Wiedźmin 3: Dziki Gon - Nowy zwiastun

+
BeksaLala said:
Nie wiem czy było:
W angielskiej wersji jest: "byliśmy tu przed wami".
W polskiej: "żyliśmy tu przed wami".
Która wersja powinna być?
A co za różnica? Najważniejsze jest, że spieprzali przed ludźmi jak Niemcy przed frontem radzieckim.
 
Co za dyskusje się tutaj toczą... Przecież wiadomo, że kolor skóry i włosów zmienia się pod wpływem oświetlenia. Inaczej wygląda to w pełnym, dziennym świetle a inaczej w nocy przy ognisku... Niektórzy naprawdę czepiają się nieistotnych pierdół.
Ja tam czekam aż Redzi wreszcie ogłoszą datę premiery. Najprawdopodobniejsza jest jesień 2014 :)
 
A co z Cyberpunkiem? Już prawie rok od zapowiedź, i nic nie wiadomo :( Wydaje mi się że Cyberpunk lepiej się sprzeda niż Wiedźmin 3
 
Wojtak212 said:
A co z Cyberpunkiem? Już prawie rok od zapowiedź, i nic nie wiadomo :(/> Wydaje mi się że Cyberpunk lepiej się sprzeda niż Wiedźmin 3

Nie żeby coś ale powiedziano, że prace nad Cyberpunkiem są zawieszone/poważnie ograniczone do wydania W3 + jest forum od CP, a za takie stwierdzenia na tym forum paru użytkowników może się zbulwersować. ;)
 
To niebyła prowokacja :p Po prostu jest więcej osób na naszej planecie, którzy lubią takie klimaty :) Więc niema się co bulwersować. Poza tym chodziło mi o sprzedaż w dniu premier. Serio zawieszono?
 
Wojtak212 said:
To niebyła prowokacja :p/> Po prostu jest więcej osób na naszej planecie, którzy lubią takie klimaty :)/> Więc niema się co bulwersować. Poza tym chodziło mi o sprzedaż w dniu premier. Serio zawieszono?
Jakieś badania, potwierdzające Twą opinię dotyczącą gustów mieszkańców naszego globu oraz wyników sprzedaży?

Szczerze mówiąc, gdyby nie fakt, że to gra Redów, dawno bym o Cyberpunku zapomniał. Od zapowiedzi informacji niemal zero.
 

Guest 3669645

Guest
Prowokacja? Z tym że Wojtak ma rację, zapowiada się na to, że CP2077 będzie miał znacznie lepszą sprzedaż jako już w miarę znana marka. Gracze lubiący futurystyczne i strzelankowe klimaty na wszystko pójdą, jeśli dobrze się zapowiada, a z klasycznym fantasy to jak widać różowo nie jest :p Mimo to liczę, że W3 znacznie przebije sprzedaż dwóch poprzednich odsłon. O CP się nie martwię, zainteresowanie już jest bardzo duże a o grze nic nie wiadomo, wyszedł tylko jeden mało treściwy teaser CGI (który ma więcej wyświetleń niż wszystkie trailery W3 razem wzięte).

Tak czy owak, oba projekty to dzieła CDPR, nieważne co się sprzeda lepiej a co gorzej, oby się po prostu sprzedawało dobrze.

Wojtak212 said:
Serio zawieszono?
Nic nie zawieszono, po prostu teraz 90% sił skupiają na dokończeniu Wiedźmaka, by po jego premierze w 100% zająć się CyberPunkiem. Teraz coś przy nim dłubią, ale jakiś mały oddział.
 
Wojtak212 said:
To niebyła prowokacja :p/> Po prostu jest więcej osób na naszej planecie, którzy lubią takie klimaty :)/> Więc niema się co bulwersować. Poza tym chodziło mi o sprzedaż w dniu premier. Serio zawieszono?

Albo większość zespołu do produkcji W3 przeniesiono. Nie jestem pewien która z tych opcji jest faktyczna ale produkcja CP stoi/idzie żółwim tempem.
 
NapoleonPL said:
Albo większość zespołu do produkcji W3 przeniesiono. Nie jestem pewien która z tych opcji jest faktyczna ale produkcja CP stoi/idzie żółwim tempem.

