorystyka stroju również ;P
 
Last edited:
Top Bottom