Wiedźmin 3: Dziki Gon najbardziej oczekiwaną grą roku 2015! Zobacz nowy trailer!

+
Poczekajmy, jak oficjalnie jeden z RED-ów napisał, że będzie dzisiaj to będzie. Raczej nie mogą sobie ot tak napisać, powiedzieć na olewkę tzn. wszystko jedno kiedy będzie, olać wszystkich, my mamy dużo ważniejsze sprawy, robotę. Mnie przynajmniej trailer gorszej czy lepszej jakości zadowolił i to w zupełności mi wystarcza :). Wygrali TGA 2014 w konkurencji na najbardziej oczekiwanej gry 2015 roku to choć nieprzygotowani na niespodzianki ale pokazali :). Mała rzecz, a cieszy :).
 
Ja powiem tak .. mi do końca premiery by wystarczył 1 gempley z ps4 i to wszystko więcej nie potrzebuje no i jeszcze mogła by się wyjaśnić sytuacja z sejwami na ps4 bądź ich brak mam nadzieje , że to będzie tak rozwiązane jak wcześniej pisałem krótki prolog zakreślić decyzje z W2 gra by się zaktualizowała i to wszystko , ale jak będzie ? trza czekać ;)
 
Ja powiem tak .. mi do końca premiery by wystarczył 1 gempley z ps4 i to wszystko więcej nie potrzebuje no i jeszcze mogła by się wyjaśnić sytuacja z sejwami na ps4 bądź ich brak mam nadzieje , że to będzie tak rozwiązane jak wcześniej pisałem krótki prolog zakreślić decyzje z W2 gra by się zaktualizowała i to wszystko , ale jak będzie ? trza czekać ;)

Niech ktoś mnie poprawi jeśli się mylę, czy poprzednie gameplay'e, które RED nam pokazał to nie było z wersji konsolowych? Chyba, że była informacja o tym z jakiego źródła pochodziły te pokazy rozgrywki. No i słuszna uwaga a propo tego, że trza czekać, wybłaganiem raczej niczego nie uzyskamy :p. Sądzę, że wszyscy po premierze gry będziemy zadowoleni grą czy to wersji pecetowej bądź konsolowej :).
 
@mitek24
Z tego co kojarze to juz dawno na konsole zapowiedzieli wstep w ktorym wszystko wybierzemy.

Co do trailera, raz sa w ogniu, raz robia mroz, niech sie zdecyduja chyba, ze jeden pancerz Eredina do palenia wiosek, a nowy do mrozenia. :p
 
Zechcą pewnie pokazać możliwości silnika graficznego, że niestraszne im zmienne klimaty pogodowe i klęski żywiołowe :p. Powinno dać jeszcze komplet stroju Eredinowi do opalania się na plaży :D.
 
Last edited:
Opcja "mróz" do zastraszania, opcja "ogień" - używana w razie, gdy zastraszanie nie przynosi spodziewanych efektów. ;)
 
@mitek24
Z tego co kojarze to juz dawno na konsole zapowiedzieli wstep w ktorym wszystko wybierzemy.

Co do trailera, raz sa w ogniu, raz robia mroz, niech sie zdecyduja chyba, ze jeden pancerz Eredina do palenia wiosek, a nowy do mrozenia. :p
No to w sumie dobrze , że zapowiedzieli wstęp w którym wszystko wybierzemy , ale chciałbym żeby redzi to potwierdzili tu na forum bym był spokojniejszy ;)
 
A właśnie w W3 była mowa już o Jaskru , Yen ,Cri czy Triss a jak myślicie jaką może odegrać rolę Iorweth?lub Vernon Roche?;) mi się w W2 fajnie współpracowało z Vernone'm i chętnie znowu bym stanął przy jego boku
 
Poziom emocji związanych z grafikom znacząco zelżał jak widać. Teraz natomiast pojawiły się obawy co do jakości gry i tego czy na konsolach będzie dobrze. Uwierzcie mi będzie. Dlaczego? Ponieważ nakład finansowy jak włożono na grę jest niebotyczny jak na Polskie warunki, dochodzi do tego niesamowity "Hype" całej społeczności związanej z CRPG niewiarygodne oczekiwania, ciśnienie prawie z każdej strony. Dochodzi do tego jeszcze jeden fakt o którym wielu z was zapomina. Jeżeli Wiedźmin 3 "nie uda się" zaliczy "gigantyczną" wpadkę na którejkolwiek z platform lub też będzie produktem średnim to firma CDP straci pieniądze i długo budowaną reputacje (może nawet w skrajnym przypadku stracić płynność finansową lub zbankrutować niezapomniany ze CDP jest również na giełdzie). Pracownicy są tego świadomi i na pewno robią wszystko aby ich produkt wypadła jak najlepiej. Zresztą jeżeli widzieli by że coś jest nie tak porostu przełożyli by premierę. (Uważam tak ponieważ taką " PRYWATNĄ KASĄ" na Polskim ryku porostu się nie żongluje w myśl resorto-publicznej zasady że "jakoś to będzie".
Co się tyczy postaci z gry które nie odpowiadają wyobrażeniom czytelników sagi to należy powiedzieć sobie w prost że nie ma możliwości zadowolić każdego. Poza tym postacie to nie sam wygląd ale też charakter na który składa się szereg elementów. W książce nie "widzimy" tylko czytamy o nich, a sytuacje w których się one znajdują kwestie które wypowiadają wybory które dokonują są odzwierciedleniem ich charakteru a nie wyglądu zewnętrznego. Zwłaszcza że w sadze nie mamy złożonych i nagminnych opisów wyglądu postaci. Geralt, Yennefer, Ciri, Jaskier nie są dokładnie opisani jak wyglądali. Jest to raczej ogólnikowo zarysowane. Opisane są jednak istotne szczegóły nietyczące się koniecznie wyglądu ,które pozwalają nam odrazy zrozumieć o kim mowa np "zapach bzu i agrestu" (Ciekawe jak CDR wyrenderuje zapach bzu i agrestu? Czy możne być Downgrade zapachu? i Czy to na pewno będzie to ten zapach? >:D - oczywiście to była ironia ). Ważna kwestią jest natomiast dobór aktorów którzy odtwarzają głosowo dane postacie ale w tym przypadku jestem raczej spokojny ponieważ jak do tej pory CDP nie zawiodło mnie nigdy.
 
