Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
Po pierwsze, waluta jest podana (zł), po drugie, kwota wymieniona to jest coś w rodzaju kary umownej, rzeczywista szkoda nie ma tu znaczenia, co do zasady.
Fakt, przegapiłem "zł", mój błąd. :blushing:
Rozważań prawnych nie będę już kontynuował, niepotrzebnie wylazł ze mnie wykonywany zawód. :)
 
Specjalnie pod W3 kupiłem PS4, bo na mocarnego kompa mnie nie stać. Mam nadzieję, że rozgrywka na konsolach będzie płynna - bo z tego co widzę, to silnik RED-ów dobrze się skaluje i nawet na średnich wygląda bardzo dobrze. Tak więc jeśli będą na konsolach średnie detale z PC i 30 klatek (bo w 60 mocno powątpiewam) będę szczęśliwy. I tak najważniejsza jest fabuła, a ta zapowiada się genialnie, chociażby przez obecność wielkich nieobecnych poprzednio ;).
 
A już myślałem, że to mój własny autorski art i ja tam ustawiam co i jak. :(
Jeszcze ja! :)
 
Z intera:

I've played older, past builds but this is the first I've played since before Christmas. Builds improved hugely from day to day or week to week, so this one will be massively better than the last ones I played.

Yes, my mind is blown.

---------- Updated at 01:59 PM ----------

It always means less bugs (unless a new build breaks, which happens. But we'd never send a broken build to an event, as that would be amazingly stupid). Sometimes it can mean improved graphics/visuals. I overheard some of the team say there were a few improvements over the Scotland build, but I don't know what the Scotland build or this build has, so don't ask me.

I jeszcze:

''So @witchergame is just as beautiful and fun as I'd hoped. Can't wait for release to talk spoilers with you guys''

https://twitter.com/Eve_Beauregard/status/557280891399979008
 
Last edited:

Guest 3669645

Guest
Czyli teraz wiadomo, że nie ma uwzględnionych żadnych godzin jednakowych dla całego świata -Embargo trwa po prostu do 26 stycznia, czyli pierwsze polskie relacje pojawią się o północy (jeśli będą się ścigać :p)
 
Jeszcze ja!
Jeszcze chwila, momencik i nie będzie miejsc ;)
Ja myślę, że będzie ok. Embargo embargiem, jednak większość dziennikarzy, którzy w evencie brali udział, nie kryje entuzjazmu. Ja czekam włąściwie tylko na kilka słów o specyfikacjach, ciekawam przede wszystkim na jakich ustawieniach i na jakim sprzęcie grali. Wiem, że takie info powinno się pojawić.
W przyszły poniedziałek forum leży :p
 
"tego pana, który nie ogarnął, że embargo nie jest złośliwe"
proszę obejrzeć filmik do końca. Zaspoileruję że pod koniec wyjaśnia że komentuje on ogólna sytuację, a nie robi przytyku dla CDPR. Co więcej, wprost mówi że oni są fair w przeciwieństwie do niektórych zagranicznych deweloperów.
 
proszę obejrzeć filmik do końca. Zaspoileruję że pod koniec wyjaśnia że komentuje on ogólna sytuację, a nie robi przytyku dla CDPR. Co więcej, wprost mówi że oni są fair w przeciwieństwie do niektórych zagranicznych deweloperów.
Niby nie robi, ale cały filmik sugeruje, że to nie do końca w porządku i jakby chciał to by coś znalazł u jakiejś kancelarii na nich, żeby zaraz powiedzieć że to tak naprawdę jest w porządku bo tu się powołuje na polskie prawo a nie zagraniczne w przeciwieństwie do niektórych.
 
Ważne że przyznał że materiał na który czekamy jest już wrzucony ja YT i ma ustawioną datę upublicznienia. Miejmy nadzieję że będzie to najwcześniej jak to możliwe, w końcu powiedział wcześniej w filmiku że lubi być pierwszy.
 
Ale nie ma sie co czepiac, taki zawód. Ma wyswietlenia ? Ma. Mówi sie ? (przynajmniej tutaj) - mówi. Gosc ma pewnie nad soba szefostwo które oczekuje materiałów mimo nda, oglądalności, generalnie żeby coś się działo w eterze.
 
LoL, to chyba było bardziej żałosne niż moje wturlanie się do ogniska, jak byłem w CD Projekcie ;P

Próbowałeś udowodnić, że taka forma uników jak w Wiedźminie 2 jest wykonalna? :p

A co do pszczół, kiedyś w jednym z artykułów był podany przykład, że będzie można rozjuszyć pszczoły znakiem i w ten sposób sprawić żeby zaatakowały naszych przeciwników wytrącając ich z równowagi. Grający pan pewnie stał za blisko ula :p
 
Próbowałeś udowodnić, że taka forma uników jak w Wiedźminie 2 jest wykonalna? :p
Eee, to było w Wiedźminie 2, więc niczego nie próbowałem udowodnić, po prostu nie ogarniałem pada (zresztą jak wszyscy, którzy wtedy odwiedzili CDPR) i pokusiłem się o nagrodę Darwina, zgarniając przy okazji 0 punktów na Arenie :p Pady to zło! :p

Ale przyznaję po latach: tak, to było żałosne...:sad:

---------- Zaktualizowano 10:39 ----------

Ale jak widać, micha i tak mi się cieszyła :stuart:
 
Próbowałeś udowodnić, że taka forma uników jak w Wiedźminie 2 jest wykonalna? :p

A co do pszczół, kiedyś w jednym z artykułów był podany przykład, że będzie można rozjuszyć pszczoły znakiem i w ten sposób sprawić żeby zaatakowały naszych przeciwników wytrącając ich z równowagi. Grający pan pewnie stał za blisko ula :p
Rozjuszanie pszczół było nawet pokazane na 35min. gejmpleju.
 
Top Bottom