Wiedźmin 3: Dziki Gon - pytania i odpowiedzi

+
Igni mógłby wystrzeliwać strumień wrzącej wody w kierunku przeciwnika, to by genialnie wyglądało. Axii i Quen przecież też mogą być rzucane pod wodą, w czym problem? Jedyne czego sobie nie wyobrażam to Yrden.
 
Dziwny to w ogóle pomysł że kusza ma strzelać pod wodą, a znaki nie będą działać. Powinno być chyba na odwrót -Geralt pod wodą mógłby np. w krytycznej sytuacji bronic się tylko aardem.
Właśnie. Na przykład Igni mogłoby działac jak bodajże Relashio użyte w drugim zadaniu Turnieju Trójmagicznego przez Harrego. W skrócie, wystrzelone Igni tworzyłoby strumień wrzącej wody i raniło danego stwora jednocześnie odstraszając go.

ED. Goddammit @solan7 mnie wyprzedził :(.
 
Last edited:
No - skoro w komiksach krzyczy znaki, to nie wyobrażam sibie tego pod wodą.
Blrblrblruptfblt!!! Eee, nie... ;)
 

Attachments

  • 188.3.jpg
    188.3.jpg
    106.7 KB · Views: 203
Nie działają w grze, bo gdyby działały, to również i w kolejnych częściach komiksowej serii od Geralta oczekiwane byłoby rzucanie znaków pod wodą. A jak on biedny będzie krzyczał Aard!!! w środowisku wodnym? Jeszcze się utopi i co będzie.

To Geralt krzyczy znaki? Ja myślałem, że zgina palce jeno.

To Geralt krzyczy znaki? Ja myślałem, że zgina palce jeno.


@solan co Ty chcesz od Vesimira? Jego wygląd jest jednym z najlepszych ze wszystkich postaci jakie widziałem do tej pory.
 
Last edited:
To Geralt krzyczy znaki? Ja myślałem, że zgina palce jeno.
Słowa "komiksowej serii" mają w wypowiedzi raisona kluczowe znaczenie.
Ale i tak pisał to z przekąsem, więc w sumie nie bardzo jest sens wyjaśniać :>
 
Pamiętam jak dziś reakcję forum na moje pytanie i jaka burza się rozpętała, ale wątek nie został wyjaśniony definitywnie - z tego rodzi się moje pytanie?
@Michal Janczewski Co z zabijaniem bezbronnych / niewinnych będzie możliwość? I czy będą odpowiednie następstwa tych czynów ( kara / nasłanie łowców (łowczego jak w W1 ale proszę nie nieśmiertelnego xD )

Nie jestem jakiś masochista, albo coś już cały wątek o tym był kiedyś - pytam z ciekawości czy w grze takie coś ma miejsce?

Chociaż nie zauważyłem tego posta:
http://forums.cdprojektred.com/thre...-Wiedźmina-3?p=1489001&viewfull=1#post1489001

Ale potwierdzić możesz następstwa :)
 
Last edited:
Ale to było słabe w Wiedźminie 2, ta cała interakcja z wyciąganiem miecza i ten przymus oczekiwania na interakcję,grr... na samą myśl...Zabijesz potwora-> 4 sekundy by móc zlootować, skończy się walka - to samo.
 
Według posta którego zacytowałem wcześniej będziemy mogli zabić wszystkich tylko nie questgiverów :)
 
Jeśli faktycznie tak będzie to trochę dziwnie :hmmm: Wyrżnąłem całą wiochę i tylko sołtysa nie mogłem ruszyć, bo zleca on zadania. Pomijam fakt, że ów sołtys bez mrugnięcia okiem da mi zadanie, mimo iż chwilę wcześniej pozabijałem jego ziomków. To już lepiej by było gdyby nie dało się ludzi zabijać tak po prostu tylko.
 
Top Bottom