Wiedźmin 3: Dziki Gon najbardziej oczekiwaną grą roku 2015! Zobacz nowy trailer!

+
Czyżby? Czy chciałbyś poznać tysiącstronicową dyskusję o tym, czy Ciri straciła dziewictwo? Zona zaprasza.
Ale uwzględniając użycie zabawek i narzędzi? Wtedy z Mistle mogłoby się udać, bo jeżeli chodzi o facetów, to przecież pierwszy umarł, zanim zaczął, a drugi był starym impotentem ;P

Tak z ciekawości. Jaka Zona ? Chyba nie ze Stalker'a ?

Strona poświęcona twórczości Sapkowskiego, zaglądałem tam dzisiaj po jeden cytat, rzeczywiście padła ;P Na szczęście kopia zapasowa googla pozostała, więc swój cytat i tak znalazłem ;P
 
Last edited:
@Hostile, spora część ludzi narzekała na wyeksponowany dekolt Ciri więc ficzer z mokrym podkoszulkiem też mógłby wywołać falę heju ze względu na gwałt na jedynym, słusznym wizerunku Ciri (czyli takim jaki istnieje w głowach rzeczonych hejterów) :p To w końcu forums.cdprojektred.com - hejty są wpisane w kod strony ;)

No tak, po tym co redzi zrobili ze starymi postami będę ich hejcił do końca wszechświata.

A co do samego trailera, to REDzi pisali coś w stylu że "go poprawiają". Czy to oznaczało tylko i wyłącznie upload w wyższej jakości (który już był) czy coś jeszcze?
 
Tylko ponowną kompresję tego co było i powtórne wrzucenie na yt, gdyż obecna (czy też poprzednia, jeśli już tego dokonano) wersja według słów Marcina bardzo skrzywdziła jakość filmu. Rychło w czas się zorientowano.
 
Któryś z RED-ów wspominał, że nowy film zostanie wysłany na ich kanał, więc to chyba nie jest ten do pobrania. Pozostaje nam jedynie czekać.
 
Ja się zastanawiam kto z Redów wpadł na pomysł z efektem Buki. Skąd to się wzięło w ogóle. Macie może jakieś pomysły? Sądzę że ma to coś wspólnego z przejściem przez wymiary w ich cielesnej formie. Ale dlaczego? Dziwne to.
 
Co do polskiej wersji zwiastuna, nie przypominam sobie żeby konkretna godzina była podawana. Marcin jedynie napisał iż prawdopodobnie będzie to poniedziałek czyli dzisiaj.
 
No niby ma być trailer PL dziś ale to pewnie w godzinach popołudniowych bądź wieczornych ;) nieważne o której , ważne by był
 
Top Bottom