Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
To jeszcze nie jest pewne, że to poroniec. Jeszcze nie wiadomo nawet jak wygląda ten potwór ani jego opisu chyba nie ma(jeśli jest to niech ktoś mnie wyprowadzi z błędu), nie ma co się nakręcać.
Dobra, przejrzałem 3 strony wstecz, i rzeczywiście wszystko wskazuje na porońca :p
 
Na klawiaturze żeby fiknąć koziołka w W2 trzeba było dwa razy kliknąć kierunek ew. spację. Podejrzewam, że czasowo takie podwójne kliknięcie trwa tyle, co to dłuższe przytrzymanie na padzie.
Jednak wg mnie dłuższe przytrzymanie jest wygodniejsze.
 
Może jest tak, że naciśnięcie to odskok/unik, a dłuższe przytrzymanie to ten sam odskok/unik, ale przechodzący w rolkę?
 
Na klawiaturze żeby fiknąć koziołka w W2 trzeba było dwa razy kliknąć kierunek ew. spację. Podejrzewam, że czasowo takie podwójne kliknięcie trwa tyle, co to dłuższe przytrzymanie na padzie.
To mamy chyba inne wersje gry. U mnie przewrót następuje w wyniku pojedynczego kliknięcia w spację lub podwójnego w kierunek lub też jednoczesnego użycia spacji i kierunku. Też trzeci sposób jest najbardziej efektywny, gdyż pozwala przetoczyć się w wybraną stronę, a przy tym zajmuje tyle samo czasu, co kliknięcie pojedyncze. Więc takie przytrzymywane kliknięcia mogą być stosowane tylko przy walkach, w których z góry zakłada się zwłokę w wykonaniu ciosu przez przeciwnika. Coś w stylu Batmanów czy AC. Przytrzymywanie przycisku, które przecież nie może być tylko ułamek sekundy dłuższe, bo musi być pewien margines błędu, zawsze będzie mniej responsywne i trudno mi sobie wyobrazić zastosowanie takiego mechanizmu w normalnych, szybkich walkach, gdy to natychmiastowa reakcja na zachowanie wroga jest kluczem do wygrania tej walki.
 
To mamy chyba inne wersje gry.
Być może mamy te same. U mnie jest: dwa razy kierunek ew. RAZ spację, dla doprecyzowania. Używając podwójnego kliknięcia nie odczuwałem zbytnio tych opóźnień. Wydaje mi się, że krótki zwód bez koziołka pozwoli na uniknięcie ciosu z taką samą skutecznością jak fikołek pozwalał w W2 (jedyna? forma uniku w W2) - będzie to szybkie. Więc nie ma co się na zapas obawiać, że się nie zdąży zareagować. Fikołek w W3 będzie jedynie dla dodatkowego oddalenia się IMO.
 
 

Guest 3669645

Guest
"Exclusive acces to the RPG that makes Skyrim look like a walk in the park"

Hype train poproszę, muszę sobie avatar ogarnąć, też wsiadam.
Przeca takie okładkowe szyldy z W3 wrzucają już od 2 lat na co drugim magazynie. Bez względu na to czy dziennikarze tego W3 widzieli, czy w niego grali, czy tylko o nim słyszeli. Ziew. Jeśli panowie grali w W3, to grali w prolog, który dzieje sie w małym, zamkniętym hubie. Skąd więc te pospieszne porównania do Skyrima?

Lepiej czekać na jakieś tweetowe "realacje", te przynajmniej są w 100% szczere i prawdziwe :p
 
Last edited by a moderator:
Nie trzeba być by wiedzieć.
"No, więc posłuchaj mnie teraz uważnie, Bolek. Byłeś w Stanach?
Nie.
No właśnie, a ja... znam kogoś, kto był i opowiedział mi to i owo."
 
Top Bottom