Wiedźmin 3: Dziki Gon zmierza na nową generację!

+
Ja cieszyłbym się nawet z moda, byleby był kompletny, zawierał wszystkie lokacje i całą fabułę z pierwszej części.
Oj, grałbym.

Fabułę to akurat trochę by musieli pozmieniać, zwłaszcza z tym dzikim gonem.
 
czy posiadając pudełkową wersje na pc będzie można skorzystać z aktualizacji na ps5?

You made my day :beer: ...



A tak na poważnie - jak Ty sobie to wyobrażasz?

Wersja na dany sprzęt otrzyma swoją aktualziację w obrębie tego sprzętu (ale nowszej generacji) czyli:
PS4 -> PS5
X1 - > XSX
PC -> PC :oops:
 
Siemano ! Mam pytanie wie ktoś może czy bedzie jakieś DLC do Wieśka 3 ? Pomijając serce z kamienia i krew i wino ?? Jakiś Patch z misjami bądz cos bo serce sie kraja że to koniec przygód proszę o odp 😊😊
 
Siemano ! Mam pytanie wie ktoś może czy bedzie jakieś DLC do Wieśka 3 ? Pomijając serce z kamienia i krew i wino ?? Jakiś Patch z misjami bądz cos bo serce sie kraja że to koniec przygód proszę o odp 😊😊
Na NexusMods chłopaki dodają dodatkową zawartość do mapy Toussaint, może kiedyś będzie z tego coś większego.
 
Dzień dobry,
Czy jest już może jakaś szacunkowa data premiery tej nowej wersji Wiedźmina 3? Bo strasznie cicho się zrobiło w temacie tej aktualizacji, a nie powiem czekam na nią bardziej, niż czekałem na Cyberpunka :)
Pozdrawiam ;)
 
You made my day :beer: ...



A tak na poważnie - jak Ty sobie to wyobrażasz?

Wersja na dany sprzęt otrzyma swoją aktualziację w obrębie tego sprzętu (ale nowszej generacji) czyli:
PS4 -> PS5
X1 - > XSX
PC -> PC :oops:


PC -> PC2
 
Patrząc na stan CP77 lepiej będzie jak tym razem Redzi nie bedą spieszyć się z wydaniem tej aktualizacji. Niech dopracują ją najlepiej jak można, szczególnie pod kątem optymalizacji, żeby choć trochę podbudowali swój wizerunek.
 
Patrząc na stan CP77 lepiej będzie jak tym razem Redzi nie bedą spieszyć się z wydaniem tej aktualizacji.

Święta prawda z tym brakiem pośpiechu, ale rzecz w tym iż W3 na konsole nowej generacji nie jest tworzony przez zespół RED'ów, a przez zewnętrzny zespół, który (bodajże) portował grę na Nintendo Switch.
 
Żadna optymalizacja cudów na starszych konsolach nie uczyni. Nie da się fizycznie w małej skrzynce zamknąć podzespołów wymagających chłodzenia, które zapewnić może tylko przewiewna obudowa PC. Jeśli aktualizacja Wiedźmina ma być robiona na sprzęt PC nowej generacji z ray-tracingiem, bez agresywnego systemu LOD jaki zastosowano pierwotnie to na konsolach i tak będzie to wydajnościowo kulało. Takie są prawa fizyki.

Widać to na przykładzie Cyberpunk'a. Ze sprzętu trzeba wycisnąć maksymalnie co się da, robić swoje i nie bać się Sony & MS ;)
 
Last edited:
Witam wszystkich! Jestem nowy na forum i mam pewne pytanie i byłoby super jeśli ktoś pomógłby mi znaleźć na nie odpowiedź. Otóż, niedawno rozpocząłem grę, wszystko od nowa i moim celem jest całkowite przejście jej, razem z dodatkami i możliwe wymaksowanie gry no i tutaj mam zagwostkę. Jestem pewny, że mój komputer z nową wersją Wieśka sobie nie poradzi i wiem też, że raczej nie ukończę tej gry w pół roku, bo niestety nie gram po 8h dziennie :D. Więc czy ta aktualizacja będzie konieczna do zainstalowania czy opcjonalna i będzie można normalnie grać bez niej? Jednak trochę głupio byłoby zacząć grę, nie dokończyć i zostawić w połowie.
 
