Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
Taaak, i te Inkwizycyjne stalowe pancerze, topory, itp. które wyglądają jak plastik. :p
W powyższym porównaniu Wiedźmin wypada o niebo lepiej. Powtarzam po raz któryś po sobie i po innych, ale to wygląda jak chędożone CGI, tylko te cegły poprawić (a poprawione są, jak jeden z Redańczyków pisał).
W ogóle, dopiero teraz zwróciłem uwagę na brodę nilfgaardzkiego strażnika. Toż to fotorealizm pod tym względem, porównajcie z Inkwizycją.
O, i drugie moje spostrzeżenie. Pomimo że kamera najechała bardzo bardzo blisko ramienia z mieczami Geralta, tekstury na nich nadal są diablo ostre. Wow.
 
Przejrzyj sobie ogłoszenia na tablicy w gameplayu :)
A już zrobiłem printscreen odnośnie wyścigów na łódkach (czyli regat) nawet wśród oldboy'ów ;) :

@mitek24
,,No jak ona postawi na swoim to ni diabół nie pomoże kobiety bywają uparte i nieugięte . ''
Podobnież kozy ;)
 

Attachments

  • 22222222222222.jpg
    22222222222222.jpg
    267.3 KB · Views: 42
Last edited:
Bo dziennikarze grali na High a gameplay jest na ultra z wyłączonymi ficzerami podejrzewam


Albo to xD:

View attachment 9912

Przywitam pod moim dachem przystojnego, nieżonatego mężczyznę który mnie ogrzeje na noc. Musi mieć jasne włosy, dobrze zbudowany (proporcjonalne ciało), musi mieć też gęstą brodę i świeży oddech i najlepiej by był nie lada krzepki :)


Że tak powiem bardzo fajny quest - nie omieszkam się tam udać od razu jak odejdę od tablicy :p

Hmmm.... quest z sukubem czy nimfomanką? Oto jest pytanie...
 
A mi tak chodzi pewną decyzję z W2 bo podobno może mieć to wpływ na sytuacje polityczną w W3 a konkretnie dać zabić Vernonowi Henselta czy nie? ,lecz ja zdecydowałem i też podświetlę tą decyzję w W3 że dałem zabić Henselta w sumie dopuścił się wielu okrucieństw choćby powieszenie niebieskich czy zgwałcenie Ves i w sumie nie żałuje tej decyzji.;).
 
Last edited:
Hmmm.... quest z sukubem czy nimfomanką? Oto jest pytanie...

Cóż zapiszę przed i dam się wykorzystać :D zobaczę co z tego wyniknie jak nic to wczytam i zobaczę inne warianty :p

---------- Zaktualizowano 12:40 ----------

A mi tak chodzi pewną decyzję z W2 bo podobno może mieć to wpływ na sytuacje polityczną w W3 a konkretnie dać zabić Vernonowi Henselta czy nie? ,lecz ja zdecydowałem i też podświetlę tą decyzję w W3 że dałem zabić Henselta w sumie dopuścił się wielu okrucieństw choćby powieszenie niebieskich czy zgwałcenie Ves i w sumie nie żałuje tej decyzji.;).
Ja najpierw dałem mu go zabić ale po 15 min wczytałem bo Keedwen bez niego łatwym łupem jest :D

Jak chcecie to tutaj łapcie wszystkie questy z tablicy:
View attachment 9917
View attachment 9918
View attachment 9919
View attachment 9920
View attachment 9921

---------- Zaktualizowano 12:43 ----------

View attachment 9922
 

Attachments

  • Quest2.png
    Quest2.png
    179.6 KB · Views: 52
  • Quest1.png
    Quest1.png
    277.6 KB · Views: 63
  • Quest3.png
    Quest3.png
    230.2 KB · Views: 52
  • Quest4.png
    Quest4.png
    177.5 KB · Views: 46
  • Quest5.png
    Quest5.png
    168.6 KB · Views: 49
Last edited:
Cóż zapiszę przed i dam się wykorzystać zobaczę co z tego wyniknie jak nic to wczytam i zobaczę inne warianty
na jakiejś stronie pisało , że są 3 typy zadań czyli: doraźne to takie co można praktycznie rozpocząć i zakończyć w tym samym miejscu , czyli nigdzie nie trzeba latać , potem są qesty poboczne i główne ,czyli qest z prostytutką będzie doraźny ?:D
 
czyli qest z prostytutką będzie doraźny ?:D

Z jaką prostytutką - przecież to napisała poczciwa kobieta która potrzebuje tylko ciepła mężczyzny w nocy. To wcale nie znaczy że daje na prawo i lewo. WIadomo Redzi są nieprzewidywalni - konsekwencje mogą być później
 
Nie każda kobieta musi pracować w zamtuzie :p

Dokładnie tak, przecież może prowadzić własną działalność gospodarczą. ;)

P.S. Właśnie przyszedł mi do głowy świetny pomysł na questa. Sukub starający się wyeliminować "konkurencję" w postaci sympatycznej wiejskiej nimfomanki. To by było śmieszne :D
 
Last edited:
Top Bottom