Wiedźmin 3: Dziki Gon w tłoczni!

+
No to ode mnie rowniez gratulacje. Juz sie nie moge doczekac tej sieczki i sprawdzenia jak wyszła wasza ciezka praca za ktora szacuneczek :D. Wierze, ze optymalizacja jest swietna i kazdy bedzie zadowolony. Dobra Robota, czekamy na swoje kolekcjonerki i jedziemy z koksem
 
Superowo!
Teraz daję Wam tydzień, dwa na świętowanie a potem ostra praca nad dodatkami, nie zapominając o lekkich poprawkach w dniu premiery ;)
 
Wy im wolne dajecie i gratki slecie a Oni już tak w studiu n-ta buteleczke obalają;) nie mniej zasłużone gratulacje. I ja za wasze zdrowie wypije
 
Co jak co, ale dzisiaj wieczorem trzeba coś symbolicznie wypić :)...

 
Gratulacje dla całego zespołu. Długo trzeba było czekać na tą informację, oj długo, ale jestem pewien, że było warto. EK już opłacona, więc 19 maja naocznie się przekonam :D.
 
Gratulacje, świetna wiadomość! :fun:
Fajnie, że czas, który zyskaliście ogłaszając przesunięcia premiery, został dobrze spożytkowany. Widać, że jest to dla Was bardzo ważne i kierujecie się własnymi przekonaniami i ideami, co w tej branży wcale może nie być takie łatwe. Tak trzymać! Można odnieść wrażenie (wierzę, że słuszne), że gra jest dopieszczona, zoptymalizowana i z małą ilością błędów, na co wskazują relacje wielu osób i ogłoszony właśnie dzisiaj status GOLD. Mam nadzieję, że będzie to jedna z najlepszych gier RPG ever oraz wspaniałe zwieńczenie Sagi o Wiedźminie, czego wszystkim życzę :D. Przygody Wiedźmina to coś więcej niż tylko książki, gry czy film.
Jednak z drugiej strony trochę smutno, że okres oczekiwań (bądź co bądź ponad 2 lata!) już się powoli kończy. A te posuchy i wyczekiwanie nahajpowanym na materiały miało swój urok :p. No trudno się mówi... pewnie dodatki przedłużą ten okres ::).
Jeszcze raz, dobra robota, dziękuję i życzę powodzenia w dalszych pracach. Zapowiada się piękna przygoda :wub:
 
Last edited:
Nie bardzo rozumiem, jak to ma działać. Gra ma nie mieć DRMu, a jednocześnie pewnie należy się spodziewać, że REDzi przez miesiąc nie będą spać, tylko wypuszczą jakiegoś premierowego patcha. Ale ludzie już zaczną grać w tę nieukończoną wersję, nie?
 
Recenzenci będą grać w tę wersję -Która jest ukończona, po prostu zawsze znajdzie się coś, co można by jeszcze poprawić (nie da się wykryć wszystkich bugów w tak ogromnej grze) stąd patch premierowy.

Dziennikarze testujący grę już mówią, że W3 jest znacznie bardziej dopracowany niż W1 i W2 w dniach premiery. Jeśli to prawda, w recenzjach na pewno nie uświadczymy narzekania na błędy i glitche, a day one patch nie będzie 10 gigowym kolosem poprawiającym tysiąc niedoróbek.
 
Last edited:
Gratulacje, świetna wiadomość! :fun:
Fajnie, że czas, który zyskaliście ogłaszając przesunięcia premiery, został dobrze spożytkowany. Widać, że jest to dla Was bardzo ważne i kierujecie się własnymi przekonaniami i ideami, co w tej branży wcale może nie być takie łatwe. Tak trzymać! Można odnieść wrażenie (wierzę, że słuszne), że gra jest dopieszczona, zoptymalizowana i z małą ilością błędów, na co wskazują relacje wielu osób i ogłoszony właśnie dzisiaj status GOLD. Mam nadzieję, że będzie to jedna z najlepszych gier RPG ever oraz wspaniałe zwieńczenie Sagi o Wiedźminie, czego wszystkim życzę :D. Przygody Wiedźmina to coś więcej niż tylko książki, gry czy film.
Jednak z drugiej strony trochę smutno, że okres oczekiwań (bądź co bądź ponad 2 lata!) już się powoli kończy. A te posuchy i wyczekiwanie nahajpowanym na materiały miało swój urok :p. No trudno się mówi... pewnie dodatki przedłużą ten okres ::).
Jeszcze raz, dobra robota, dziękuję i życzę powodzenia w dalszych pracach. Zapowiada się piękna przygoda :wub:

ten okres oczekiwania ma swój urok ale jednak wole już swoje rączki na wieśku położyć. Negatywnym efektem po 19 maja będą puchy na tym forum, tylko najbardziej zagorzali forumowicze pozostaną:p

---------- Zaktualizowano 05:57 ----------

Z tym gostkiem się nie bawię, bo będzie tak... ;)
http://www.gry-online.pl/galeria/wiadomosci/259083512.jpg

mocne:) dziki zgon:) na weekendzie postaram się dopasować do waszego poziomu
 
Last edited by a moderator:
Nie wiem jak wam, mi to czekanie na "Dziki Gon" minęło jak z bicza trzasnął.

sraty taty. Jak krew z nosa. Kazdy tak mówi jak już jest ostatnia prosta. Teraz i tak mniej boli bo dostajemy mase stafu.

Skoro gra poszła do tłoczni to może taki mały benchmark do Redów ? :)
 
Last edited:
Top Bottom