Jak dotąd nic nie wiadomo odnośnie zgodności zapisów gry pomiędzy wersjami, czy tym bardziej wymagań sprzętowych.

Można jedynie przypuszczać, że dzięki zaimplementowaniu ray-tracingu i kilku innych ulepszeń (w tym przeniesieniu na najnowszą wersję RED Engine) gra będzie znacznie bardziej wymagająca niż pierwowzór (coś bliższe wymaganiom CP2077 - ale obecnie to wróżenie z fusów).

RED'zi nie chcą się teraz dzielić jakąkolwiek informacją o projekcie (w sumie poza zapowiedzią nie mamy nic) zapewne ze względu na zmianę swojej polityki promowania tytułów (będą mówić więcej o nich na kilka miesięcy przed premierą, gdy już gra będzie blisko ostatecznego kształtu) oraz chęci promowania CP2077 (który uzyska next-gen update w pierwszym kwartale).
 
No tak, ale odpowiadając na pytanie @Mateusz16War chyba można z 90% pewnością założyć, że wersja next-gen będzie osobnym, opcjonalnym buildem. Jesli nie ma ochoty lub możliwości w nią grać, spokojnie może zaczynać grę w obecnej wersji.
 
Jak dotąd nic nie wiadomo odnośnie zgodności zapisów gry pomiędzy wersjami, czy tym bardziej wymagań sprzętowych.

Można jedynie przypuszczać, że dzięki zaimplementowaniu ray-tracingu i kilku innych ulepszeń (w tym przeniesieniu na najnowszą wersję RED Engine) gra będzie znacznie bardziej wymagająca niż pierwowzór (coś bliższe wymaganiom CP2077 - ale obecnie to wróżenie z fusów).

RED'zi nie chcą się teraz dzielić jakąkolwiek informacją o projekcie (w sumie poza zapowiedzią nie mamy nic) zapewne ze względu na zmianę swojej polityki promowania tytułów (będą mówić więcej o nich na kilka miesięcy przed premierą, gdy już gra będzie blisko ostatecznego kształtu) oraz chęci promowania CP2077 (który uzyska next-gen update w pierwszym kwartale).
Dzięki za odpowiedź :) No właśnie, chwilowo nic nie wiadomo, ale CP2077 jest już zbyt wymagający dla mojego sprzętu, jeśli podobnie będzie z nową wersją Wieśka, to lipa.
No tak, ale odpowiadając na pytanie @Mateusz16War chyba można z 90% pewnością założyć, że wersja next-gen będzie osobnym, opcjonalnym buildem. Jesli nie ma ochoty lub możliwości w nią grać, spokojnie może zaczynać grę w obecnej wersji.
No mam nadzieję, że będzie taka możliwość. Dzięki :)
 
Wiedźmin 3: Dziki Gon - Nowa generacja co powinno być a czego brakowało na starej generacji ( PS4 i Xbox ) - a brakowało Trofeum DODATKOWEGO za ukoniczenie gry na Nowa Gra Plus i Trofeum na Nowa Gra Plus "Droga ku zagładzie" albo wyższy poziom trudności jako DLC darmowe jak dodali w DAYS GONE i innych grach ....

NP: W DAYS GONE dodali DLC 3 (DAYS GONE: Nowa gra+) - Które Zawiera 3 Trofea
1. Jeszcze jedna przejażdżka "Ukończ fabułę Days Gone w trybie nowa gra+"
2. Days Gone do kwadratu "Ukończ fabułę Days Gone w trybie nowa gra+ na poziomie trudnym II lub przetrwania II"
3. Cień Logana "Zabij wroga każdym rodzajem amunicji, korzystając z tajemniczej broni zdobytej w trybie nowa gra+"
https://psnprofiles.com/trophies/9035-days-gone?lang=pl


Więc na Nowej Generacj PS5 i Xbox Series X przydało by się dodać Nowe DLC z Trofeami za ukoniczenie gry na nowa Gra Plus i za ukoniczenie gry Na Nowa Gra Plus na najwyższym poziomie trudności

Takie nazwy mogły by mieć Trofea.

1. "Niekończąca się opowieść" "Ukończ fabułę w trybie nowa gra+"
2. "Chwilo Trwaj" "Ukończ fabułę w trybie nowa gra+ na "Droga ku zagładzie"









 
Last edited:
Top Bottom