Link?

Bo sporo osób ma takie przekonanie (także na międzynarodowym CP), a nikt nie potrafi podać dowodu.

O ile mi wiadomo, CP zajmuje się wewnętrzna ekipa roboczo zwana CDP Black, pracuje niezależnie od Redów, z tym, że jest wyraźnie od nich mniejsza. Dodatkowo jak się spojrzy na oferty pracy, to do W3 potrzeba sporo więcej ludzi, zatem Black raczej nie ma na tą chwilę jakiś niesamowitych dziur, czy potrzeb kadrowych.
 
Nars said:
Link?

Bo sporo osób ma takie przekonanie (także na międzynarodowym CP), a nikt nie potrafi podać dowodu.

Na 99% jest w jednym z wywiadów w moim temacie - parokrotnie padały słowa, że w tej chwili priorytetem jest ukończenie i odpicowanie W3 na czym skupiają się obie ekipy (tylko nie jestem pewien czy większość czy całość od CP), a po premierze większość sił będzie przesunięta do produkcji CP, a reszta osób zajmie się naprawą ewentualnych błędów/dodatkami o ile takowe powstaną (oczywiście do W3).
 
Nars said:
No to jak padały parokrotnie i na 99% są w Twoim temacie, podanie linka tym bardziej nie będzie problemem, prawda?


Przy takiej ilości wywiadów wszelakich? Projekt na programowanie sam się nie napisze... :p/>

Ps. Zarzucasz mi kłamstwo?
 
Tak jak myślałem - znaleźć nie możesz. Zasadniczo nikt nie może (sam też szukałem). Znaczy się plotka, urban legend, czy jakoś tak.
 
Nars said:
Tak jak myślałem - znaleźć nie możesz. Zasadniczo nikt nie może (sam też szukałem). Znaczy się plotka, urban legend, czy jakoś tak.

Inna sprawa nie móc znaleźć, a nie zacząć szukać. Rzetelność wymaga przeglądania ode mnie wrzucanych materiałów czy przypadkiem nie wrzucam czegoś co nie jest zgodne z opisem, a przy jednym z takich przeglądań wyłapałem taką informację... Najlepiej by było jakby MM rozwiał nasze wątpliwości. ;)
 
^Wydaje mi się, że takie słowa (że na razie pomagają przy Wiedźminie) padły raz o krakowskim studiu, tuż po tym jak było otwarte. Ale potem chyba już było mówione, że zajmuje się swoimi projektami. Zespół od CP zawsze pracował tylko nad CP, chociaż jest mniejszy, sorry Napoleon.
 
^To może coś mi się pomyliło... Ale byłem pewien, że jest jak piszę.. W takim razie przepraszam za wprowadzenie w błąd... Co nie zmienia faktu, że miło by było gdyby MM odpowiedział jako człowiek z wewnątrz.
 
Up. Tak pomyliło Ci się. Niestety ludziom się wiele rzeczy myli, a potem powstają miejskie legendy. Sytuacja jest bardzo prosta. Są 3 zespoły: od silnika (ponoć ok. 30 osó:cool:, od wieśka i od Cyberpunka. W tej chwili zespół W3 jest największy bo taka jest potrzeba. Cyberpunk cały czas powstaje, znajduje się w pre-produkcji, a w związku z czym nie potrzebuje wielu osób. Po zakończeniu prac nad W3, Cyberpunk wejdzie pewnie w pełną produkcje, a co za tym idzie część zespołu W3 dołączy do zespołu zajmującego się tym produktem. Jednocześnie mnijesza część zespołu W3 zacznie prace nad nową grą np. W4. Proporocje się wtedy odwrócą. Nad Cyberpunkieem będzie pracować ze 100 osób, a nad np. W4 bęzie mniejszy team składający się z kilkudziesięciu pracowników.

Jest to prosty cykl produkcyjny. Wypowiedzi REDów odnoszące się do skierowania wszystkich sił na W3 dotyczą przede wszystkim kwestii marketingowych i promocji gry.
 
Top Bottom