Wiedźmin 3: Dziki Gon otrzyma darmową aktualizację do nowej generacji 14 grudnia!

+

Vattier

CD PROJEKT RED


Premiera długo wyczekiwanej aktualizacji do nowej generacji dla Wiedźmina 3: Dziki Gon odbędzie się już 14 grudnia 2022!

Z myślą o konsolach nowej generacji oraz nowoczesnych komputerach PC, aktualizacja zawiera szereg ulepszeń graficznych i technicznych, m.in. ray tracing w czasie rzeczywistym, szybsze czasy ładowania, zintegrowany szeroki wybór modów stworzonych przez społeczność i wiele innych! Oprócz tego, do gry trafią darmowe DLC inspirowane serialem Wiedźmin od Netflixa, w tym nowe zbroje i miecze dla Geralta oraz alternatywny wygląd dla niektórych postaci.

Aktualizacja do nowej generacji jest darmowa dla każdego, kto posiada już grę. Wydana zostanie również wersja gry dedykowana dla nowej generacji — Wiedźmin 3: Dziki Gon - Edycja Kompletna — zawierająca wszystkie ulepszenia, darmowe DLC a także dodatki: Serca z kamienia oraz Krew i wino. Będzie ją można kupić cyfrowo na konsole PlayStation 5, Xbox Series X|S i komputery PC. Data premiery wydania pudełkowego zostanie ogłoszona wkrótce.

Dodatkowo, w późniejszym terminie, pojawi się również osobna aktualizacja dla wersji gry Wiedźmin 3: Dziki Gon na konsole PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch, wprowadzająca liczne ulepszenia oraz zawartość nawiązującą do netfliksowej adaptacji Wiedźmina.

Aby zobaczyć rozgrywkę po raz pierwszy i dowiedzieć się więcej o aktualizacji, wpadnij na REDstreams — w przyszłym tygodniu na naszym kanale na Twitchu.

Do zobaczenia!
 
Last edited:
Ta aktualizacja będzie automatyczna? Nie chce jej instalować, bo obawiam się, że na moim trupie wydajność drastycznie spadnie.
 
Szkoda (albo i nie), że w międzyczasie posypał się Netflixowy Wiedźmin :D A z ostatecznym przejściem Wieśka po latach, czekałem właśnie na ten patch. Fajnie, że się go doczekaliśmy.
 
Czekam na wieści o wersji pudełkowej. Zapewne ją kupię. Mogliby do niej dołączyć talie kart do gwinta.
 
Chciałbyś żeby Triss w grze wyglądała jak ta z Netflixa? Dziwny jesteś.
Nie cholera, skąd ci przyszła do głowy Triss? Wydawało mi się że dla każdego fana wiedźmina główne trio równa się: Geralt, Yennefer i Ciri. Sam jesteś dziwny jeśli myślałeś inaczej.

A chciałbym, to netflixowego Vesemira, bo tego z Dzikiego Gonu nigdy nie lubiłem. Ale najpewniej swoje netflixowe odpowiedniki pewnie otrzymają wyżej wymienieni i nikt więcej.
Szkoda (albo i nie), że w międzyczasie posypał się Netflixowy Wiedźmin
Szkoda, to to że CDPR w ogóle nawiązuje do Netflixowego tworu zamiast się od niego odcinać, ale teraz, jak serial się posypie ten content pozostanie najwyżej ciekawostką.
 
Last edited:
Wydawało mi się że dla każdego fana wiedźmina główne trio równa się: Geralt, Yennefer i Ciri.
Dobrze ci się wydaje. Chciałeś kogoś więcej poza tym trio a ja się zastanawiałem kogo. Dla mnie, jako fana Wiedźmina, w dalszej kolejności najważniejsi są Jaskier, Triss, wiedźmini i pewnie jeszcze kilka osób mógłbym wymienić. Też nie wszystkie osoby widzieliśmy w serialu spośród tych, które uważam za ważne.
Osobiście wolę oryginalnie zaprojektowanych bohaterów. Mi w takich wersjach odpowiadają najbardziej i raczej nie skorzystam z podmiany na postacie z serialu. Pozostawiając jednak swoje upodobania z boku, to do wymienionej trójki możliwe, że dodadzą Jaskra. To uważam za najbardziej prawdopodobne.
 
Osobiście wolę oryginalnie zaprojektowanych bohaterów.
Ja niezbyt, wolałbym by byli bardziej podobni do swoich odpowiedników z poprzednich części lub ich wygląd był bardziej zgodny z książkowym opisem. W efekcie podmienionych za pomocą modów mam niemal całą główną obsadę.
 
Szkoda (albo i nie), że w międzyczasie posypał się Netflixowy Wiedźmin :D A z ostatecznym przejściem Wieśka po latach, czekałem właśnie na ten patch. Fajnie, że się go doczekaliśmy.
Również czekałem aby sobie wbić platynę na PSie do kolekcji. Do osiągnięcia celu pozostało tylko przejście gry na najwyższym poziomie trudności.
Jestem ciekaw czy po tej aktualne naprawi się u mnie błąd z mistrzowskim ekwipunkiem wilka. Nie mogłem zebrać jednego schematu znajdującego się w skrzynce pod wodą.
 
