Wiedźmin 3: Dziki Gon - pytania i odpowiedzi dotyczące pudełkowej wersji PC

+
@Simplex, tak, w estrasach masz na dole bonus packi, w różnych językach. Niestety nie da się tego ściągnąć osobno tak jak w wersji angielskiej i musisz pobrać całą paczkę, ale zapewniam, że polski artbook tam jest ;)
 
Witam,
chciałem zapytać czy po kupieniu przeze mnie gry, aktualizację i DLC (dołączone do każdej wersji pudełkowej?) będą pobierane automatycznie ze źródeł CDP/oficjalnej strony/serwerów CDP/steam/gog ? Czy może będę musiał je ściągać we własnym zakresie z ,,nieznanych" źródeł ? Z góry dziękuje za odpowiedź :)
 
@wlodarz, jeśli korzystasz z GOG Galaxy to patche będą ci się pobierać automatycznie, oczywiście pod warunkiem, że zaznaczysz taką opcję. Jeśli nie korzystasz z Galaxy to będziesz je musiał pobierać ręcznie. Tak samo jest w przypadku DLC, ze strony musisz pobrać, a w Galaxy zaznaczyć każde nowe DLC żeby ci się pobrało, zainstaluje się już samo.
 
Wybieram czy chce korzystać z GOG? Czy jest to już wcześniej czymś uwarunkowane? Wystarczy założenie konta? Nie ukrywam, że wolałbym żeby gra ,,załatwiała" to za mnie, byłbym pewniejszy, że wszystko jest dobrze i że nie ściągam jakiegoś syfu, tylko oficjalne łatki i dodatki.
Jeszcze jedno (dodatkowe) pytanie: czy jeśli okaże się, że korzystam z GOG i przysługuje mi automatyczna aktualizacja, to klient zaktualizuje grę od razu do wersji najnowszej (1.5) łącznie z poprzednimi patchami ? (1.1-1.4) Czy może aktualka ściągnie domyślnie najnowszą wersję patcha BEZ poprzednich?
 
@wlodarz, zasadniczo, jeśli masz konto na tym forum to automatycznie masz też konto na GOGu. Aktualnie to właśnie GOG jest nadrzędny. Jeśli natomiast chcesz żeby aktualizacje robiły się same to musisz ściągnąć GOG Galaxy, zalogować się na swoje konto i wklepać klucz z pudełka z Wiedźminem 3.
 
Hehe, mam konto na GOGu i też się zdziwiłem dlaczego mam konto tutaj, skoro go nie zakładałem, więc teraz już wiem dlaczego. Wszystko jasne. Dzięki za pomoc.
 
Przez przypadek wymieniłem kod dodatku Serce z Kamienia(GOG) na Steam, ale jednak grę mam na GOGu. Czy można jakkolwiek ponownie zamienić ten kod? Nie chce wydawać pieniędzy w błoto.
 
1.Kupiłem wersje pudełkową zarejestrowałem na gog galaxy i mam pytanie chce rozpocząc pobieranie aktualizacji i darmowych dlc domyslnie program ma ustawioną sciezke zapisu na c: gog/games .. moja gra jest na d/gry czy mam we wszystkich 3 oknach wskazac tam gdzie mam zainstalowana gre czy ma to pobierac w katalog goga i tez bedzie dzialac?


2.W updatach na galxy wywalilo mi polish language pack mimo ze mam polską wersje gry z dubbingiem...

Nie rozumiem....

3. Muszę klikac verify po aktualizacji gry patchami?
 
Last edited:
Witam.


Mam dylemat straszny, i nie potrafię nigdzie odszukać odpowiedzi. Chodzi o to, że kupiłem sobie dziś cudny zestaw dwóch pudełek Wiedźmina 3: Dziki Gon + dodatek Serca z Kamienia. Z tego co kojarzę podstawkę należy aktywować w GOGu, jednak zbiła mnie z tropu opcja opisana na pudełku dodatku, że kod można aktywowć na Steamie i Originie. Z racji tego, że moja cała biblioteka gier znajduje się na Steamie, wolałbym aby cały Wiedźmak też tam się znalazł.


Oto moje pytania:
Czy można aktywować na Steamie podstawkę kodem z opakowania, nie tracąc przy tym możliwych DLC itp., i zaraz po tym aktywować na Steamie Serca z Kamienia?
Czy może aktywować trzeba podstawkę na GOGu a dodatek na Steamie:p - choć to dziwne połączenie....
Czy jestem całkowicie skazany na GOGa?
 
Czy można aktywować na Steamie podstawkę kodem z opakowania,
Nie można. Kod GOG w opakowaniu podstawki to tylko prezent od CDP, nie licencja na każdą możliwą platformę cyfrową :p

Czy może aktywować trzeba podstawkę na GOGu a dodatek na Steamie - choć to dziwne połączenie....
Można tak zrobić, ale dodatek wymaga podstawowej wersji gry. A te dwie platformy się nazwajem nie wykryją.

Czy jestem całkowicie skazany na GOGa?
W twojej obecnej sytuacji - tak. Chyba, że sobie dokupisz podstawkę na Steamie, wtedy będziesz mógł tam aktywować dodatek.

nie potrafię nigdzie odszukać odpowiedzi
Przeczytaj instrukcję do dodatku, masz w pudełku :p
 
Wiedźmin 3 edycja GOTY

Dzień dobry,

Mam kilka małych pytań. Dość późno dowiedziałem się o grze i o dodatkach, nie wspominając o Gwincie i wszystkich cudach w wersjach pudełkowych dodatków (mam na myśli karty do gry w Gwinta). Na jakiejś stronie znalazłem informację, że można przedstawić dowód zakupu dodatków i otrzymać karty do gry. Stąd moje pytania:

Czy to faktycznie prawda?
Jeśli tak, to czy będzie to miało zastosowanie do wersji GOTY??

Z góry dzięki za odpowiedź!!
 
Czy to faktycznie prawda?
Jeśli tak, to czy będzie to miało zastosowanie do wersji GOTY??

O to, czy będzie to miało zastosowanie do wersji GOTY chyba najlepiej zapytać bezpośrednio w CDP.PL. Osobiście mocno w to wątpię. Do tego te karty, które mozna było otrzymać przez stronę były w wersji angielskiej. Polska była dostępna tylko w pudełkach.

---------- Zaktualizowano 23:18 ----------

Ale można kupić edycję GOTY, a karty do Gwinta można bez problemu kupić na Allegro, nie mają jakichś bardzo wygórowanych cen.
 
Top Bottom