Wiedźmin 3: Dziki Gon - pytania i odpowiedzi

+
Polecam Lacie Koreona + 30 do inteligencji i niezdzierania podeszw.
Phi. Hajdawery Kuboniusza dają +20 do masy mięśniowej i +200 do szansy, na szansę na sukces. No i +50 do rozmiaru nóg:
Oto i same Hajdawery Kuboniusza (z butami, bo jestem hojny):

@ Czcigodni Moderatorzy Przepraszam, już nie będę...
 
Reakcja Hunta za 3...2...1...

Udałoby mi się gdyby nie te wścibskie dzieciaki i szincza! :p

@Wroobelek, skąd wiesz, że REDowy gwint będzie skomplikowany? Z zapowiedzi wynika, że będzie to raczej coś na poziomie Pazaaka z KotOrów, ew. tej karcianki z Rage'a. Zgadzam się natomiast, że obie gry mogłyby istnieć koło siebie, poker głównie losowy, gwint z odrobiną taktyki, do tego czysto zręcznościowa walka na pięści i siłowanie się na rękę.
 
@Wroobelek, skąd wiesz, że REDowy gwint będzie skomplikowany? Z zapowiedzi wynika, że będzie to raczej coś na poziomie Pazaaka z KotOrów, ew. tej karcianki z Rage'a. Zgadzam się natomiast, że obie gry mogłyby istnieć koło siebie, poker głównie losowy, gwint z odrobiną taktyki, do tego czysto zręcznościowa walka na pięści i siłowanie się na rękę.

Ja nie wiem, czy Gwint będzie skomplikowany, ale jeśli nawet nie i będzie super, to wywalenia Kościanego Pokera i tak nie jestem w stanie zrozumieć.

A wyjaśnienia systemu ALCHEMI nie doczekamy się chyba do premiery.

Liczyłem na wyjaśnienie chociaż jednej, czy dwóch rzeczy, ale faktycznie chyba się tego nie doczekamy w najbliższym czasie :(.
 
Czy jest przewidziane stworzenie i udostępnienie graczom odpowiednika REDkit-a.
Jeżeli tak - to czy możliwe byłoby określenie choć mniej więcej kiedy?
Jeżeli nie - to czy możliwe byłoby wyjaśnienie dlaczego?
 
A wyjaśnienia systemu ALCHEMI nie doczekamy się chyba do premiery.

Ja się obawiam, że jeszcze po premierze mogą zostać jakieś niejasności wymagające poprawek...
I pomyśleć, że w świetle doświadczeń z dwóch poprzednich części wiele aspektów wymagało jedynie leciutkiego balansu i drobnych korekt - a tu mamy większość mechanik wywróconą do góry nogami. Jak nic będą musieli wypuścić Wiedźmina 4, który to ostatecznie ogarnie :D.
 
Phi. Hajdawery Kuboniusza dają +20 do masy mięśniowej i +200 do szansy, na szansę na sukces. No i +50 do rozmiaru nóg:
Oto i same Hajdawery Kuboniusza (z butami, bo jestem hojny):

@ Czcigodni Moderatorzy Przepraszam, już nie będę...

Phi, twoje hajdawery nie znaczą nic przy plusujących do inteligencji laczach Koreona!

Pójście w takich na maturę to pewny sukces, a i wrócić łatwiej bo podeszwy się nie zedrą.
 
Nie narzekajcie, że Redzi nie odpowiedzieli na wiele pytań np. na temat alchemii. Muszą mieć przecież temat do dzienników developerskich. ;)
 


Jeśli forumowe szafiarki czują potrzebę powymieniania się modowymi nowinkami to proponuję założyć osobny temat :whistle:
 
Można tez inaczej.
"Nie oprzecie się chłodowi naszego bana. Jedyne co możecie zrobić to... poddać się."

Tak bardziej na temat.
Nie narzekajcie, że Redzi nie odpowiedzieli na wiele pytań np. na temat alchemii. Muszą mieć przecież temat do dzienników developerskich. ;)
Nie usprawiedliwia ich to z braku uspokojenia nas o stan kluczowych mechanizmów eRPeGowych (tj.rozwój postaci, crafting i alchemia). Chociaż tyle.
 
Nie usprawiedliwia ich to z braku uspokojenia nas o stan kluczowych mechanizmów eRPeGowych (tj.rozwój postaci, crafting i alchemia). Chociaż tyle.
Zgadzam się, nie usprawiedliwia. Tylko, że oni nie mają obowiązku nikogo uspokajać. Jasne, sam chętnie poczytałbym co nieco o m.in. alchemii. Rozumiem że dużo osób jest sfrustrowanych (może złe słowo) małą ilością konkretnych informacji np. o alchemii lub cyklu dobowy i systemie pogodowy co niektórzy. Nie ma co się przejmować, bo gra jest już prawie gotowa i niczego nie zmienimy. Ale rozumiem, że fajnie byłoby coś wiedzieć i sobie o tym podyskutować.
 
A przynajmniej wiedzielibyśmy o co kruszyć kopie w najbliższych patchach - bo że takowe się ukażą, wątpliwości nie mam.
 
Zbroje typu pokazywanego na screenach będą. :)

Czy zbroja gorsetowa znana z trailerów naprawdę okaże się być zbroją wilczą? Czy też powrócicie do designu zbrój wiedźmińskich cechu wilka znanych z jedynki i dwójki, będziecie wzorować się na odzieniach wiedźminów z jedynki i zbroi Geralta z jedynki i tej trailerowej z dwójki, co się w grze nie ukazała ostatecznie?
 
Jeżeli nikt nie spytał o wymagania sprzętowe. TO JA PYTAM DO JASNEJ GWINEI, CHOCIAŻ PRZYBLIŻONE JAKIE SĄ?
 
Coś czuję, że mam nowe powody do narzekania. Że sekwencje podwodne wrzucone na siłe, że walka podwodna to pomylony pomysł, że z alchemią będzie niedobra...

Swoją drogą to mam do opylenia fartuch Fartuess'a (+10 do narzekania na gry co jeszcze nie wyszły)
 

Guest 3669645

Guest
Dziwny to w ogóle pomysł że kusza ma strzelać pod wodą, a znaki nie będą działać. Powinno być chyba na odwrót -Geralt pod wodą mógłby np. w krytycznej sytuacji bronic się tylko aardem.
 
Top Bottom