Wiedźmin 3: Dziki Gon - Za Kulisami dodatku Krew i Wino

+
Wszystko ma się znajdować na jednym hubie, więc siłą rzeczy musi być blisko. Życie.
Całe księstwo w jednym hubie to ja nie wiem... Zresztą mogli tę górę zlokalizować jakoś dalej, na drugim końcu mapy, w końcu ta ma być porównywalna do Velen czy tam Skellige.
 
W ogóle skoro już o Gorgonie mowa... Może będzie easter-egg z fioletowym bizonem :p

Albo jeszcze lepiej. Wchodzimy do jaskini, a tam banda profesorów z Oxenfruitu zachwyca się nad pradawnym malunkiem, z czego jeden z nich pisze pracę o degradacji gatunku ludzkiego xD
 
Last edited:
W ogóle skoro już o Gorgonie mowa... Może będzie easter-egg z fioletowym bizonem :p

Albo jeszcze lepiej. Wchodzimy do jaskini, a tam banda profesorów z Oxenfruitu zachwyca się nad pradawnym malunkiem, z czego jeden z nich pisze pracę o degradacji gatunku ludzkiego xD
O, to było by dobre :D
Przy okazji chciałbym zwiedzić Tir ná Béa Arainne.
 
Dużo w tym materiale spoilerów odnośnie fabuły czy raczej więcej latania po losowych miejscach i bicia potworów? Nie wiem czy włączać -,-
 
Dużo pokazali odnośnie przeciwników z którymi będziemy walczyć, kilka postaci, i nowe mechaniki, ja generalnie żałuję że obejrzałem.
 
A ja nie żałuję, że obejrzałem . Bardzo fajny materiał, a spoilerów właściwie nie ma (może poza jednym, o którym nie było wiadomo wcześniej, ale bardzo lakonicznym). Spokojnie można się zapoznać :).
 
Eee czy mi się wydaje czy Gorgona leży praktycznie pod samym Beauclair? Wiedziałem, że góra będzie doskonale widoczna z zamku, ale to jednak chyba za blisko. Niech mnie ktoś wyprowadzi z błędu jeśli się mylę.

Skalowanie zapewne odgrywa pewną rolę.

---------- Zaktualizowano 23:34 ----------

Na brodę Lebiody, wysłałem post przed doczytaniem reszty tematu i odkryciem, że inni już to napisali? O zgrozo.
 
A poza skalowaniem, to z tego ujęcia, które zostało pokazane, ciężko jednoznacznie wnioskować w jakiej odległości jest góra od miasta. Dużo zależy tu od wielkości samej góry :).
 
Top Bottom