Wiedźmin 3: Dziki Gon - Za Kulisami dodatku Krew i Wino

+
Wiedźmin 3: Dziki Gon - Za Kulisami dodatku Krew i Wino



Zapraszamy do obejrzenia nowego materiału wideo, w którym twórcy opowiadają o pracy nad zbliżającym się wielkimi krokami dodatkiem do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon, zatytułowanym Krew i Wino. Jeżeli chcielibyście dowiedzieć się więcej o tym co czeka Geralta podczas jego ostatniego zlecenia, mechanizmach rozgrywki, które pojawią się w rozszerzeniu, a także o nowym regionie, Toussaint - ten krótki film jest właśnie dla Was!

Dodatek "Krew i Wino" będzie miał swoją premierę już 31 maja.
 
W końcu dev w naszym języku z napisami eng a nie odwrotnie jak wcześniej co się chwali ;)
3:40 wracają wspomnienia :cirisad:
 
Eee czy mi się wydaje czy Gorgona leży praktycznie pod samym Beauclair? Wiedziałem, że góra będzie doskonale widoczna z zamku, ale to jednak chyba za blisko. Niech mnie ktoś wyprowadzi z błędu jeśli się mylę.
 
Dlaczego Geralt ciągle ma płytówkę? Ubierzcie go w coś innego, bo jeszcze ludzie niezaznajomieni wyrobią sobie błędny obraz wiedźmina. Rozumiem w aspekcie fabularnym czy coś, ale nie w kompletnie randomowych scenach, w których Geralt biega i walczy z wrogami.
No i z tymi archesporami i skolopendromorfami to fail.
 
Może miał na myśli, że występują tylko tam w tej części. Nigdzie indziej się nie pojawią.
Ogólnie dziwna konstrukcja gry. Nie można wprowadzać zmian do podstawki, bo się coś popsuje.
 
Dlaczego Geralt ciągle ma płytówkę? Ubierzcie go w coś innego, bo jeszcze ludzie niezaznajomieni wyrobią sobie błędny obraz wiedźmina. Rozumiem w aspekcie fabularnym czy coś, ale nie w kompletnie randomowych scenach, w których Geralt biega i walczy z wrogami.
No i z tymi archesporami i skolopendromorfami to fail.
Będę biegał w płytówce tylko po to żeby denerwować ludzi mówiących, że to niewiedźmińskie :p
 
Ogólnie dziwna konstrukcja gry. Nie można wprowadzać zmian do podstawki, bo się coś popsuje.
Ale czemu ty się dziwisz? Gra powstawała praktycznie od 2011 roku i po takim czasie i setkach/tysiącach zmian po premierze trudno oczekiwać żeby kod gry prosty i przejrzysty.
 
Piękne widoczki na tym materiale:) ale to pomalowanie zbroi coś nie wyszło, paskudne jak cholera:laughing:
 
Last edited:
Dlaczego Geralt ciągle ma płytówkę? Ubierzcie go w coś innego, bo jeszcze ludzie niezaznajomieni wyrobią sobie błędny obraz wiedźmina. Rozumiem w aspekcie fabularnym czy coś, ale nie w kompletnie randomowych scenach, w których Geralt biega i walczy z wrogami.
No i z tymi archesporami i skolopendromorfami to fail.
Przecież przy zapowiedziach W3 było dokładnie to samo.

Błędny wizerunek wiedźmina bardzo skutecznie REDzi kreują już od dawna. Ale akurat teraz wuj mnie to obchodzi, i tak przelatam większość dodatku w "jedynkowym" ciuszku, który wszystkie płytówki świata wynagradza.
A odnośnie archesporów i tym podobnych - jak słusznie zauważył @raison d'etre - mowa o nich była wyłącznie w kontekście W3, więc można spokojnie odłożyć widły i pochodnie.
 
Ogólnie dziwna konstrukcja gry. Nie można wprowadzać zmian do podstawki, bo się coś popsuje.

Ja bym powiedział, że zmiany do podstawki wprowadzać nie tyle można, co wręcz trzeba, bo poprawiać jest co, oj jest.
Sam materiał sympatyczny, jednak dla mnie najciekawsza była funkcja jaką w studiu pełni pan Bartek. Living World Lead Designer.
Można aby mieć nadzieję na poprawę cyklu aktywności enpeców, zachowań społeczności, a co za tym idzie zmniejszenie nader dużej umowności świata?
Oj, chciałbym, chciałbym.
 
Eee czy mi się wydaje czy Gorgona leży praktycznie pod samym Beauclair? Wiedziałem, że góra będzie doskonale widoczna z zamku, ale to jednak chyba za blisko. Niech mnie ktoś wyprowadzi z błędu jeśli się mylę.
Wszystko ma się znajdować na jednym hubie, więc siłą rzeczy musi być blisko. Życie.
 
Mój hype wzrasta coraz bardziej :D Edycja limitowana już oczywiście zamówiona.
Bardzo fajny materiał, sporo ciekawych rzeczy pokazane, sporo intryguje a level design tradycyjnie znakomity. Dobra robota Redzi :D
 
Top Bottom