Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
@Marcin Momot - Możemy liczyć na polską wersję gameplaya? :p

Co do filmu z rozgrywki to właśnie zaczynam oglądać. :) Na początku zauważyłem, że zwierzątka nadal dziwnie odjeżdżają gdy Geralt w nie wbiega. :p
 
Teraz się pojawia pytanie, czy o 20 będzie ten sam gameplay co teraz różne "studia" wrzucają na youtuba, czy będzie coś zupełnie nowego?
 
Spoko, jak wyłącze tekstury i dam widoczność na 2% i odpalę na 800:600 to nawet na moim powinno pójść w 10 FPSach, nie ma strachu...
 
Troszkę dziwnie prezentuje się rozwój postaci z tego co wyczytałem na Onecie (http://gry.onet.pl/wiedzmin-3-dziki-gon-juz-gralismy/pln29):
Zrezygnowano z klasycznego liniowego drzewka rozwoju, które znamy z poprzednich części, gdzie musieliśmy po kolei odblokować dostęp do nowych umiejętności i towarzyszących im bonusów. Obecnie po lewej stronie ekranu rozwoju postaci zobaczymy tabelę, gdzie możemy rozdysponować punkty doświadczenia, jednak nie będą one automatycznie aktywne. Po prawej znajdzie się drzewko aktywnych umiejętności i bonusów. Będzie ich ograniczona liczba (od kilku do kilkunastu) dlatego trzeba będzie umiejętnie komponować zestaw aktywnych umiejętności. Dodaje to kolejną warstwę taktyczną do gry. Przykładowo znak Igni ma cztery poziomy dające unikalne premie, jedną z nich jest roztapianie pancerzy. Dlatego jeżeli wiesz, że będziesz walczył np. z Nilfgardczykami, a nie utopcami, dobrze było by przed walką dobrać właśnie bonus na rozpuszczanie pancerzy. Same połączenia powinny skutkować dodatkowymi efektami, a w zestawie aktywnych umiejętności znalazły się sloty na cztery mutageny.

Wygląda to tak jakbyśmy mogli sobie w każdej chwili swobodnie dobierać umiejętności aktywne, niczym mutageny.
 
Last edited:
Moje wrażenia:
1. Emejzing:)
2. Zachwycająca dbałość o szczegóły. Mam tu na myśli zarówno tętniące życiem osady, jak i szczegółowość postaci - nie mogę się napatrzeć na fakturę skóry.
3. Zapierające dech w piersiach krajobrazy i roślinność jak żywa.
4.Nie pokazali alchemii:(
 
Panowie, a nie chcielibyście zobaczyć walki ? nie mam na myśli strzały z kuszy i dobicia.Po prostu, chcę minutowego starcia aby ujrzeć jak to się prezentuje na tle z targów czy gamescomu :D
 
Jestem w niebie :D Mam już odpowiedzi na właściwie wszystkie swoje pytania (no, może z wyjątkiem alchemii...), i mogę spokojnie czekać na premierę gry bez żadnych materiałów aż do maja :p Wszystkie wątpliwości które miałem, małe i duże, zostały właśnie rozwiane. A porównanie na Warowni do W1 i Gothica to już w ogóle wisienka na torcie. Nic tylko czekać :D
 
Top Bottom