Wiedźmin 3: Dziki Gon - pytania i odpowiedzi

+
Kolejne pytanie z jakiego powodu Wiedźmin 3 nie został wypuszczony na platformę Sony Playstation 3, jedynie na Sony Playstation 4?

Bo wyglądałby jak śmieć?

dlaczego firma nie zdecydowała na wypuszczenie Wiedźmina 2 na platformę Sony Playstation 3? Czyżby programistom zatrudnionym w CDP zabrakło kompentencji?

Bo W2 ledwo wyszła na PC, a potem nie mieli wystarczająco środków, by oprócz zaczynania prac nad CP, W3 robienia ER W2 i jego wersji na Xbox 360 dokładać sobie jeszcze roboty z jedną platformą.

Po co produkować gry z tak wysokimi wymaganiami?

Bo coraz więcej się od gier wymaga, a nie tylko grafika zużywa moc. Symulacja oświetlenia i fizyki na przykład też zżera sporo mocy, podobnie jak AI.
 
Czy będą misje z użyciem łuku na polowaniach ?

:facepalm:

Już nie wiem czy to zwykły trolling, czy Ty tak na poważnie...

Po pierwsze - Geralt nie ma łuku, tylko kuszę, a po drugie służy ona głównie do strącania latających potworów (pewnie ewentualnie ludzi na koniach), a nie do bezpośredniej walki (sama kusza będzie zadawała znikome obrażenia).
 
:facepalm:

Już nie wiem czy to zwykły trolling, czy Ty tak na poważnie...

Po pierwsze - Geralt nie ma łuku, tylko kuszę, a po drugie służy ona głównie do strącania latających potworów (pewnie ewentualnie ludzi na koniach), a nie do bezpośredniej walki (sama kusza będzie zadawała znikome obrażenia).

Chodziło mi o jakieś zawody lub specjalne zadania. -_-
 
A ja wam powiem gra mi chodzi na i3 :)

---------- Zaktualizowano 07:35 ----------

Mam pytanie
Gra przez przypadek zapisała się na dysku C i po pobraniu mam tam tylko wolnego 30GB czy mogę jakoś przenieść grę na dysk D ?
 
Top Bottom