Wiedźmin 3: Dziki Gon - “Serca z Kamienia” już dostępne!

+
Wiedźmin 3: Dziki Gon - “Serca z Kamienia” już dostępne!



Pierwszy dodatek do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon - “Serca z Kamienia” jest już dostępny!

“Serca z Kamienia” to nowa, dziesięciogodzinna przygoda, która zabierze graczy do serca Ziem Niczyich oraz Oxenfurtu, gdzie wciągnięty w mroczną intrygę Geralt spotka tajemniczego Pana Lusterko.

Rozszerzenie dostępne na konsoli Xbox One, PC, oraz PlayStation 4 to ponad 10 godzin nowych przygód. Gracze napotkają na swojej drodze nowe postaci, zmierzą się z potężnymi potworami, będą mieli szansę wdać się w romans, a także przeżyć unikalne przygody, podejmując wybory według własnego uznania.

Dodatek jest do kupienia na buy.thewitcher.com.

Zapraszamy też do obejrzenia zwiastuna premierowego.

 
CD Projekt nigdy nie śpi. Zastanawiam się, kto z graczy nie spał po nocy, żeby całość ściągnąć lub (jak niektórzy, khem, khem, khem) zerwał się bladym świtem i poleciał odbierać swoją paczkę. :) Błagam, ludzie, spoilerujcie! <3
 
Niestety pomimo że mam season pass nie mogę pobrać dodatku. Mam nadzieje ze problem zostanie szybko rozwiązany.
 
Jak mogliście zrobić premierę w taką pogodę!? Do kiosku mam 100m i się wybrać nie mogę.
 
Ja kiosk mam minutę od domu, a muszę telepać się na drugi koniec ulicy. :( Pogoda też - iście gotycka.
 
Na uczelnię tak chętnie nie wstaje, jak dziś, żeby pójść do empiku po Serca z Kamienia :D

Kolekcja się powiększa, sorrki za jakość jak z patelki :)
View attachment 25934

---------- Zaktualizowano 09:06 ----------

Niestety pomimo że mam season pass nie mogę pobrać dodatku. Mam nadzieje ze problem zostanie szybko rozwiązany.

Hmmm jeśli korzystasz z platformy gog to w ustawieniach update'owania zaznacz ptaszkiem opcje Hearts of Stone, pod 16 free dlc program (16dlc)
 

Attachments

  • 12025437_899963253421926_1093261221_n.jpg
    12025437_899963253421926_1093261221_n.jpg
    74.8 KB · Views: 41
A ja mam takie pytanko, czy jest jakaś różnica w którym momencie głównego wątku zaczniemy historie z dodatku? Oczywiście poza drabinką doświadczenia w którą warto by sie wcisnąć?
Przed znalezieniem Ciri czy po? Przed bitwą w Kaer Moren czy po? Ma jakiś wpływ nasze miejsce w fabule na historię przedstawioną w dodatku?
 
A ja mam takie pytanko, czy jest jakaś różnica w którym momencie głównego wątku zaczniemy historie z dodatku? Oczywiście poza drabinką doświadczenia w którą warto by sie wcisnąć?
Przed znalezieniem Ciri czy po? Przed bitwą w Kaer Moren czy po? Ma jakiś wpływ nasze miejsce w fabule na historię przedstawioną w dodatku?

Gdzieś czytałem, że jeśli zaczniemy wątek Serc z Kamienia podczas przechodzenia głównego wątku to bohaterowie komentują nasze poczynania. Ale sama fabuła podstawki nie zmienia się raczej.
 
Top Bottom