Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
To już widać w tych gameplay'ach, prawda. Jestem tym bardzo podbudowany. W W2 jakoś sporo było podobnych postaci z wyglądu, a tutaj już widać dużo oryginalnych modeli.

Jest pod tym względem na pewno lepiej niż w W2, ale klonów dalej nie brak.

[ciach]
Porąbały mi się screeny, zaraz wstawię prawidłowy.

ED:
Jest.

 
Last edited:
A już myślałem, że tylko moje oko ją wyhaczyło. Jest taka... naturalna. I wydaje się, jakby... jak to określić - jakby posiadała własną osobowość.
Fajna jest. Mnie się ta poniżej podoba również. Ciekawy byłby jej realny odpowiednik:
View attachment 9910
W ogóle, co tu dużo mówić - w W3 jest kilka fajnych dup.
A w całej grze, może nawet kilkanaście ? :)
 

Attachments

  • Witcher3e3.jpg
    Witcher3e3.jpg
    208.5 KB · Views: 39
Zwróćcie uwagę na włosy tej urodziwej służki. W dwójce twórcy stawali na głowie, żeby uniknąć pokazywania włosów u enpeców, najczęściej były jakoś zakamuflowane albo uczesane tak, żeby nie musieć ich animować.
Akcja zdejmowania czapek się powiodła!

I cycki ma na miejscu - nie to, co Triss z W1.
I nie to co Triss z Powrotu. :p

W ogóle, co tu dużo mówić - w W3 jest kilka fajnych dup.
A w całej grze, może nawet kilkanaście ?
Kilkanaście? Sądzę, że kilkadziesiąt, skoro widzieliśmy niewielki procent gry a już kilka ładnych dziewoj się pojawiło. Ciekawe czy wszystkie będzie można wychędożyć? :hmm: Nagrania z mo-capu nie mogą pójść na marne. Swoją drogą to chciałbym zobaczyć jakiś dziennik dewelopera z prac nad animacjami, szczególnie tymi miłosnymi. :) Ciekaw jestem jak to wyglądało. :hai: Mam nadzieję, że pracowali nad tym kobieta i mężczyzna, a nie np. dwóch facetów...
 
Przypomnijcie mi ile Zamtuzów miało być w Novigradzie?:p nie no dobra tego pytania nie było . Ale nie ukrywajmy w Novigradzie na pewno spędzimy kilka naście godzin zwiedzając wszystkie....zakamarki;).
 
Nie ale tak na serio już kiedyś pisałem , że życie erotyczne Geralta będzie się opierało na więzi Yen I Geralta ;) żadnych skoków w bok nie będzie.;)
 
Ja nigdy w W1 ten tego ,riki tiki nie robiłem:D a nie czekaj ta barmanka.... ale nie liczy się Geralt wtedy nic nie pamiętał ;).P.S widzę , że jest @zi3lona i sobie pewnie myśli tak:co za zgraja szowinistycznych świń tylko jedno im w głowie ;)
 
P.S widzę , że jest @zi3lona i sobie pewnie myśli tak:co za zgraja szowinistycznych świń tylko jedno im w głowie

No, ja już nic na to nie poradzę, najwyraźniej spaczył mnie mega-szowinistyczny Gothic. :D
Tam kobiety nie mają prawa głosu (została im poświęcona cała jedna kwestia: Odejdź, nie wolno ci ze mną rozmawiać), a do ich obowiązków należy wachlowanie, tańczenie, uprzyjemnianie facetom życia i mycie podłóg.
Utopia istnieje. :troll:
 
Wiedźmin 3 wypada bardzo na plus, inna sprawa to to, że na gameplayu wygląda lepiej niż to co widzieli dziennikarze.

Bo dziennikarze grali na High a gameplay jest na ultra z wyłączonymi ficzerami podejrzewam


Albo to xD:

View attachment 9912

Przywitam pod moim dachem przystojnego, nieżonatego mężczyznę który mnie ogrzeje na noc. Musi mieć jasne włosy, dobrze zbudowany (proporcjonalne ciało), musi mieć też gęstą brodę i świeży oddech i najlepiej by był nie lada krzepki :)


Że tak powiem bardzo fajny quest - nie omieszkam się tam udać od razu jak odejdę od tablicy :p
 

Attachments

  • Quest2.png
    Quest2.png
    179.6 KB · Views: 37
Top Bottom