Wiedźmin 3: Dziki Gon w tłoczni!

+
Jak tylko wyszły wymagania to mi oczekiwanie na grę strzeliło jak pejczem, będę wchodził na forum i płakał nad moim rzęchem, na którym nie pójdzie ;_;.
Masz redpointa na pocieszenie :santa:
 
Jak tylko wyszły wymagania to mi oczekiwanie na grę strzeliło jak pejczem, będę wchodził na forum i płakał nad moim rzęchem, na którym nie pójdzie ;_;.

Załóż sobie jakąś stronę usłaną* reklamami, gdzie będzie można klikać jak w pajacyka. Dobrzy ludzie na forum zapewnią Ci 4790 i 970 wraz z 16 GB RAM jeszcze przed premierą ;D.
_____________________
*) ł ->r ;)
 
Jak tylko wyszły wymagania to mi oczekiwanie na grę strzeliło jak pejczem, będę wchodził na forum i płakał nad moim rzęchem, na którym nie pójdzie ;_;.

View attachment 12613

---------- Zaktualizowano 02:24 ----------

Oficjalnie zarządzam akcję "Pochwal się Koreonowi". W dniu premiery niech każdy wrzuci odnośnik do jego nicku i dopisze "już gram".

To ja poproszę cały walkthrough :p
 

Attachments

  • 10821868_726845777404801_328287153_o.jpg
    10821868_726845777404801_328287153_o.jpg
    58.6 KB · Views: 32
No proszę, status gold przeszło miesiąc przed czasem. Nieźle, zazwyczaj ma to miejsce na trzy, a nawet dwa tygodnie przed premierą. Skoro tak dobrze stoicie z czasem, drodzy Redzi, to i z dodaniem, na przykład w pełni konfigurowalnej kamery w ramach day one patcha, nie powinno być problemu.*

*Plizz!!!
 
A jużci, mieli tyle czasu...

Nie tracę nadziei, tylko to mi zostało (i modlitwa). Jak zobaczyłem tę nową zajawkę, IGN'u bodaj, gdzie Geralt m.in. młóci w polu pszenicy (niekoniecznie kłosy) i te piękne ujęcia rodem z Diablo czy innego hack n'slasha to wymiękłem, witki mnie opadły. Walka to w zasadzie rzut izometryczny. Grę kupię naturalnie, ale zagram dopiero wówczas, gdy będzie możliwość załączenia normalnej, tradycyjnej kamery tpp.*

*Drużyna Wiedźmina ma jeszcze miesiąc, gra w goldzie i sporej części ekipy się nudzi. No, co im szkodzi...
 
Gra do tłoczni, ale teraz, u RED'ów, wszyscy pewnie tyrają jak się patch'y aby na premierę zdążyć ;) ...

A jak nie, to wciąż mają DLC do roboty, więc nie w głowie im zachcianki względem gry.

Jeśli gra sprzeda się dobrze, może wówczas będą "łaskawi".
 
A jak nie, to wciąż mają DLC do roboty, więc nie w głowie im zachcianki względem gry.

Ustawienia kamery to dla mnie rzecz absolutnie podstawowa, wręcz kluczowa a nie kaprys i będę wybitnie zły jeśli na premierę potwierdzi się, że ten aspekt został potraktowany po macoszemu. Strasznie irytująca jest świadomość, że nabyło się produkcję, ale z pewnych względów jest ona dla nas niegrywalna i w związku z tym trzeba czekać nie wiadomo ile. Może do premiery dlc, a może i dłużej.
 
Gratulacje dla całej ekipy, która tworzy Wieśka, bo naprawę to będzie coś przełomowego.
Chodź ubolewam, że sam nie będę mógł zagrać w W3 ale na pewno kiedy nadejdzie ta chwila.
Jeszcze raz gratuluje i życzę jeszcze więcej sukcesów ;)
 
Niechby już i dali to ustawienie kamery jako dodatkowe nano-DLC opcjonalne do ściągnięcia, byleby nie wyglądało to jak RTS.
 
Top Bottom