Wiedźmin 3: Dziki Gon najbardziej oczekiwaną grą roku 2015! Zobacz nowy trailer!

+
Stawiam na Hjalmara

Inny rękaw, chyba, że zmienił ciuchy ;P

A zauważyliście leżącego Eskela podczas walki Ciri z Gonem?

Już jakiś czas temu ;P
 
Wiry morskie. I popraw obrazek, rozdzielczość jest miniaturowa.
O właśnie, tego słowa mi brakowało ;P
Ech, ta wiedźmińska wiki, ciągle sprawia problemy przy linkowaniu obrazków ;P Wrzuciłem swój, ten się nie będzie zmniejszał:

 
Być może to już moment, kiedy to Hjalmar przeją tron po ojcu (w magazynie CD-Action z 04/2013 był opisany częściowo quest, który
mówił, że Hjalmar popłynął na wyspę "Z Której Się Nie Wraca" by udowodnić, że jest godny korony...
)
 
Kurcze, złamałem swoją zasadę i zamiast wypowiedzieć się od razu wypowiem się dopiero teraz :)
Następnym razem trzeba robić to od razu bo szkoda tych godzin spędzonych na czytanie wszystkich wypowiedzi :D

Również od razu zauważyłem, że tekstury są w niskiej jakości i szczerze nie wiem, jak REDzi mogli tego nie zauważyć gdy go wypuszczali. Czy trailer robiła zewnętrzna firma, że do tego doszło? Pierwszy trailer był wypieszczony, następne również. Na tym użyto wręcz z premedytacją zbiżeń na tekstury, by było widać niedoskońałości. Temat już podchwycił gram.pl cytując wypowiedź Marcina, więc nie pozostaje nam nic innego jak chwilę poczekać.
 
Kurcze, złamałem swoją zasadę i zamiast wypowiedzieć się od razu wypowiem się dopiero teraz :)
Następnym razem trzeba robić to od razu bo szkoda tych godzin spędzonych na czytanie wszystkich wypowiedzi :D

Również od razu zauważyłem, że tekstury są w niskiej jakości i szczerze nie wiem, jak REDzi mogli tego nie zauważyć gdy go wypuszczali. Czy trailer robiła zewnętrzna firma, że do tego doszło? Pierwszy trailer był wypieszczony, następne również. Na tym użyto wręcz z premedytacją zbiżeń na tekstury, by było widać niedoskońałości. Temat już podchwycił gram.pl cytując wypowiedź Marcina, więc nie pozostaje nam nic innego jak chwilę poczekać.
Eee tam. Po prostu nagrają trailer z PC-ta z ustawieniami "ultra" i tyle.
 
Eee tam. Po prostu nagrają trailer z PC-ta z ustawieniami "ultra" i tyle.

Raczej nic nie będą nowego nagrywać. W obecnej formie widać, że ustawienia są wysokie, postacie są wykonane bardzo szczegółowo, jedynie chyba tylko ten efekt szronu trochę kuleje i to on był chyba w głównej mierze "winowajcą" całego zamieszania ;P
 
Chciałbym się jeszcze wypowiedzieć na temat tej nieszczęsnej kompresji. Moim zdaniem winę ponoszą po równo REDzi i Youtube. Youtube wiadomo za co. Jeśli chodzi o REDów, to coś jest nie tak w ich dziale cinematiców. Coś na etapie końcowego montażu, składania wszystkiego do kupy, kompilowania czy jak to się tak zwie. Sama wielkość pliku daje dużo do myślenia... Pamiętam pierwszy trailer, i fragment w którym pokazana jest wyspa Skellige. Kamera podjeżdża do góry i następuje lekkie przycięcie i rozmycie obrazu. Nie znam się na tych wszystkich technikaliach, ale inni deweloperzy jakoś sobie radzą z kompresją na Youtube. Fajnie gdyby wypowiedział się ktoś znający temat montażu takich materiałów.
 
Raczej nic nie będą nowego nagrywać. W obecnej formie widać, że ustawienia są wysokie, postacie są wykonane bardzo szczegółowo, jedynie chyba tylko ten efekt szronu trochę kuleje i to on był chyba w głównej mierze "winowajcą" całego zamieszania ;P
Tak, też tak uważam. Twarze i postacie na przykład są wykonane mistrzowsko.
 
Co nie zmienia faktu, że jednak coś jest nie tak. Słabiej to wygląda. Może rzeczywiście trailer był robiony na szybkiego, ale gdzieś słyszałem wypowiedź, że TSOD był nie ulepszany żadnymi filtrami i gra tak rzeczywiście wygląda (mogę się mylić oczywiście).
 
Co nie zmienia faktu, że jednak coś jest nie tak. Słabiej to wygląda. Może rzeczywiście trailer był robiony na szybkiego, ale gdzieś słyszałem wypowiedź, że TSOD był nie ulepszany żadnymi filtrami i gra tak rzeczywiście wygląda (mogę się mylić oczywiście).
A co konkretnie gorzej wygląda? Jak dla mnie tylko ten efekt szronu. No i jest trochę szaro-buro, ale tak zapewne miało być. Na trailerze nie ma słonecznych scen prócz pościgu za Yen i Geraltem (który graficznie wygląda najlepiej), a to słoneczne ujęcia robiły największy wymiot* jeżeli chodzi o poprzednie trailery. Nie ma też śnieżnych krain, deszczu czy zapierających dech w piersiach lokacji, więc wydaje się to od razu gorsze i brzydsze. Ale IMO takie nie jest, po prostu pogoda i lokacje były nijakie, natomiast wszystkie postacie (prócz Eredina i Caranthira, ale to być może przez ten lód) są niesamowicie szczegółowe.

Nie chcieliście bajkowej grafiki, to takiej nie będzie, nie dziwota więc, że zrobiło się tak ponuro ;P




* - wymiot w sensie wymiatać, nie wymiotować ;P
 
Last edited:
Oczywiście, ale podczas edycji wstępnej, gdy ustawia się animacje, najczęściej korzysta się z uproszczonych modeli, słabszych tekstur i prostszego renderowania - w końcu animatorzy muszą to przechodzić setki razy w tą i z powrotem aby animacja była dobra.
Potem być może nie wszystko ustawili z powrotem jak trzeba do końcowego renderingu - w końcu robili to jak Damien leciał do LV. ;p
 
Przepraszam za różnicę w wielkości obrazków ale jako, że jestem leniwy to zamiast zrobić dwa skriny to walnąłem jeden ale z dwóch monitorów. :p

Doznajcie oblicza APGREJDU.

http://i.imgur.com/qZfRgVp.jpg

Mimo, że w EB jest ciemno,a w SODzie światło pada od razu po części na brodę, broda w EB zdaje się być BIELSZA!

EDYTKA: Czekam na komentarz z moim autorskim KejO - Kwestia Oświetlenia!
 
Przepraszam za różnicę w wielkości obrazków ale jako, że jestem leniwy to zamiast zrobić dwa skriny to walnąłem jeden ale z dwóch monitorów. :p

Doznajcie oblicza APGREJDU.

http://i.imgur.com/qZfRgVp.jpg

Mimo, że w EB jest ciemno,a w SODzie światło pada od razu po części na brodę, broda w EB zdaje się być BIELSZA!

EDYTKA: Czekam na komentarz z moim autorskim KejO - Kwestia Oświetlenia!
Nie tylko broda, włosy również ;P
Community prosi, community dostaje, nasz klient, nasz pan! ;P
 
Top Bottom