Wiedźmin 3: Dziki Gon po latach

+

Jak oceniasz grę po latach?

  • Jest jeszcze lepsza!

    Votes: 15 36.6%
  • Tak samo dobra jak w dniu premiery.

    Votes: 15 36.6%
  • Dostrzegam teraz mnóstwo mankamentów, ale to wciąż solidna produkcja.

    Votes: 10 24.4%
  • Z biegiem lat wydaje się znacznie gorsza niż kiedyś.

    Votes: 0 0.0%
  • Nie podobała mi się wtedy, nie podoba i teraz.

    Votes: 1 2.4%

  • Total voters
    41
Jak się zapatrujecie na to nowe "ulepszone" wydanie Wiedźmina 3? Myślicie że to tylko duperele pokroju wyższej rozdziałki tekstur? Czy coś więcej? Ja bym chciał żeby poprawili ten wiecznie wiejący wiatr w każdym miejscu mapy, dodali lepszy ambient, bardziej klimatyczne pory nocne, no i parę nowych i dłuższych utworów eksploracyjnych. Wszystko to zostało poprawione w drugim dodatku, więc może...
 
Jak się zapatrujecie na to nowe "ulepszone" wydanie Wiedźmina 3? Myślicie że to tylko duperele pokroju wyższej rozdziałki tekstur? Czy coś więcej? Ja bym chciał żeby poprawili ten wiecznie wiejący wiatr w każdym miejscu mapy, dodali lepszy ambient, bardziej klimatyczne pory nocne, no i parę nowych i dłuższych utworów eksploracyjnych. Wszystko to zostało poprawione w drugim dodatku, więc może...
Myślę, że to będzie głównie poprawka wizualna, więc tekstury być może modele generowanych rzeczy będą bardziej szczegółowe. Wątpię żeby REDzi chcieli ingerować w jakieś duże funkcjonalności i ryzykować jakieś bugi ciężkie do odkręcenia, biorąc pod uwagę to jak wszystkie media są wpatrzone w REDów teraz i czekają na ich potknięcia by wysmarować jakiś artykuł/nagrać filmik który by to wytykał.
 
Myślę, że to będzie głównie poprawka wizualna, więc tekstury być może modele generowanych rzeczy będą bardziej szczegółowe. Wątpię żeby REDzi chcieli ingerować w jakieś duże funkcjonalności i ryzykować jakieś bugi ciężkie do odkręcenia, biorąc pod uwagę to jak wszystkie media są wpatrzone w REDów teraz i czekają na ich potknięcia by wysmarować jakiś artykuł/nagrać filmik który by to wytykał.
Też tak myślę.. Czyli wszystko to, co już można pobrać przez mody ;)
 
Też tak myślę.. Czyli wszystko to, co już można pobrać przez mody ;)
No cóż, z perspektywy gracza pecetowego nie ma się co zbytnio nastawiać na fajerwerki. Co prawda update ma dotyczyć również komputerów osobistych, ale największą zmianą będzie zapewne obsługa RT.
Z kolei gracze konsolowi już mają więcej powodów do radości, bo gra oprócz tego, że obsłuży graficzne bajery, to dorzuci te 60 klatek.

Tak czy siak update prawie na pewno nie doda do W3 nowej zawartości i absolutnie bym się na to nie nastawiał.
 
Top Bottom