Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
Jak czytam te pochwały na temat ps4 to aż ślinka mi cieknie ;) i zajebiście system walki jest zrobiony i nurkowanie po prostu cudownie się zapowiada czytam od ponad godziny i jestem jeszcze nie na połowie ;)jeżeli ktoś z was , kto ma ps4 i ma wątpliwości niech wbija na warownie starego morza i czyta !;) bo warto
 
Gdzieś przeczytałem ,że na wersji pc wszystkie ficzery od nvidi były wyłączone ?
A może się mylę? To wyprowadźcie mnie proszę z błędu...
 
@cancel
Dziwne, na benchmarku piszą że Hairworks było włączone:

"Wśród specjalnych opcji zauważyłem jedynie NVIDIA Hairworks, odpowiedzialne za realistyczne renderowanie włosów. Jak wyglądają włosy renderowane za pomocą technologii NVIDIA Hairworks? Fajnie. Powiewająca na wietrze sierść pokonanego gryfa prezentuje się znakomicie. Z innych nowinek dopatrzyłem się jedynie opcji NVIDIA SSAO, czyli jak się domyślam wykorzystania HBAO+. Niestety moje pytanie dotyczące tego, czy w Wiedźminie 3 faktycznie znajdą się również inne efekty fizyczne akcelerowane przez karty GeForce (GPU PhysX) pozostało bez odpowiedzi."
 
Last edited:
Mam już odpowiedzi na właściwie wszystkie swoje pytania (no, może z wyjątkiem alchemii...),

Ekhem..

Jeśli chodzi o alchemię, składniki musimy zbierać i potrzebujemy ich cały czas – z auto-uzupełniania zrezygnowano. Daje to dodatkową satysfakcję z eksploracji, gdyż przypomniało mi to uczucie zbierania roślin w pierwszej odsłonie serii. Po całej okolicy rozsiane są mniejsze roślinki lub większe krzaki tak jak w jedynce, a gracz doznaje syndromu „ostatniego czipsa”, gdyż po zebraniu jednej rośliny, kolejnej i kolejnej, mimo że chcemy iść już gdzieś indziej, mamy ochotę na jeszcze jedną – są one umiejętnie rozrzucone po mapie (nie za blisko, nie za daleko od siebie) więc perspektywa zebrania następnej cały czas kusi.
 
No w zasadzie nie narzekam :) Na mocnego PC mnie nie stać, więc nie pograłbym w ogóle. A PS4 odpowiadające zapewne średnim ustawieniom da mi na pewno sporo frajdy :)
 
Niestety nikt nie odpowiedział co z teselacją. Niektóre ściany wyglądają po prostu słabo, mam nadzieję że była to opcja po prostu wyłączona, i pojawi się w wersji finalnej.
 
Czyli jednak kilkudziesięciostronny ból dupek forumowiczów podziałał? ^^

Czyli można coś osiągnąć przez spam na forum. Może kamere też wywalczymy. Za to chciałbym, żeby nikt zbytnio nie płakał o wymagania PC bo nam premierę znowu przesuną, trochę zawyżone, ale patrząc na nowy gameplay to naprawdę grafika wygląda miodnie. Ostatnio każda gra ma wysokie wymagania więc trzeba z tym handlować.
 
Top Bottom