Wiedźmin 3: Dziki Gon najbardziej oczekiwaną grą roku 2015! Zobacz nowy trailer!

+
Eredin był świetny w trailerze VGX. Teraz jest co najwyżej przeciętny. Poza tym dubbinguje go ta sama osoba, co Azara Javeda, co według mnie jest błędem.
Poza tym wszystkie głosy są super, Yen świetna.
 
Poza tym dubbinguje go ta sama osoba, co Azara Javeda
ALE aktor grający Azara Javeda był genialny w W1 - zimny, niski głos pasował do tej postaci idealnie. Tutaj mamy również zimnego skur., więc ponownie głos Azara pasuje - przy odpowiednich modyfikacjach przeciętny gracz nie pozna, że to ten sam aktor (Ja na przykład nie poznałem, dopiero dzięki Tobie zwróciłem na to uwagę)
 
I znowu nie mam nic do ponarzekania :/ Co to się dzieje? Bardzo mi się podobało zarówno Yennefer jak i Eredin. co do tego drugiego jeszcze dobrze, że ten głos nie jest tak przerobiony jak w ang.
 
ALE aktor grający Azara Javeda był genialny w W1
Ale mógł sobie być, jednak ten sam aktor występujący w rolach głównego antagonisty zgrzyta okrutnie.
Głos Mikołajczaka to wyprane z uczuć dźwięki, na pewno mógł być ktoś stokrotnie lepszy. Zapewne się przyzwyczaję, ale wolałbym zostać zmieciony z nóg. Szkoda, że postawili na powtórkę zamiast coś nowego.
 
Pamiętajmy, że Geralt, mimo iż w środku dużo się u niego kotłowało, to na zewnątrz, po wiedźmińsku, za bardzo emocjonalny nie był.
 
Emocje w głosie Cockle'a w angielskiej wersji? Serio? :wat:
No tak! Jego "What happened here?" jest zdecydowanie bardziej zimne, złe itp.
Rozenkowe "Co tu się stało?' jest powiedziane jakoś bardziej lekko, w stylu "O, szklanka leży potłuczona na podłodze. Co tu się stało?"

EDIT:
Ciężko opisać to lepiej. Każdy ma swoje subiektywne odczucia - imho w materiałach promocyjnych W3, Cockle mówi bardziej zimno niż Rozenek. Wiem, to bardzo niepopularna opinia, ale takie są moje, subiektywne, odczucia.

EDIT 2:
W komentarzach na youtube ludzie też narzekają na początkową kwestię Rozenka:
Geralt "Co tu się stało"- What??? Chyba ktoś odpowiedzialny za dubbing zapomniał uprzedzić Pana Rozenka, aby włączył emocje :D
 
Last edited:
No nareszcie, nareszcie :). Z angielskiego nie rozumiałem nawet połowy. Nie wiem czego więcej można chcieć od Rozenka, dla mnie jak zawsze wypadł bardzo dobrze. Ważniejsze dla mnie jest to, że pozostałe głosy brzmią bardzo fajnie, szczególnie Yennefer. Eredin też ma bardzo dobrze głos dobrany i kompletnie mi to nie przeszkadza, że to Azar (jeśli to on). W ogóle nie zwróciłbym na to uwagi. W kwestii dubbingu pozostało już tylko jedno pytanie dla mnie - jak będzie brzmieć Ciri :).
 
rewelacyjnie dobrane głosy. Król gonu nie brzmi pretensjonalnie i śmiesznie, jakby gadał zza kasku, a Yennefer głos ma zimny jak stal. największym plusem jest jednak wieśniak - w porównaniu z gamoniem z wersji eng brzmi naturalnie i wiarygodnie. genialnie pasuje.

nie mam zwykle inklinacji do wybierania sobie gęby gadką w stylu 'dobre, bo polskie', ale po naszemu to jednak brzmi to najlepiej.
sinusoida hype'u odbija się od dna.
 
Rzeczywiście pierwsza kwestia Rozenka kiepska, ale później już tylko na plus. I to duży, szczególnie względem gameplaya. Kwestia przy wybuchu "petardy" wypowiadana tym starym, dobrym, charczącym głosem, którego na 40-minutówce strasznie brakowało. Ja tam widzę poprawę.
A Eredin bardziej mi zgrzyta nie z powodu Azara, ale Bezimiennego z Gothica. Jak go słyszę to od razu widzę twarz Bezia pod trupią maską Gonu. Koszmar :p
 
Głos chłopa bardzo na plus, najlepszy. Yen bardzo fajny, dojrzały głos. Pan Mikołajczak też świetnie. Nie ma się do czego przyczepić. Może poza "Co tu się stało?" Rozenka, ale to przeboleję. Gorzej jak w grze będzie więcej kwestii wypowiedzianych tym łagodnym, jak do dziecka, tonem.
 
Gorzej jak w grze będzie więcej kwestii wypowiedzianych tym łagodnym, jak do dziecka, tonem.

Może właśnie tą kwestię mówił do dziecka, skąd wiesz? ;)...

To jest tylko trailer. A jak wiadomo tam audio oraz wideo są mocno pocięte oraz pomieszane - tylko dopełniają się nawzajem zamiast stanowić spójną całość, którą uświadczymy w grze.
 
Pamiętam kompostownikoburzę o tym, że Geralt mówi do Janka spokojnym i ciepłym głosem, a forumowe napinacze, które nie czytały książki chciały żeby do niego mówił jak do łysego zbira z 2 metrowym mieczem, który zastąpił drogę Geraltowi w zauku Novigradu "Bo przecież wiedźmini byli pozbawieni emocji!".
 
Top Bottom