Last edited:
Nie odniosę się do spraw związanych z samą grafiką zwiastuna, lecz zadam pytanie: Czy już zastanawialiście się, co to za stalowy karbowany mieczyk Gerard dzierży w dłoniach podczas walki z O'Gonami? Jakieś pomysły? Ard'aenye/Zębate ostrze/coś innego/coś nowego?
 
Qualme wspomniał o niebotycznej sumie mniej więcej to jest wycenione na około 45 milionów zł w procesie gry było zaangażowanych ponad 200 osób nie wiem jak jest w tej chwili;) ja w sumie też jestem spokojny o wiedźmina 3 i nie martwię się o dubbing , o muzykę czy grafikę bo myślę że będzie ok P.S czas leci jest 13:50 a tu nie ma jeszcze trailera z dubbingiem pewnie pod wieczór
 
Last edited:
Qualme wspomniał o niebotycznej sumie mniej więcej to jest wycenione na około 45 milionów zł w procesie gry było zaangażowanych ponad 200 osób nie wiem jak jest w tej chwili;) ja w sumie też jestem spokojny o wiedźmina 3 i nie martwię się o dubbing , o muzykę czy grafikę bo myślę że będzie ok
O grę również jestem spokojny. A jeżeli chodzi o wycenę to 45 milionów to w mojej ocenie dużo jak na Polski rynek. Nie wiem czy jakiś film ostatnio miał w ogóle taki prywatny budżet o grze nie wspominając.
 
Wiesz wiedźmin 3 to gra na , którą redzi musieli tyle wydać , żeby zrobić grę z otwartym światem + grafika która ma stać na bardzo wysokim poziomie + zatrudnienie bardzo wielu aktorów i inne sprawki ;) to ma być seria kończąca przygody Geralta warto wydać astronomiczną cenę i zakończyć historię w wielkim przytupem ;) ale zobacz wiedźmin ma ponad 160 nagród , nigdy żadna Polska gra tylu nie miała nic trzeba czekać te 3 miesiące i zobaczyć co z tego wyjdzie a myślę , że to będzie gra którą wszyscy zapamiętają na długo
 
Mitek24 zgadzam się z tobą w pełni. Osobiście jestem spokojny o jakość gry i czekam na kolejne materiały. Moimi postami na forum staram się jednak tonować istny "Shitstorm" który w ostatnich dniach rozpoczął się z powodu tego źle zakodowanego na YT zwiastuna.
 
Postacie z Wiedźmina 2 powrócą, ale tym razem będą znajdywały się w nieco innej sytuacji – przykładowo, nie będzie znanych z poprzedniej części Scoia'tael, Iorweth stanie się zupełnie inną osobą, a Vernon Roche nie będzie już człowiekiem Foltesta. Możliwe, że w obliczu zagrożenia Roche i Iorweth zakopią topór wojenny i połączą siły przeciw wspólnemu wrogowi. Jak wynika z zwiastunu E3 w historii pojawić się może też wiedźmin Letho, jeśli zostawiliśmy go przy życiu, pod koniec "drugiej" części. W obliczu zagrożenia ze strony Nilfgaardu każdy się zmieni i będzie podejmować mniej lub bardziej rozsądne decyzje. No wam powiem jakby Vernon i Iorweth połączyli siły było by ciekawie ;)
 
Postacie z Wiedźmina 2 powrócą, ale tym razem będą znajdywały się w nieco innej sytuacji – przykładowo, nie będzie znanych z poprzedniej części Scoia'tael, Iorweth stanie się zupełnie inną osobą, a Vernon Roche nie będzie już człowiekiem Foltesta. Możliwe, że w obliczu zagrożenia Roche i Iorweth zakopią topór wojenny i połączą siły przeciw wspólnemu wrogowi. Jak wynika z zwiastunu E3 w historii pojawić się może też wiedźmin Letho, jeśli zostawiliśmy go przy życiu, pod koniec "drugiej" części. W obliczu zagrożenia ze strony Nilfgaardu każdy się zmieni i będzie podejmować mniej lub bardziej rozsądne decyzje.

Ale jak cytujesz nie swoją wypowiedź, to mógłbyś to zaznaczyć.

ED: Szczególnie, że w tym samym poście się do niej odnosisz.
 
Mnie tam liczba zer przy koszcie produkcji totalnie nie imponuje, ba, często nawet antyimponuje. Nawet u CDPR. Można zrobić dobrą grę (albo w tym przypadku raczej "fajną gierkę" ) za pięć złotych, albo wydać krapa za 200 milionów dolarów (często jeszcze "celującego w "hamburgery"" więc kopniak w dupe gameplayowi i podejściu do rozgrywki). 200 osób? Można być specem od notre damów i jeździć po paryżach malując architekturę a i tak grę wydać cienką, lub też angażować osobę na dwa tygodnie.
Duże firmy, korpo, niezależność działów, swoboda finansowa i "to nie moja gra, robię co każą, bo oni wiedzą lepiej bo gra za 50 milionów musi się sprzedać u hamburgerów" i fail murowany.

Indyki i małe niezależne studia FTW. Gry z jajami!
 
Top Bottom