Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
http://www.parkiet.com/artykul/1401536.html Tutaj mamy ten wywiad.

"Sam prolog jest większy niż w2"

Biorąc pod uwagę że Wiedźmin 3 ma być większy około 30 razy od Wiedźmina 2, to wcale by mnie nie zdziwiło gdyby teren w którym będzie się odbywał prolog W3 był porównywalny wielkością albo trochę większy od całego terenu pod eksploracje który przypadał na drugą część. Dlatego też nie chce mi się wierzyć że prolog będzie w Kaer Morhen bo oprócz zamku to tam nic specjalnie nie ma. Poza tym pamiętacie SOD trailer w którym Emhyr kazał Geraltowi szukać Ciri? Kolejny element wskazujący na prolog w Wyzimie :p . Jedyna rzecz jaka mnie trochę z tropu zwodzi to zdjęcie Geralta z małą Ciri w KM. Więc może być też tak że część prologu, a dokładnie tutorial spędzimy w KM podczas cofki gdy wiedźmini trenowali małą Ciri, a dalsza część w Wyzimie czy coś. Więc podsumowując jak dla mnie nie ma szans żeby w czasie rzeczywistym prolog odbywał się w Kaer Morhen, jedyna szansa to cofka i jest to prawdopodobne w sumie bo gdzie najlepiej zapoznać nowych graczy z Cirillą jeśli nie w prologu.
 
Last edited:
Coś czuje, że ktoś tu mocno przesadził. Po prostu powiedział to z nadmiaru wrażeń ;p Tym bardziej, że on mówił o czasie rozgrywki, a nie o rozmiarze świata, czyli tym bardziej nie brałbym poważnie tych słów.

Nigdzie nie ma tam napisane, że dotyczy to czasu rozgrywki. Poza tym wiemy, że prolog trwa około 5h, więc na bank chodzi tu o rozmiar świata.
 
Co Tu masz z z tym wycięciem obszaru? ;)
Większy od 2, to większy i koniec kropka.

Chodzi o to, że teren dostępny do eksploracji, a wielkość lokacji to są dwie różne rzeczy, o czym REDzi nie zawsze chcą wspominać. Nie pamiętam dokładnych pomiarów ze starego już wywiadu, ale całość każdej z lokacji otacza niedostępny dla gracza pierścień, który wciąż się w nią wlicza - podanie pełnego wymiaru robi większe wrażenie i jest pół-prawdą. Marketing w pigułce.

Dlatego wstrzymał bym się z entuzjazmem na temat wielkości poszczególnych hubów. Co prawda całość - z odliczeniem zamkniętego terenu - wciąż jest prawie dwukrotnie większa niż Skyrim, a więc ogromna - ale do takich zapewnień trzeba mieć dystans.
 
Last edited:
Może prezes wziął też pod uwagę pierścień otaczający lokacje w2 albo w ogóle nie brał ich pod uwagę?;) Tak czy siak, prolog jest dość spory.
 
Last edited:
Ja wciąż czekam, aż wszyscy na tym forum będą przepraszali "warzochistów" - 26 stycznia nadchodzi! Oj będzie się działo! :p

Wy mnie przeklinaliście, a byłem nieomylny... Dobrze, że co do trafności drugiej daty nie wróżyłem, bo tutaj to i wróżbita Maciej miały problem. :p A co ma być 26 stycznia? :/
 

Guest 3669645

Guest
Ja wciąż czekam, aż wszyscy na tym forum będą przepraszali "warzochistów" - 26 stycznia nadchodzi! Oj będzie się działo! :p
To teraz już mamy zagadkę. Przepraszać warzochistów... Pytanie za co? Dojdźmy do tego za pomocą klasycznej dedukcji.

Najwięcej było sporów przy grafice. Ale ta odpada, bo przecież gry nie widziałeś w ruchu (według kolegów wyżej). Zatem chodzi o coś innego. O informację, którą otrzymałeś od kolegów z Warowni. O wymagania chodzi? Odpada, już o nich wspominałeś, a sam na nie wcześniej narzekałeś, więc to nie my powinniśmy przepraszać warzochistów. Dalej. O treść gry, fabułę, filmowość, fajnie wyreżyserowany prolog wszyscy są raczej spokojni i wiedzą, ze będzie to stało na wyśmienitym poziomie. Zatem i to odpada.

Jestem w kropce. O cóż tu może chodzić? :hmm:
 
Ja wam powiem, że tydzień wytrzymam bez problemu. Ale 26. to chyba zgłupieję odświeżając wszystkie growe serwisy, bo embargo pewnie będzie jedno na cały świat i będzie ustawione zapewne na godziny popołudniowe w Polsce.
 
Jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o...
Byłby to wyśmienity temat zastępczy do najbliższego przecieku/opublikowania jakiegoś newsa, ale nie jestem w temacie. :p
 
Jestem w kropce. O cóż tu może chodzić?

Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze. Jakich pieniędzy używają w Wiedźminach 1; 2; 3 nawet w Kaedwen i Redanii? Orenów! A co się stało na forum z orenami? Zostały zamienione w kantorze "Serek&Odio" na Redpointasy, zatem dochodzimy do konkluzji - przepraszać to zawikłane słowo na "Dawać Redpointy" co dowodzi, że 26 będziemy dawać Redpointy warzochistom i że Warzoch to illuminati. :listen:
 
Top Bottom