Wiedźmin 3: Dziki Gon najbardziej oczekiwaną grą roku 2015! Zobacz nowy trailer!

+
To jest maksimum co zdołałem zrobić w tak krótkim czasie na tym sprzęcie - idę do pracy, może jutro coś jeszcze wymodzę.

View attachment 8334
 

Attachments

  • [tga] game map 01-01.png
    [tga] game map 01-01.png
    193 KB · Views: 33
@Marcin Momot
Dołączam, się do pytania Nundrana. Pal sześć przełożenie premiery, my tu chcemy usłyszeć naszą Yennefer. :D

@domidawi
18 maja to niedziela. :p

@Mengaard
Nie w tą stronę kalendarz przewinąłem. xD Dzięki za spostrzeżenie. :D
 
Last edited:

Guest 3669645

Guest
Będzie za 5 dni. Potwierdzone info -Muszą poczekać aż im się komputer rozgrzeje zanim będą mogli wyrenderować trailer na nowo.
 
Będzie za 5 dni. Potwierdzone info -Muszą poczekać aż im się komputer rozgrzeje zanim będą mogli wyrenderować trailer na nowo.
Masz na myśli #potwierdzoneinfo :D tak na serio to pamiętamy o obiecankach więc byle szybko coś się pojawiło.
 

Guest 3669645

Guest
Z tymi zapowiedzianymi materiałami REDów to jest do dłuższego czasu czysta loteria. Albo coś się pojawia długo później albo w ogóle...
-Kolejne poradniki cosplayowe -Zapowiedziane, ostatecznie nie dostaliśmy
-Postacie i potwory na głównej -Lubią się spóźniać
-Polska wersja poradnika do TWAG -Zapowiedziana na kilka dni po publikacji wersji ENG, nie ma dotąd (chociaż tutaj to chyba tylko wina CDP)
-Polska wersja najnowszego trailera zapowiedziana na poniedziałek, ew. nieco później, dotąd nie ma
-Wisienką na torcie jest poślizg W3, już drugi, mimo iż miało takowego na pewno nie być
i nie tylko.

Ja wiem, że w studiu może być krucho i trudno się wyrobić z niektórymi rzeczami, no ale bez przesady... I nie obiecuje się, jak się nie jest pewnym i ma się świadomość że można nie zdążyć. Mają osobny dział marketingu do tych rzeczy i jestem ciekaw co tam porabiają, skoro od miesięcy jest totalna posucha.
 
Pewnie ostatnie zamieszanie zrobiło swoje. Poza tym jest okres przedświąteczny, więc nastąpiło takie rozprężenie. Oby od stycznia Redzi powrócili w pełni sił i sprawią, że zapomnimy o ich niektórych wpadkach.
 
Polski trailer był zapowiedziany jeszcze przed ogłoszeniem przesunięcia terminu, myślę że to ma znaczenie. Być może uznali, że nie ma sensu robić polskiej wersji trailera jeśli gra i tak wyjdzie za tyle czasu.
 
Myślę, że bardzo miłym gestem z ich strony byłoby poinformowanie o ewentualnych zmianach w planie. Na dzień dzisiejszy mamy zapewnienie, że takowy trailer się pojawi i to w niedalekiej przyszłości.
 
Polski trailer był zapowiedziany jeszcze przed ogłoszeniem przesunięcia terminu, myślę że to ma znaczenie. Być może uznali, że nie ma sensu robić polskiej wersji trailera jeśli gra i tak wyjdzie za tyle czasu.

Dlaczego trzeba go przesuwać? Treść jest znana, a my chcemy tylko poznać głos Yen, i w sumie Eredina, bo po angielsku to już trzecia wersja jego głosu(według mnie najlepsza z tych trzech), bo Mikołajczak jako Krogulec słaby jest. Pan z VGX, nazwiska zapomniałem, spisał się o wiele lepiej.
 
Dlaczego trzeba go przesuwać? Treść jest znana, a my chcemy tylko poznać głos Yen, i w sumie Eredina, bo po angielsku to już trzecia wersja jego głosu(według mnie najlepsza z tych trzech), bo Mikołajczak jako Krogulec słaby jest. Pan z VGX, nazwiska zapomniałem, spisał się o wiele lepiej.

Być może ten trailer serio był robiony tylko na galę na szybko i REDzi nie są z niego zadowoleni. A może... REDzi mieli jeszcze raz odpalić te sekwencje na silniku, nagrać na nowo i dopiero puścić do sieci. Marcin poszedł się dowiedzieć jak idzie robienie polskiej wersji trailera, i zastał cały zespół łapiący się za głowę powtarzający w kółko "o kierwa to już koniec, co on zrobił?!" okazało się że jeden z ludzi przypadkowo skasował kilkadziesiąt procent kodu. Marcin Iwiński się zapytał czy odrobią to do lutego jeśli rzuci do W3 100% programistów, powiedzieli że nie ma szans, i zrobienie tego wszystkiego potrwa najmniej kilka miesięcy, ten zapytał czy do kwietnia zdążą, oni powiedzieli że powinni i tak oto powstało przeniesienie premiery na maj.
 
A ja się spytam (wybaczcie, że nie przekopuje się przez 70 stron tematu) - gdzie jest polska wersja zwiastuna?

Ze strony "sam wiesz jakiej" trailer Elder Blood też zniknął ;/ Może szykują coś ekstra na przeprosiny? :p
 
Top Bottom