Mam na dysku Dziki Gon wzbogacony kilkoma modami wizualnymi. Chyba trzeba będzie to wszystko w diabły usunąć i czternastego postawić świeżutką instalkę. Dziwnie się z tym czuję, jeszcze nigdy nie odinstalowywałem żadnego Wiedźmina :LOL:
 
Rany, z obecnymi modami to będzie właśnie tragedia. Takie graficzne, na lepsze tekstury pewnie pójdą do wywalenia, bo komu one teraz potrzebne, ale jest taki beswicher, który naprawiał całą masą do tej pory nienaprawionych błędów (Brakujące notatki, linie dialogowe, opisy w glosariuszu) to co z nim teraz? Jak patch naprawi te błędy to oki, a jak nie? Albo naprawi tylko niektóre? I cały mod do wywalenia, albo i czekać aż ktoś go uaktualni o ile zostanie zaktualizowany. No i jeszcze boję się mod limit fixa albo wolnej kamery, długo mi zajęło by to działało, a tak trzeba będzie wszystko od początku porządkować. Oby ten patch był tego wart.
Dziwnie się z tym czuję, jeszcze nigdy nie odinstalowywałem żadnego Wiedźmina
Czyli co, cały czas masz kompa z jedynką zainstalowaną od 2007? I nigdy sprzętu nie zmieniałeś, tylko upgreadowałeś?
 
Mam na dysku Dziki Gon wzbogacony kilkoma modami wizualnymi. Chyba trzeba będzie to wszystko w diabły usunąć i czternastego postawić świeżutką instalkę. Dziwnie się z tym czuję, jeszcze nigdy nie odinstalowywałem żadnego Wiedźmina :LOL:
Szacun xD ja trzy razy od pierwszej części usuwałem ze względu na brak miejsca, a tak to na dysku mam cały czas. Również na Xboxie II i III część :D :howdy:
 


Premiera długo wyczekiwanej aktualizacji do nowej generacji dla Wiedźmina 3: Dziki Gon odbędzie się już 14 grudnia 2022!

Z myślą o konsolach nowej generacji oraz nowoczesnych komputerach PC, aktualizacja zawiera szereg ulepszeń graficznych i technicznych, m.in. ray tracing w czasie rzeczywistym, szybsze czasy ładowania, zintegrowany szeroki wybór modów stworzonych przez społeczność i wiele innych! Oprócz tego, do gry trafią darmowe DLC inspirowane serialem Wiedźmin od Netflixa, w tym nowe zbroje i miecze dla Geralta oraz alternatywny wygląd dla niekórych postaci.

Aktualizacja do nowej generacji jest darmowa dla każdego, kto posiada już grę. Wydana zostanie również wersja gry dedykowana dla nowej generacji — Wiedźmin 3: Dziki Gon - Edycja Kompletna — zawierająca wszystkie ulepszenia, darmowe DLC a także dodatki: Serca z kamienia oraz Krew i wino. Będzie ją można kupić cyfrowo na konsole PlayStation 5, Xbox Series X|S i komputery PC. Data premiery wydania pudełkowego zostanie ogłoszona wkrótce.

Dodatkowo, w późniejszym terminie, pojawi się również osobna aktualizacja dla wersji gry Wiedźmin 3: Dziki Gon na konsole PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch, wprowadzająca liczne ulepszenia oraz zawartość nawiązującą do netfliksowej adaptacji Wiedźmina.

Aby zobaczyć rozgrywkę po raz pierwszy i dowiedzieć się więcej o aktualizacji, wpadnij na REDstreams — w przyszłym tygodniu na naszym kanale na Twitchu.

Do zobaczenia!
@Vattier Proszę mi odpowiedzieć, co dostanę, jeśli mam Wiedźmina 3 bez Krwi i Wina i Serca z Kamienia? Poza tym, wkradł się Państwu błąd: "niekórych", zamiast niektórych.

Co do samej rewelacji, to oczywiście jaram się jak czarownice w Novigradzie!:cool:
 
Czyli co, cały czas masz kompa z jedynką zainstalowaną od 2007? I nigdy sprzętu nie zmieniałeś, tylko upgreadowałeś?
Owszem, upgrade'owałem. Nawet formatowałem przy tym dysk, ale nie była to dezinstalacja (nie klikałem przycisku "odinstaluj"), a poza tym Wieśki zawsze wracały natychmiast na swoje miejsce. Z powodu braku miejsca czasami różne rzeczy wylatywały z komputera, ale nigdy Wiedźminy.

Proszę mi odpowiedzieć, co dostanę, jeśli mam Wiedźmina 3 bez Krwi i Wina i Serca z Kamienia?
Grę posiadasz, więc dostęp do aktualizacji będziesz miał. Nie myślę, żeby REDzi wydawali oddzielnie next-geny gry i dodatków, więc raczej otrzymasz całość. Okazuje się, że po apgrejdzie do next-genu gry bez dodatków pozostanie ona bez dodatków.

Ciekawe: z chwilą ukazania się wersji next-gen z naszych kont znikną dotychczasowe wersje, czy też next-gen będzie dostępny jako kolejna (trzecia już) wersja gry równolegle do premierowej i GotY?
 
Last edited:
Top Bottom