Wiedźmin 3 Dziki Gon PS4 wersja 4.0 Problem

+
Witam mam problem z Wiedźminem na PS4 po aktualizacji gry do wersji 4.0. Mianowicie chodzi o problem z manualnym zapisem gry oraz zapisem ustawień. Gra zapisuje się tylko w punktach kontrolnych misji albo po przeteleportowaniu się do drogowskazu (szybka podróż). Ustawienia gry również się nie zapisują i muszę to robić przy każdym włączeniu gry, są to ustawienia takie jak: jasność obrazu, hud, rodzaj rzucania umiejętności Geralta oraz wyświetlanie się obrażeń i obrażeń krytycznych. Dodatkowo podczas wykonywania misji "Sprawy rodzinne" idąc zdać relacje Baronowi na temat Anny przy wczytywaniu ekranu podczas jego wspomnienia walki Ciri z bazyliszkiem wyskakuje błąd CE-34878-0. Usunąłem zapisy z starej wersji gry tj. 1.62, wszystkie zapisy (zostawiłem tylko aktualny) oraz zainstalowałem grę i aktualizację na nowo. Nic nie pomogło.
Post automatically merged:

Pierwszą część problemu udało się rozwiązać. Niestety dalej wyskakuje błąd podczas misji z Baronem przez co nie mogę pchnąć wątku fabularnego dalej:/. Jakiś specjalista pomoże?
 
Last edited:
To fajnie, że udało Ci się rozwiązać pierwszą cześć problemu, a czy byłbyś uprzejmy poinformować jak?

Mam ten sam problem, lub bardzo podobny - niby zapisuje manualnie, ale nie ma tych zapisów gdy próbuje wczytać stan gry. Dodatkowo zauważyłem, że z zapisem na zapis gra pokazywała ciągle, że mogę zapisać w nowym slocie + nadpisać na starych zapisach gry, natomiast aktualnie nie mam innego wyboru jak zapisanie w nowym slocie, a dodatkowo nawet przy zapisie nie pokazuje starych zapisów gry. Także z zapisu na zapis zmniejszała się ilość możliwych slotów zapisania gry. Dodatkowo traci ustawienia i trzeba za każdym razem przejść przez ustawianie gamma etc.

Próbowałem odinstalować i ponownie zainstalować Wieśka (po czym pobrać wszystkie dodatki), niestety problem nadal występuje.
 
Jedyne, co mogę podpowiedzieć, to że support jest świadomy problemu i się mu przygląda. Póki co chyba nie ma rozwiązania.

2941EE6E-3843-4D4D-A80F-D96D476B1A3E.jpeg
 
To fajnie, że udało Ci się rozwiązać pierwszą cześć problemu, a czy byłbyś uprzejmy poinformować jak?

Mam ten sam problem, lub bardzo podobny - niby zapisuje manualnie, ale nie ma tych zapisów gdy próbuje wczytać stan gry. Dodatkowo zauważyłem, że z zapisem na zapis gra pokazywała ciągle, że mogę zapisać w nowym slocie + nadpisać na starych zapisach gry, natomiast aktualnie nie mam innego wyboru jak zapisanie w nowym slocie, a dodatkowo nawet przy zapisie nie pokazuje starych zapisów gry. Także z zapisu na zapis zmniejszała się ilość możliwych slotów zapisania gry. Dodatkowo traci ustawienia i trzeba za każdym razem przejść przez ustawianie gamma etc.

Próbowałem odinstalować i ponownie zainstalować Wieśka (po czym pobrać wszystkie dodatki), niestety problem nadal występuje.
Usunąłem wszystkie automatyczne oraz kontrolne zapisy w grze (przy niektórych wyskakiwał błąd więc usunąłem je poprzez pamięć masowa w ps4). Zostawiłem tylko aktualny zapis. Niektóre zapisy były jeszcze na starej wersji gry 1.62. Dodatkowo (nie wiem czy faktycznie to pomogło) na drugim profilu na PS4 również usunąłem zapisy, w większości były to zapisy na starej wersji gry. Po tym wszystkim dodatkowo usunąłem grę z dysku, wyłączyłem konsolę na minutę aby się zresetowała i ponownie zainstalowałem grę. Po zapisaniu ustawień po ponownym zainstalowaniu gry przy następnym włączeniu wszystko śmigało tak jak powinno czyli gra nie pytała mnie znowu o jasność, hud i inne ustawienia oraz działają zapisy manualne.
 
Problem nr. 1 usunąć wszystkie manualne jak i automatyczne zapisy ze starej wersji 1.62. Zostawić zapisy z wersji 4.00

Problem nr. 2 Robisz to samo co w punkcie pierwszym, dodatkowo usuwasz ustawienia gry oraz zapisy z wersji 4.00, zostawiasz tylko jeden zapis(najlepiej w komnacie w której rozmawiasz z Baronem). Powinno pomóc, aczkolwiek można jeszcze zrestartować konsole i odpalić grę.
 
Problem nr. 1 usunąć wszystkie manualne jak i automatyczne zapisy ze starej wersji 1.62. Zostawić zapisy z wersji 4.00

Problem nr. 2 Robisz to samo co w punkcie pierwszym, dodatkowo usuwasz ustawienia gry oraz zapisy z wersji 4.00, zostawiasz tylko jeden zapis(najlepiej w komnacie w której rozmawiasz z Baronem). Powinno pomóc, aczkolwiek można jeszcze zrestartować konsole i odpalić grę.
Problem pierwszy udało mi się rozwiązać. Przy drugim problemie zrobiłem tak jak napisałeś i niestety nie pomogło dla pewności spróbowałem dwa razy, ale sprawdziłem w pamięci masowej moje zapisy i wyglądało to tak, że przedostatnim zapisem jest mój zapis manualny w komnacie Barona (godz. 16.52 wersja gry 4.0) a późniejszym zapisem jest zapis ustawień użytkownika (godz. 16.55 ale pokazywało już, że wersja gry to 1.30) Usuwałem 2 razy ten zapis ale po włączeniu gry i załadowaniu manualnego zapisu on od razu powraca do pamięci masowej konsoli. Może tu tkwi jakiś problem.
Post automatically merged:

Udało się naprawić błąd. W menu gra zamiast wybrać "kontynuuj" po prostu wczytałem ostatni zapis gry i dało radę.
 
Last edited:
Top Bottom