Wiedźmin 3: Dziki Gon - nowy fragment rozgrywki z komentarzem twórców oraz sesja pytań i odpowiedzi na żywo na kanale Twitch GOG.com!

+
dziękuję za linki. materiał obejrzany.

obsrałem się. nie chce mi się nawet narzekać na tego grubego menela, który nie wiedzieć czemu podpisany jest jako vesemir.

wygląda na to że za trzecim podejściem próba zredefiniowania gatunku rpg może się powieść.
trzymam kciuki.
 
Last edited:
dziękuję za linki. materiał obejrzany.

obsrałem się. nie chce mi się nawet narzekać na tego grubego menela, który nie wiedzieć czemu podpisany jest jako vesemir.

wygląda na to że za trzecim podejściem próba podejścia do zredefiniowania gatunku rpg może się powieść.
trzymam kciuki.

Nie mów tak o dziadzi Vesemirze, to nie jego wina, to społeczeństwo odrzucające wiedźmina zmusiło go do przesączania denaturatu przez chlebek...
 
Ale to byłby całkiem ciekawy zabieg ze strony Redów aby zrobić z Vesemira starego, cynicznego uzależnionego od alkoholu szeryf... Wiedźmina. Vesemir swoje lata ma i coś czuję, że w Wiedźminie trzecim dokona żywota próbując uratować, którego ze swoich podopiecznych. Byłoby, to chyba najlepsze możliwe zakończenie dla naszego Nestora.
 
Ale to byłby całkiem ciekawy zabieg ze strony Redów aby zrobić z Vesemira starego, cynicznego uzależnionego od alkoholu szeryf... Wiedźmina. Vesemir swoje lata ma i coś czuję, że w Wiedźminie trzecim dokona żywota próbując uratować, którego ze swoich podopiecznych. Byłoby, to chyba najlepsze możliwe zakończenie dla naszego Nestora.

Wszystko lepsze niż obecne zamiłowanie do fioletowego trunku
 
Nie mów tak o dziadzi Vesemirze, to nie jego wina, to społeczeństwo odrzucające wiedźmina zmusiło go do przesączania denaturatu przez chlebek...

Vesemir to taki drugi Yoda bardziej :D patrząc na jego wygląd i jednocześnie jego możliwości.
 
Melitele uchowaj!Nie ruszać mi go ani w ogóle żadnego z wiedźminów.Ani Ciri, ani Triss,Yennefer,ani w ogóle żadnej fajnej postaci. :scold:
 
Vesemir, który ulega zmieniającemu się światu i popada w alkoholizm? xD
Jak będziecie w jego wieku to ciekawe w jakiej wy będziecie formie, jak wam metabolizm spowolni, a sił witalnych będzie trzeba by wychędożyć
wypędzać zło nieczyste :p
A po tym materiale - cięgle zbieram szczękę z podłogi.
 

Guest 3669645

Guest
Nie mów tak o dziadzi Vesemirze, to nie jego wina, to społeczeństwo odrzucające wiedźmina zmusiło go do przesączania denaturatu przez chlebek...
I nie zapominajmy o tej przerazie, którą Vesemir sam wtranżolił a która okazała się trująca (stąd Vesemir wygląda jak trup) i bardzo kaloryczna :p
 
Dopiero dziś obejrzałem i to nawet nie w HD, bo nie miałem czasu przerzucać się z monitora na TV (ehh, ta nowa praca), ale i tak jestem pod wrażeniem. Strona graficzna mnie jak najbardziej zadowala. Niepokoi za to, to co piszecie przykładowo o alchemii, ale to już się chyba udam do odpowiednich tematów :).
 
I nie zapominajmy o tej przerazie, którą Vesemir sam wtranżolił a która okazała się trująca (stąd Vesemir wygląda jak trup) i bardzo kaloryczna :p

Gdzieś daleko w Tralgarze, lub Kovirze, podczas akcji W1:
-Vesemir skończ wtranżalać to zielone paskudztwo, my twoi wpływowi przyjaciele pomagający ci z Salamandrą ucztujemy dzisiaj i będzie prawdziwa wieprzowina!
-Nieeeee, nic nie może się zmarnować.

Ciekawe jak smakuje zupa z przerazy?
 
Jak już mowa o Vesemirze, to ciekaw jestem w jakich okolicznościach spotkamy innych wiedźminów. Mam nadzieję, że nie rozwiążą tego tak, że nowa miejscówka = nowy towarzysz wiedźmin.
 
A może:
"Gamratka chędożona, sam tego nie ogarnę. Trzeba poszukać najbliższej filii Vivaldich i rozesłać listy do "braci".
 
Top Bottom